دانش و فناوریموبایل و تبلت

این مانیتور درخشان 40 اینچی با نزدیک شدن به پایان روز پرایم 200 دلار تخفیف دارد


با 400 دلار، تعداد زیادی مانیتور با قیمت عالی دریافت می کنید.

برچسب Innocn 40C1R

Innocn / پرز جیبی

Innocn 40C1R

400 دلار 600 دلار 200 دلار صرفه جویی کنید

Innocn 40C1R یکی از پایه‌های اصلی روز پرایم است زیرا در تمام این رویدادها به فروش می‌رسد. با 400 دلار، صفحه نمایش 40 اینچی واقعی را در قالب فوق عریض با وضوح 1440p دریافت می کنید. اکنون با قیمت 400 دلار به فروش می رسد.

Innocn 40C1R تقریباً همیشه در طول رویدادهای Amazon Prime Day به فروش می رسد و این شامل این مورد نیز می شود. معمولاً 600 دلار است و در حال حاضر با قیمت 400 دلار به فروش می رسد. حتی ممکن است پس از پایان رویداد برای مدتی در فروش باقی بماند. این قیمت بدی برای یک مانیتور فوق عریض 1440p نیست، تا زمانی که این واقعیت را در نظر بگیرید که این صفحه 40 اینچی است که برای یک مانیتور کامپیوتر بسیار بزرگ است.


چرا باید Innocn 40C1R را در این روز پرایم بخرید؟

خوب، برای شروع، زیرا به طرز چشمگیری بزرگ است. در واقع تقریباً خیلی بزرگ است. صفحه نمایش 40 اینچی 21:9 47 اینچی عرض و 21 اینچ ارتفاع دارد. قبل از خرید حتما فضای میز خود را اندازه بگیرید تا مطمئن شوید فضای کافی دارید. در آن اندازه، می توانید در فاصله نسبتاً قابل توجهی از صفحه نمایش بنشینید و همچنان بیشتر دید شما را پوشش دهد.

از نظر مشخصات فنی، نسبتاً قوی است. این 95 درصد از فضای رنگی DCI-P3 را پوشش می‌دهد، بنابراین برای اکثر انواع محتوا، خواه بازی یا کار، به خوبی کار می‌کند. نسبت کنتراست برای یک صفحه نمایش IPS بالاتر از حد متوسط ​​است و هر یک از آنها با گزارش کالیبراسیون خارج از جعبه همراه است زیرا مانیتور برای دقت رنگ در کارخانه کالیبره شده است. در صحنه‌های تاریک با حرکت سریع، شبح جزئی وجود دارد، اما در بیشتر مواقع قابل توجه نیست مگر اینکه واقعاً به دنبال آن باشید.

معاملات زیادی به خوبی این یکی در این محدوده قیمت وجود ندارد. مانیتورهای بهتری وجود دارند، اما کوچکتر هستند و معمولاً چند صد بیشتر از این مانیتور قیمت دارند. با این حال، هشدار داده شود که 40C1R بسیار سنگین است، بنابراین هنگام بیرون آوردن آن از جعبه مراقب باشید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا