دانش و فناوریموبایل و تبلت

این یک معامله باورنکردنی Google Pixel 6a برای جمعه سیاه است


(Pocket-lint) – فروش جمعه سیاه آغاز شده است و گوگل به سرعت در طیف کاملی از محصولات تخفیف داده است. یکی از معاملاتی که توجه ما را به خود جلب کرد مربوط به Pixel 6a بود.

Google Pixel 6a زودتر در سال 2022 راه اندازی شد، برادر مقرون به صرفه تر خانواده Pixel 6، اما مهمتر از همه قدرت Google Tensor را دارد و دوربین پیکسل عالی را ارائه می دهد. به طور گسترده تخفیف داده شده است، بنابراین می توانید 150 دلار یا 100 پوند از قیمت معمولی خرده فروشی و از طریق طیف وسیعی از فروشگاه های مختلف صرفه جویی کنید.
ویدیوی روز جیبی

Google Pixel 6a - 100 پوند صرفه جویی کنید

چرا پیکسل 6a بخریم؟

Google Pixel 6a بسیاری از ویژگی های برجسته پیکسل 6 را ارائه می دهد، اما با قیمت بسیار پایین تر. نکته مهم این است که این گوشی از Google Tensor پشتیبانی می کند، بنابراین قدرتی برابر با تلفن پرچمدار 2021 دارد. ساخت نرم افزار تمیز با Pixel Launcher و ادغام عمیق Material You برای یک گوشی هوشمند عالی ایجاد می کند.

اما این دوربینی است که بیشتر مردم آن را می خواهند. تلفن‌های پیکسل مدت‌هاست که یکی از بهترین تجربه‌های عکاسی و امتیازی را ارائه می‌کنند که در گوشی‌های هوشمند پیدا می‌کنید و این همچنان ادامه دارد. اگرچه دوربین‌ها به اندازه پیکسل 6 پیشرفته نیستند، اما با این قیمت تقریباً از همه چیز بهتر است.

این گوشی نیز ضد آب است، با طراحی متمایز دو رنگ پشتی – و این معاملات برای همیشه دوام نخواهد داشت، بنابراین یکی از بهترین دستگاه‌های مقرون به صرفه را خریداری کنید. این یک سرقت مطلق است.

معاملات بیشتر جمعه سیاه 2022 ایالات متحده

ما چند معامله عالی دیگر را جمع آوری کرده ایم، در زیر:

معاملات بیشتر جمعه سیاه 2022 در بریتانیا

امروز پیشنهادهای جمعه سیاه بیشتری وجود دارد، و ما آنها را دقیقاً در اینجا رعایت کرده ایم:

نوشته کریس هال
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا