ارز دیجیتالاقتصادی

ایالات متحده با بیشترین تعداد دستگاه های خودپرداز بیت کوین بسته در سال رشد منفی – بیت کوین نیوز

تعداد دستگاه‌های خودپرداز که از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کنند در طول یک سال پرتلاطم برای کل صنعت در سراسر جهان کاهش یافته است. بر اساس یک گزارش جدید، ایالات متحده بیش از هر کشور دیگری ماشین‌های ارائه‌دهنده خدمات عابر بانک را از دست داده است، در حالی که استرالیا از نظر نصب‌های جدید در صدر جدول قرار دارد.

سال 2022 با کمتر شدن دستگاه خودپرداز رمزنگاری در سطح جهان به پایان رسید، ایالات متحده تقریباً 200 دستگاه را حذف کرد

ماشین های باجه اتوماتیک (دستگاه های خودپرداز) در سال گذشته تعداد کاربران برای خرید ارزهای دیجیتال یا مبادله سکه با فیات کاهش یافته است. بر اساس داده های گردآوری شده توسط Coin ATM Radar، این دوره با 38691 دستگاه خودپرداز بیت کوین آغاز و با 38603 دستگاه خودپرداز بیت کوین به پایان رسید که رشد منفی 88 واحدی یا -0.2 درصد را نشان می دهد. سایت ردیابی تاکید کرد:

این اولین باری است که می‌توانیم تعداد نصب‌های خودپرداز بیت‌کوین را منفی ببینیم.

این ارقام از Radar’s Bitcoin ATM Market Dynamics دسامبر 2022 به دست آمده است گزارش. این مطالعه نشان می‌دهد که ایالات متحده از نظر دستگاه‌های خودپرداز فعال، با 33941 مکان از مجموع 38608 دستگاه‌های خودپرداز در جهان، همچنان پیشرو بارز است. با این حال، کشور همچنین شاهد حذف بیشترین دستگاه های خودپرداز رمزنگاری در سال گذشته بوده است – 188 یا 0.6٪.

نویسندگان خاطرنشان کردند: «وقتی به فهرست فعال‌ترین کشورها نگاه می‌کنیم، اولین چیزی که متوجه می‌شویم این است که ایالات متحده معمولاً غالب در آخرین مکان است. در همین حال، استرالیا با 50 نصب جدید به بالای لیست صعود کرده است که نشان دهنده افزایش تقریبا 30 درصدی است.

کانادا که 16 دستگاه BATM جدید در آن نصب شده است، با 0.6 درصد رشد مثبت در رتبه بعدی قرار دارد و مجموع آن را به 2558 می رساند. پس از آن هنگ کنگ قرار دارد که در پایان سال 2022 9 دستگاه بیشتر از ابتدای سال داشت که با 6.8 درصد افزایش به بالاترین رکورد جدید تاریخ 142 برای منطقه اداری ویژه چین رسید.

تنها کشور اتحادیه اروپا در بین پنج دستگاه برتر، آلمان، هشت دستگاه خودپرداز بیت کوین را در سال 2021 به 89 دستگاه خود اضافه کرد. مکزیک بالاترین رشد را در آمریکای لاتین (17.1٪) از 35 به 41 دستگاه دارد. پس از آنها حدود 12 کشور اروپایی با آمار مثبت قرار دارند، اما قاره کهن هنوز در مجموع از آمریکای شمالی بسیار عقب است.

از جمله یافته های دیگر در این تحقیق که شایان ذکر است این است که سهم دستگاه های خودپرداز بیت کوین که از سایر ارزهای رمزنگاری شده پشتیبانی می کنند بیت کوین طی دوره مورد مطالعه افزایش یافته و در حال حاضر تقریباً 68 درصد است. داش با 11 اضافه (0.18 درصد افزایش)، بیشترین سکه افزوده شده در ماه دسامبر بود.

جنرال بایت، جنسیس کوین و گیت‌وی آزادی همچنان فعال‌ترین تولیدکنندگان دستگاه‌های باجه رمزنگاری هستند. جنرال بایت در طول دوره مورد بررسی 222 دستگاه نصب کرده بود. Coinhub، Coinflip Bitcoin ATM، Olliv و Coin Time اپراتورهایی بودند که شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد ماشین‌هایی بودند که مدیریت می‌کردند.

برچسب ها در این داستان

دستگاه های خودپرداز، دستگاه های خودپرداز، استرالیا، دستگاه های خودپرداز بیت کوین، دستگاه های خودپرداز بیت کوین، کانادا، رادار خودپرداز سکه، دستگاه های رمزنگاری، خودپردازهای رمزنگاری، خودپردازهای رمزنگاری، ارزهای دیجیتال، ارزهای دیجیتال، دستگاه ها، تأسیسات، ماشین آلات، شماره، گزارش، تحقیق، مطالعه، دستگاه های باجه، ایالات متحده، ایالات متحده ایالات، ایالات متحده

آیا فکر می کنید سال 2023 تغییری در پویایی بازار خودپرداز بیت کوین ایجاد می کند؟ انتظارات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

ایالات متحده با بیشترین تعداد دستگاه های خودپرداز بیت کوین بسته در سال رشد منفی – بیت کوین نیوز

لوبومیر تاسف

لوبومیر تاسف روزنامه‌نگاری از اروپای شرقی است که از فن‌آوری آگاه است و این جمله هیچنز را دوست دارد: «نویسنده بودن چیزی است که من هستم، نه کاری که انجام می‌دهم». علاوه بر رمزنگاری، بلاک چین و فین‌تک، سیاست بین‌المللی و اقتصاد دو منبع الهام دیگر هستند.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر یک از محتوا، کالاها یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا