فوتبالورزشی

ایوان تونی می‌گوید پس از اینکه برنتفورد را به پیروزی مقابل منچسترسیتی رساند، پس از از دست دادن دعوت‌نامه، اجازه نمی‌دهد جام جهانی انگلیس را نادیده بگیرد.

ایوان تونی در طول هفته اخبار ناامید کننده ای دریافت کرد، اما در روز شنبه به بهترین شکل ممکن برای برنتفورد پاسخ داد.

این مهاجم از لیست تیم ملی انگلیس برای جام جهانی قطر کنار گذاشته شد که با توجه به فرم او در ماه های اخیر برای زنبور عسل، غافلگیر کننده بود.

گتی

تونی در ورزشگاه اتحاد دو گل زد و برنتفورد منچسترسیتی را شکست داد

با این حال، تونی به زودی توانست به گرت ساوتگیت نشان دهد که در هفته‌های آینده چه چیزی را از دست می‌دهد، زیرا او دو گل در برد شوک‌آور 2-1 برنتفورد مقابل منچسترسیتی به ثمر رساند.

مهاجم گل اول را برای میهمانان در استادیوم اتحاد به ثمر رساند تا اینکه فیل فودن در نیمه اول بازی را به تساوی کشاند.

سیتی در نیمه دوم سخت جنگید تا تلاش کند تا خود را در یک ثانیه حیاتی بیابد، اما تونی توانست در وقت های تلف شده گلزنی کند و هر سه امتیاز را به غرب لندن بازگرداند.

پس از این پیروزی، این مهاجم در مورد تصمیم اخیر سرمربی تیم ملی انگلیس صحبت کرد و تاکید کرد که به کار سخت برای باشگاه خود ادامه خواهد داد.

او به بی تی اسپورت گفت: «تنها چیز این است که به عملکرد خوب خود ادامه دهم، بهترین عملکردم را انجام دهم، برای تیم خوب کار کنم و چه کسی می‌داند چه اتفاقی ممکن است بیفتد.

بدیهی است که ناامیدی وجود دارد، اما من می‌دانم که چه توانایی‌هایی دارم و اجازه نخواهم داد که من را ناامید کند، فقط به راه خود ادامه می‌دهم و به عملکرد خوبی برای برنتفورد ادامه می‌دهم.


تونی از اینکه برای تیم ملی انگلیس در جام جهانی دعوت نشده بود ناامید شد - اما به بهترین شکل برای تیمش برگشت.

گتی

تونی از اینکه برای تیم ملی انگلیس در جام جهانی دعوت نشده بود ناامید شد – اما به بهترین شکل برای تیمش برگشت.

انگیزه من پسران حاضر در رختکن و هواداران هستند. وقتی سخت کار می کنیم، این کاری است که می توانیم انجام دهیم.»

هم تیمی بن می پس از سوت تمام وقت، پس از بازگشت از ناامیدی اواسط هفته و هدایت برنتفورد به یک پیروزی بزرگ، تمجید زیادی از ستاره داشت.

مدافع میانی گفت: “او امروز نشان داد که در مورد چه چیزی است.”

“کیفیت عالی، مهارت های مبارزه عالی، بازی نگهدارنده عالی و او می تواند تمام کند. او امروز فوق العاده بود و کاملا شایسته دو گلش بود. فکر می‌کردم او می‌تواند سه یا چهار نفر داشته باشد!»

تونی به فرم گلزنی خیره کننده خود در لیگ برتر ادامه داده است

گتی

تونی به فرم گلزنی خیره کننده خود در لیگ برتر ادامه داده است

گل های تونی نهمین و دهمین گل او در لیگ برتر تا اینجای فصل بود که او را به عنوان سومین گلزن برتر لیگ پس از ارلینگ هالند و هری کین قرار داد.

او همچنین اکنون 18 گل در لیگ برتر در سال 2022 به ثمر رسانده است – هری کین تنها بازیکن انگلیسی است که در این سال گل های بیشتری زده است.

به جای تونی، کالوم ویلسون از نیوکاسل یونایتد و مارکوس راشفورد از منچستریونایتد دو مهاجمی بودند که ساوتگیت برای جانشینی کین کاپیتان سه شیرها انتخاب کرد.

تنها زمان نشان خواهد داد که آیا انگلیس بدون پیشروی پرکار برنتفورد با مشکل مواجه خواهد شد یا خیر، اما تونی به امید اینکه بتواند بار دیگر در آینده نماینده کشورش باشد، مایل است به فرم گلزنی خود ادامه دهد.

جام جهانی را با talkSPORT تماشا کنید

ایوان تونی می‌گوید پس از اینکه برنتفورد را به پیروزی مقابل منچسترسیتی رساند، پس از از دست دادن دعوت‌نامه، اجازه نمی‌دهد جام جهانی انگلیس را نادیده بگیرد.

در talkSPORT ما از طرفداران پشتیبانی می‌کنیم، بنابراین بیایید و برای تجربه نهایی هواداران جام جهانی در این زمستان به ما بپیوندید – در TalkSPORT Fan Zone.

در یک مکان بزرگ سرپوشیده در زیر طاق‌ها در واترلو در لندن، نمایش‌های زنده هر بازی جام جهانی را برای شما به نمایش خواهیم گذاشت.

پرسش و پاسخ با استعداد talkSPORT وجود خواهد داشت، شما بخشی از پخش زنده ما خواهید بود، و همچنین مقدار زیادی غذا و نوشیدنی ارائه خواهد شد.

بیایید و از بهترین تجربه هواداران جام جهانی در لندن لذت ببرید – و از ما لذت ببرید – با بلیط فروشی برای بازی های مرحله گروهی انگلستان و ولز هیچ جایی!
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا