توپ و تورورزشی

بازخورد مدیر تیم آلومینیوم اراک : از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می کنم

پس از پایان دیدار تیم های آلومینیوم و پرسپولیس با برتری یک بر صفر اراک و شادی و شادی مردم این شهر تا ساعاتی پس از بازی، هواداران این تیم در فضای مجازی و آلومینیوم به شادی پرداختند.در ضمن تبریک به اعضای تیم ، در انتشار یک مطلب حاشیه هایی وجود داشت.

انتشار این ماجرا توسط یکی از هواداران آلومینیوم و برچسب زدن سرپرست تیم باعث شد تا او آن را بازنشر کند. تصویری که تماشاگران پرسپولیس را بهت زده کرد.

حمیدرضا امیدوار مدیر تیم فوتبال آلومینیوم در این خصوص گفت: بعد از بازی روز دوشنبه با موجی از پیام های تبریک مواجه شدم و متاسفانه در این بین ناخواسته تصویری حاوی متن مناسب را بازنشر کردم. که با افکار و رفتار من مطابقت نداشت.» متاسفانه او باعث عصبانیت هواداران پرسپولیس شد.

وی تاکید کرد: متن آن استوری اینستاگرام را در شرایط پس از بازی که ساعت ها هواداران جلوی هتل بودند و اطراف تیم شلوغ بود، ندیدم و بازنشر کردم که نباید این اتفاق می افتاد.

امیدوار گفت: فضای دوستی و احترام در رقابت فوتبال وجود دارد. من عمیقا به این اعتقاد دارم و از اشتباه سهوی عمیقا متاسفم و از هواداران پرسپولیس و همه فوتبالدوستان عذرخواهی می کنم. امیدوارم این پیام مورد قبول همه طرفداران فوتبال قرار گیرد.

خبر پیشنهادی:   رالف رانگنیک، استاد مدرنی که وظیفه دارد رویاهای منچستریونایتد را دوباره روشن کند | اخبار فوتبال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا