ارز دیجیتالاقتصادی

بازگشت بیت کوین، از پایین ترین سطح یک ماهه فاصله می گیرد – به روز رسانی بازار اخبار بیت کوین

با توجه به اینکه معامله گران همچنان تصمیم هفته آینده فدرال رزرو را پیش بینی می کنند، عدم اطمینان بازار در کریپتو بار دیگر در روز پنجشنبه بیشتر شد. پس از کاهش به پایین ترین سطح یک ماهه در جلسه چهارشنبه، بیت کوین بازگشت، با قیمت ها در حال حاضر زیر 40000 دلار است. ETH همچنین تلاش کرد تا از سطح مقاومت 2950 دلاری خارج شود.

بیت کوین

بیت کوین روز پنجشنبه دوباره در سبز بود، زیرا گاوها پس از افت دیروز که قیمت ها را به پایین ترین حد یک ماهه رساند، بازگشتند.

چهارشنبه دید بیت کوین/USD در پایین ترین سطح 38,555.90 دلار معامله شد، با این حال حرکت امروز نوسان کرد و قیمت ها به بالاترین حد روزانه 39,798.51 دلار رسید.

این بازگشت منجر به عبور بزرگ‌ترین ارز دیجیتال جهان از مقاومت بلندمدت خود یعنی 39700 دلار شد، قبل از اینکه به پایان برسد.

بیت کوین، تجزیه و تحلیل فنی اتریوم: بازگشت بیت کوین، دور شدن از پایین ترین سطح یک ماهه
بیت کوین/ USD – نمودار روزانه

با افزایش عدم قطعیت تاریخی در گاوها، سود کاهش یافت و برخی ترجیح می‌دهند در حال حاضر سود ببرند، به جای تلاش برای عبور از 40000 دلار.

با نگاهی به نمودار، RSI 14 روزه نیز پس از یک توقف کوتاه به زیر 40، از مقاومت 43 خود عبور کرد و اکنون به سمت سقف بالاتر 45 حرکت می کند.

گاو نرهای امروزی که موقعیت های قبلی را رها نکرده اند، احتمالاً به سطح 45 RSI به عنوان نقطه ای ایده آل برای خروج نگاه می کنند، زمانی که قیمت احتمالا بالای 40000 دلار خواهد بود.

اتریوم

پنجشنبه نیز برای ETH گاوها، زیرا سطح حمایت بلندمدت 2780 دلاری آن بار دیگر ثابت کرد که برای جلوگیری از شکست به اندازه کافی محکم است.

خبر پیشنهادی:   سقوط بازار کریپتو کف را از NFT های بلو-تراشه بیرون می کشد، فروش هفتگی 64 درصد کاهش می یابد - بیت کوین نیوز

ETH/دلار آمریکا در اوایل جلسه امروز به بالاترین سطح 2939.98 دلار رسید که پس از سقوط قیمت به کمتر از 2800 دلار در روز چهارشنبه صورت گرفت.

با دور شدن از کف اخیر خود، افزایش قیمت امروز شاهد نزدیک شدن قیمت به مقاومت بود، با این حال رالی آنقدر قوی نبود که بتواند سقف 2950 دلار را بشکند.

بیت کوین، تجزیه و تحلیل فنی اتریوم: بازگشت بیت کوین، دور شدن از پایین ترین سطح یک ماهه
ETH/ USD – نمودار روزانه

در زمان نگارش، دومین توکن بزرگ جهان به میزان اندکی بالای 2900 دلار معامله می شود و قدرت نسبی نیز با موانعی روبرو است.

با نگاهی به نمودار، RSI در 43.70 است که اندکی زیر سقف 44.20 قرار دارد و این احتمالاً مانع اصلی در راه افزایش بیشتر خواهد بود.

اگر قرار بود این حصار پاکسازی شود، احتمالاً در مورد آن صحبت خواهیم کرد ETH ردیابی نه تنها بالای 3000 دلار، بلکه به سمت 3100 دلار پیش می رود.

آیا تصمیم هفته آینده فدرال رزرو بر روی حرکت معامله گران کریپتو تاثیر می گذارد؟ نظرات خود را در نظرات زیر بیان کنید.

بازگشت بیت کوین، از پایین ترین سطح یک ماهه فاصله می گیرد - به روز رسانی بازار اخبار بیت کوین

الیمان دامبل

Eliman دیدگاه متنوعی را برای تحلیل بازار به ارمغان می آورد، زیرا به عنوان مدیر کارگزاری، آموزش دهنده تجارت خرده فروشی و مفسر بازار در Crypto، Stocks و FX کار کرده است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا