فوتبالورزشی

بازگشت سرخیو راموس به باشگاه دوران کودکی سویا | اخبار فوتبال


باشگاه لالیگا روز دوشنبه اعلام کرد سرخیو راموس، مدافع میانی سابق رئال مادرید و پاریسن ژرمن به عنوان بازیکن آزاد به باشگاه دوران کودکی خود سویا باز می گردد.

سرخیو راموس پس از به ثمر رساندن یک گل در جریان مسابقه فوتبال مقدماتی گروه F یورو 2020، جشن گرفت.(AFP)

پس از پایان قرارداد او با باشگاه لیگ 1 در ماه ژوئن، منابعی به رویترز گفتند که این بازیکن 37 ساله پیشنهاد سودآور الاتحاد عربستان سعودی را رد کرد و با این تیم اسپانیایی به توافق یک ساله رسید.

سرجیو در هفت سالگی وارد آکادمی جوانان ما شد و در رده های جوانان پیشرفت کرد تا اینکه در فصل 2002/03 در سن 16 سالگی اولین بازی خود را در تیم ذخیره اول انجام داد.

سویا در بیانیه ای اعلام کرد: مدافع میانی آکادمی ما… تقریباً دو دهه پس از ترک در سن 19 سالگی برای رئال مادرید به خانه بازمی گردد.

این مدافع در سال 2021 پس از ناکامی در دستیابی به توافق برای تمدید اقامت 16 ساله خود در رئال مادرید، به صورت رایگان به پی اس جی رفت. او در دو فصل حضورش در این باشگاه فرانسوی دو عنوان قهرمانی لیگ 1 را به دست آورد.

او در رئال چهار قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و پنج جام لالیگا را به دست آورد و در مجموع 671 بازی انجام داد و 101 گل به ثمر رساند.

بیشترین بازی ملی اسپانیا در جام جهانی 2010 و دو جام اروپایی قبل از اعلام بازنشستگی بین المللی خود در فوریه نیز قهرمان شد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا