دانش و فناوریموبایل و تبلت

این قاب شفاف ESR را برای محافظت از آیفون 15 جدید خود در حالی که فقط 16 دلار قیمت دارد، تهیه کنید


ای کاش قبل از افزودن به سبد خرید و تلفن جدیدم منتظر این تخفیف 33 درصدی بودم.

قاب شفاف ESR برای آیفون 15

ESR/ پرز جیبی

قاب شفاف ESR برای آیفون 15

16 دلار 24 دلار 8 دلار صرفه جویی کنید

این قاب محافظ MagSafe با ارائه یک پوشش محافظ MagSafe در عین حال که به شما امکان می دهد از رنگ های زیبای آیفون 15 لذت ببرید، این قاب ESR تنها با قیمت 16 دلار قیمت بسیار خوبی دارد.

آیفون 15 جدید در طیف وسیعی از رنگ‌های زیبا عرضه می‌شود، بنابراین اجازه دهید بدون به خطر انداختن محافظت از گوشی شما بدرخشند. این کیس ESR هم استایل و هم دوام را به همراه سازگاری MagSafe با قیمت تنها 16 دلار در روز پرایم پاییز امسال نوید می دهد.


چرا باید قاب شفاف ESR آیفون 15 را در این روز نخست دریافت کنید؟

پس از خواندن بررسی آیفون 15 بریتا اوبویل از Pocket-lint، متوجه شدم که زمان ارتقا فرا رسیده است. با انتخاب رنگ زیبای “آبی یخبندان”، نمی‌خواستم موردی داشته باشم که یا با رنگ تضاد داشته باشد یا آن را پنهان کند، اما من آنقدر دست و پا چلفتی هستم که نمی‌توانم بدون کیف کار کنم. Clear، MagSafe، و با وعده زرد نشدن در طول زمان، کیس ESR گزینه عالی بود. فقط ای کاش چند روز منتظر می ماندم تا فقط با 16 دلار پرونده را به دام بیاندازم.

تا اینجا، این قاب هم به اندازه کافی محکم است که از لبه های اطراف صفحه نمایش 6.1 اینچی درخشان گوشی محافظت می کند و هم به اندازه کافی براق است که به راحتی در جیب شلوار جین یا کیف جلوی من قرار می گیرد. آهنربا همچنان به اندازه کافی قوی است تا نگهدارنده کارت مغناطیسی من را بدون لیز خوردن نگه دارد.

در نهایت، اگر آیفون 15 را خریداری کرده اید یا به خرید آن فکر می کنید، این کیف همه چیز را دارد: زیبایی، محافظت و تخفیف در روز پرایم. اطمینان حاصل کنید که از مزیت تا زمانی که معامله ادامه دارد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا