اقتصاد بین المللبین الملل

ایران خودرو لزوم افزایش خودکفایی تولید را اعلام می کند

اخبار شرکت؛ در محل شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو (ساپکو)، محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران از 25 تا 28 آبان ماه، 100 تولید کننده ایران خودرو در زمینی به مساحت 5000 مربع حضور خواهند داشت. متر، زنجیره تامین برای نشان دادن ظرفیت و اعلام الزامات برای خودکفایی وجود دارد.

معرفی آخرین فناوری ها و تجهیزات محصولات تارا و همچنین توانمندی ها و نیازمندی های صنعت قطعه سازی از برنامه های ساپکو در نمایشگاه قطعه است.

همچنین توانمندی های صنعت قطعه سازی را در زمینه تولید و تامین قطعات سایر محصولات گروه صنعتی ایران خودرو که سازندگان زیادی در آن مشارکت دارند، به نمایش می گذارد.

شرکت ساپکو به همراه مشارکت و زنجیره تامین گروه صنعتی ایران خودرو با مشارکت و زنجیره تامین گروه صنعتی ایران خودرو در راستای گسترش همکاری با فعالان و قطعه‌سازی در صنعت خودرو و ایجاد زمینه‌ای برای بهره مندی از قابلیت های جدید در زمینه عرضه و رویکرد گیج کننده ای را اتخاذ می کند. در این نمایشگاه مقدمه ای بر قطعات و مجموعه های خودرو، تعاملات ذینفعان و توانمندی های این صنعت ارائه می شود.

ساپکو با 100 تولید کننده شبکه تامین ایرانخودرو با رعایت کامل نکات بهداشتی در این نمایشگاه در سالن خلیج فارس و سالن 40 و 41 حضور خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا