ارز دیجیتالاقتصادی

اینترپل در حال کشف چگونگی کنترل متاورس است – اخبار بیت کوین متاورس

سازمان بین‌المللی پلیس جنایی، اینترپل، در حال کار بر روی چگونگی نظارت بر متاورس است، دنیای دیجیتالی که به عنوان جایگزینی برای دنیای واقعی پیش‌بینی می‌شود. یورگن استاک، دبیر کل اینترپل معتقد است که سازمان باید برای این کار آماده باشد تا از متاورس و فناوری مرتبط با آن عقب نماند.

اینترپل برای پلیس متاورس آماده می شود

سازمان های پلیس هنگام اتخاذ سیاست های خاص برای اجرای قانون در متاورس با مشکلاتی مواجه هستند. با این حال، یورگن استاک، دبیرکل سازمان بین‌المللی پلیس جنایی، اینترپل، معتقد است که این سازمان باید برای اقدام در مورد جنایاتی که در دنیای دیجیتال اتفاق می‌افتد آماده باشد.

این سازمان در حال حاضر آماده می‌شود تا اقدام خود را به پلتفرم‌های متاورس برساند که در حال حاضر توسط برخی گروه‌ها برای ارتکاب جرم استفاده می‌شود. در مصاحبه با بی بی سی، استوک اظهار داشت:

مجرمان در انطباق سریع با هر ابزار تکنولوژیکی جدیدی که برای ارتکاب جرم در دسترس است، پیچیده و حرفه ای هستند. ما باید به اندازه کافی به آن پاسخ دهیم. گاهی اوقات قانونگذاران، پلیس و جوامع ما کمی عقب هستند.

در میان این جنایاتی که در حال حاضر در متاورس اتفاق می‌افتند، آزار و اذیت کلامی، تجاوز، و موارد دیگر از جمله باج‌افزار، جعل، پولشویی، و کلاهبرداری مالی وجود دارد. با این حال، برخی از این موارد هنوز در مناطق خاکستری قانونی هستند.

جنایات در متاورس

به گفته دکتر مادان اوبروی، مدیر اجرایی فناوری و نوآوری اینترپل، یکی از بزرگترین مشکلاتی که سازمان در حال حاضر با آن مواجه است، تعیین اینکه آیا یک عمل جرم محسوب می شود یا خیر، در متاورس است. وی با اذعان به اینکه همچنان مشکلاتی در این زمینه وجود دارد، تصریح کرد:

اگر به تعاریف این جنایات در فضای فیزیکی نگاه کنید و سعی کنید آن را در متاورس اعمال کنید، مشکل وجود دارد. ما نمی دانیم که آیا می توانیم آنها را جرم بنامیم یا نه، اما این تهدیدها قطعا وجود دارد، بنابراین این مسائل هنوز حل نشده است.

برای Oberoi، یک چیز قطعی است: برای نظارت بر متاورس، اینترپل باید تماس داشته باشد و در سکوهای متاورس حضور داشته باشد. به همین دلیل است که این سازمان در حال حاضر جایگاه خاص خود را در متاورس دارد که در جریان نودمین مجمع عمومی آن در دهلی نو در ماه اکتبر افتتاح شد.

پلتفرم متاورس اینترپل همچنین هدف دیگری را دنبال می کند و به آن امکان می دهد دوره های آنلاین را به اعضای نیرو در کشورهای دیگر ارائه دهد و به آنها اجازه می دهد تا به طور مستقیم توانایی های به دست آمده را در متاورس تمرین کنند.

نظر شما در مورد اقدامات اینترپل و متاورس چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

اینترپل در حال کشف چگونگی کنترل متاورس است - اخبار بیت کوین متاورس

سرجیو گوشنکو

سرجیو یک روزنامه نگار ارز دیجیتال مستقر در ونزوئلا است. او خود را دیر به بازی توصیف می کند و زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شده است. او با داشتن سابقه مهندسی کامپیوتر، زندگی در ونزوئلا و تحت تأثیر رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می دهد. در مورد موفقیت کریپتو و اینکه چگونه به افراد بدون بانک و محروم کمک می کند.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons، HUANG Zheng / Shutterstock.com

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا