کار آفرینی و استارتاپ

“این Bootcamp MIT همه چیز را زیر و رو کرد و به من روحیه نوآوری داد” | اخبار MITیک برنامه هیبریدی جدید MIT Bootcamps اخیراً 34 مبتکر را برای مقابله با اختلال مصرف مواد از دیدگاه های مختلف گرد هم آورده است. آنها با هم، سرمایه‌گذاری‌های جدیدی را با هدف ارائه نوآوری‌های نجات‌بخش به این حوزه ساختند و به راه انداختند.

این مخاطرات مصرف مواد (SUD). این برنامه شامل کارگاه‌های آموزشی، مطالعات موردی و جلسات تعاملی با محققان، کارآفرینان و پزشکانی بود که رویکردی چند رشته‌ای را برای مقابله با تشخیص زودهنگام، دسترسی به مراقبت و برابری سلامت، تشخیص دوگانه، درمان و پیشگیری از عود ارائه کردند. از طریق یک فرآیند انتخاب دقیق، گروه برنامه برای سوابق تکمیلی و متنوع آنها همراه با اشتیاق آنها برای حل مشکلات مربوط به مصرف مواد انتخاب شد.

ترکیبی از طراحی، سه ماه اول این برنامه شامل کار پایه آنلاین، از جمله یک دوره ناهمزمان SUD 101 جدید به رهبری پروفسور دانشگاه براون کارولینا هاس-کوفلر و جلسات آنلاین زنده متمرکز بر موضوعاتی مانند مالکیت معنوی و انتقال فناوری بود. این برنامه با یک بوت کمپ پنج روزه MIT در محوطه دانشگاه به پایان رسید، جایی که فراگیران یک سرمایه گذاری جدید را برای هیئت داوران ساختند و ارائه کردند.

هانا آدیما، مدیر MIT Bootcamps می‌گوید: «ایجاد یک سرمایه‌گذاری در فضای اختلال مصرف مواد بسیار چالش برانگیز است. هدف ما نه تنها آموزش فراگیران بلکه الهام بخشیدن و برانگیختن حس اجتماعی بود. ما با ایجاد روابط در یک گروه متنوع که با یک چشم‌انداز مشترک متحد شده‌اند تا محصولات نجات‌دهنده را به بازار بیاوریم، به آن دست یافتیم.»

کمک به حل یک اپیدمی

در سال 2021، بیش از 46 میلیون نفر از اختلال مصرف مواد رنج می برد در ایالات متحده. این بدان معناست که از هر هفت نفر در ایالات متحده یک نفر می تواند از نوآوری ها در این زمینه بهره مند شود. در سال 2022، MIT Open Learning کمک هزینه دریافت کرد از موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر (NIDA) برای ایجاد یک برنامه کارآفرینی برای محققان اختلال مصرف مواد. مؤسسه ملی بهداشت (NIH) و NIDA به عنوان منبع اولیه بودجه اولیه در این فضا، بر روی ابتکاراتی مانند برنامه MIT Bootcamps SUD Ventures متمرکز هستند تا به نوآوری در این زمینه کمک کنند.

با داشتن تخصص عمیق در نوآوری و تجربیات آموزشی همهجانبه، تیم MIT Open Learning، از جمله MIT Bootcamps، برای ساختن برنامه SUD Ventures دست به کار شدند. سایر اعضای تیم شامل سینتیا بریزیل، اردین بشیموف، کارولینا هاس-کوفلر، آیکاترینی “کاترینا” باگیاتی و آندرس فیلیپه سالازار-گومز بودند.

سینتیا بریزیل، رئیس آموزش دیجیتال در MIT Open Learning و محقق اصلی پروژه، می‌گوید: «این برنامه دانش و منابع مربوط به اختلال مصرف مواد، از جمله فرصت‌های تأمین مالی، را به شایستگی‌های کارآفرینی و مهارت‌های چندوجهی یادگیرندگان مرتبط می‌کند. تجربه یادگیری پویا، حساس به علل ریشه ای پشت کسری نوآوری در این زمینه.

القای روحیه نوآوری

با 10 ساعت روز، این برنامه همه جانبه آموزش های رسمی و غیررسمی را برای ارائه یک تجربه آموزشی جامع و عملی در مورد اختلال مصرف مواد و نوآوری ترکیب کرد. زبان آموزان در مطالعات موردی با شرکت های مراقبت های بهداشتی مانند Prapela، Invistics، و RTM Vital Signs که توسط Erdin Beshimov، بنیانگذار MIT Bootcamps مدیریت می شد، شرکت کردند. آنها همچنین در کارگاه‌های آموزشی توسط اعضای هیئت علمی MIT، سخنرانی‌های اعضای NIH و NIDA و جلسات تعاملی با کهنه‌کاران و متخصصان پزشکی محلی شرکت کردند.

فراگیران از جلسات با انگیزه حل مشکلات، مجهز به گام های ملموس بعدی برای کسب و کار خود دور شدند. Bill Aulet از زبان آموزان الهام گرفت تا از اکوسیستم های نوآوری خود استفاده کنند و نحوه ارتقای سطح کیفیت آموزش کارآفرینی توسط MIT را به اشتراک گذاشت. پروفسور اریک فون هیپل، یکی از پیشگامان نوآوری کاربران، فراگیران را تشویق کرد تا از پزشکان، پرستاران و افرادی که دارای تجربیات زنده و زنده هستند به عنوان منبع مهمی از نوآوری در سیستم مراقبت های بهداشتی استفاده کنند. برای ارائه دیدگاه بالینی از بیمارستان عمومی ماساچوست، ناتانیل سیمز، متخصص بیهوشی قلب و هری دموناکو، مدیر سابق مرکز پشتیبانی نوآوری MGH، با داستانی شخصی از ارائه موفقیت آمیز نوآوری تجهیزات پزشکی به بازار و نحوه کار با بیمارستان ها و پذیرندگان در مراحل اولیه، انرژی را به یادگیرندگان انرژی دادند.

ملیسا، دانش‌آموز، دکتر ملیسا، می‌گوید: «این Bootcamp MIT همه چیز را زیر و رو کرد و به من روح نوآوری و آنچه که به نظر می‌رسد به نظر می‌رسد به شیوه‌ای بزرگ و حتی بزرگ‌تر فکر می‌کند را به من بخشیده است. مو» دیتبرنر. یکی از ساکنان ولین، داکوتای جنوبی، دیتبرنر، مدیرعامل و بنیانگذار Straight Up Care است، پلتفرمی برای متخصصان همتا برای کمک به افراد مبتلا به سلامت روان و اختلالات مصرف مواد. به عنوان یک کارآفرین در زمینه اختلالات مصرف مواد، دیتبرنر می داند که برای زنده کردن یک تجارت چه چیزی لازم است.

پل زدن رشته ها برای ایجاد تأثیر

عصرها، گروه به تیم‌های پنج نفره تقسیم شدند تا برای ایجاد یک سرمایه‌گذاری مرتبط با اختلال مصرف مواد همکاری کنند. مربیان راهنمایی و تیم های بازخورد سختی را ارائه کردند تا بتوانند یک سرمایه گذاری را ایجاد کنند که یک مشکل واقعی را حل کند. با تفاوت‌های گسترده در سن، پیشینه، صنعت و نحوه تأثیرگذاری آنها بر اختلال مصرف مواد، هر تیم متخصصانی در زمینه‌های مختلف داشت که در نهایت زبان‌آموزان را به یک راه‌حل متفکرانه‌تر و قوی‌تر هدایت می‌کرد.

اسمیت پاتل، داروساز و استراتژیست سلامت دیجیتال که در این برنامه شرکت داشت، می‌گوید: «یکی از کارهایی که MIT Bootcamps واقعاً به خوبی انجام می‌دهد این است که چندین رشته را برای نوآوری در کنار هم قرار می‌دهد. ما شاهد بسیاری از نوآوری های سیلو بوده ایم [in health care]. همچنین شاهد حل تکه تکه مشکلات بوده ایم. چگونه می‌توانیم به‌عنوان یک نیروی جمعی – پزشک و کارآفرین، یک فن‌شناس، کسی که خودشان این تجربه را پشت سر گذاشته‌اند – گرد هم بیاییم تا راه‌حلی بسازیم؟»

Dittberner احساسات پاتل را تکرار کرد و بر قدرت جامعه MIT Bootcamps تأکید کرد. دیتبرنر می گوید: «همه آنها این طعم متفاوت را به ارمغان آورده اند. من دوستی‌ها و پیوندهایی ایجاد کرده‌ام که برای همیشه ماندگار هستند، که برای موفقیت در این امر بسیار مهم است. [SUD] فضا.”

با هدف ایجاد جامعه ای از کارآفرینان متخصص حوزه، برنامه SUD Ventures به گرد هم آوردن نوآوران برای حل مشکلات حاد در فضای مصرف مواد ادامه خواهد داد. Adeyema می‌گوید که با سه سال بودجه دیگر برای این برنامه، هدف MIT Bootcamps پرورش جامعه نوآورانی است که توسط این برنامه گرد هم آمده‌اند و آنها را قادر می‌سازد تا سرمایه‌گذاری‌های خود را زنده کنند و تأثیر معناداری برای جامعه ایجاد کنند.

این برنامه و تحقیقات آن توسط مؤسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر مؤسسه ملی بهداشت پشتیبانی می شود. این جایزه مشمول شرایط و ضوابط جایزه توافقنامه تعاونی است که در RFA DA-22-020 با عنوان «ایده های عالی رشد: دوره آموزشی پژوهشی در توسعه محصول و کارآفرینی برای محققان علوم زندگی» آمده است. مسئولیت محتوای این نشریه صرفاً بر عهده نویسندگان است و لزوماً بیانگر دیدگاه‌های مؤسسه ملی بهداشت نیست.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا