اروپا و آمریکابین الملل

ایالت متحده آمریکا تصمیم ندارد محدودیت سفرهای بین المللی را کاهش دهد

به نقل از پرتو نیوز ؛ جف زینتس هماهنگ کننده برخورد کاخ سپید در قبال کووید 19 به هیئت مشورت ای هجرت و توریسم آمریکا گفته میباشد که دولت با دقت به مورد ها ابتلا به سیرتکامل دلتای COVID-19 در ایالات متحده و دیگر کشورهای عالم، قصد کنسل محدودیت های سفرهای میان المللی را ندارد.

رویترز در ماه اوت گزارش داده بود که کاخ سپید حالت و لازمات تزریق واکسن برای ورود به خاک ایالات متحده را تهیه و تنظیم می نماید که شاید مشمول کلیه مسافران بیگانه خواهد شد. کاخ سپید هم تا قبل از این تائید کرده بود که قصد داراست تزریق واکسن را برای بیگانگانی که قصد ورود به خاک ایالات متحده دارا هستند، اجباری اعلان نماید.

جینا ریموندو وزیر بازرگانی ایالات متحده نیز گفته میباشد که نقطع ی عطف گیری ابتلا به کووید – ۱۹ بازدارنده کنسل محدودیت های در بین المللی هجرت می‌گردد.

زینتس فارغ از ارایه معیارها و حالت به خصوص نو برای عصر کاهش محدودیت های مسافرتی و با درخواست از شرکتهای مسافرتی مانند موسسه ها هواپیمایی برای الزامی کردن تزریق واکسن برای کارکنانشان، گفته میباشد که طرح جدید ای که قرار میباشد جایگزین محدودیت های کنونی خواهد شد، امن خیس، نیرومندتر و مطلوب خیس خواهد بود.

با اینکه زینتس گفته میباشد که دولت بایدن خواهان کنسل هر چه زودتر محدودیت های مسافرتی میباشد، ولی بعضا منزلت های صنعت توریسم و مسافرت در ایالات متحده، نگران ادامه محدودیت های کنونی در ماه های آینده و حتی تا سال ۲۰۲۲ میباشند.

محدودیت های مسافرتی مازاد آمریکا که ابتدا در ژانویه ۲۰۲۰ برای پیشگیری از توسعه کووید -۱۹ بر چین جاری ساختن شد، در ماه مه (اردیبهشت ماه) تعدادی میهن دیگر مانند هند را نیز یادگرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا