سینما و تئاترفرهنگی و هنری

این خواننده بازیگر شد/ روایت یک فسادبزرگ اقتصادی در «پریسان»

سید مهدی نریمانی بازیگر فیلم پریسان درباره حضورش در این پروژه سینمایی به خبرگزاری فارس گفت: بازی من در فیلم پریسان ساخته آقای کامبیز بابایی به زودی به پایان می رسد. مضمون اجتماعی و روایتگر یکی از مفاسد بزرگ اقتصادی که امیدوارم در زمان اکرانش مخاطب را جذب کند. در این پروژه علاوه بر ایفای یکی از نقش ها، به عنوان مدیر تولید نیز حضور دارم.

وی افزود: «پریسان» از جمله پروژه هایی است که لوکیشن های زیادی دارد و همین امر باعث شده تا تولید و فیلمبرداری با مشکل مواجه شود. با این حال خوشحالم که همه چیز طبق برنامه پیش رفت.

نریمانی درباره حضور خود در سینما نیز گفت: قبل از حضور در دنیای سینما چه به عنوان بازیگر و چه مدیر تولید سال ها پیش در عرصه اقتصادی و همچنین در صنعت هوانوردی و خلبانی فعالیت داشتم. ورود من به عرصه سینما و سینما نیز به دلیل رفاقت با آقای کامبیز بابایی که از تهیه کنندگان و کارگردانان سینما هستند، بود. پس از حضور در پروژه های مختلف به عنوان مدیر تولید، با توجه به تجربیات قبلی بازیگری ام در تئاتر، در فیلم های «زمستان بود» و «بستنی داغ» نیز بازی کردم.

این بازیگر و مدیر تولید در پایان درباره دیگر فعالیت های هنری خود نیز خاطرنشان کرد: از سال اول به صورت رسمی و حرفه ای در حوزه هنری فعالیت می کنم، البته قبل و در سال های دوم و بعد و در سنین نوجوانی و نوجوانی. یکی از بهترین خوانندگان آن بود. سال ها در مسابقات قرآن استان تهران که زیر نظر قاریان بین المللی در کرج برگزار می شد رتبه دوم را کسب کردم.

وی تصریح کرد: اما هنر موسیقی و خط آواز که با روح و جان اساتید فرهیخته و ارزشمندی چون مرحوم استاد عسگری در دانشکده هنرهای زیبا در قالب کارگاه های رایگان موسیقی و همچنین در مرکز حفظ و اشاعه موسیقی ایرانی زیر نظر استاد شاپور رحیمی از سال هشتم دانشجو هستم. این فعالیت ها تا امروز ادامه داشته و در حال آماده سازی آلبوم موسیقی و فیلم کوتاه جشنواره هستم که امیدوارم موفق باشد. در این زمینه با حمایت و دعای همه دوستان و عزیزانم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا