ارز دیجیتالاقتصادی

بازی‌های CropBytes یک نقطه عطف ناشناخته را جشن می‌گیرند، «4 سال بازی پایدار وب 3» – بیانیه مطبوعاتی Bitcoin News

بیانیه مطبوعاتی. برای یک جامعه بازی که 4 سال را در صنعت بازی های رمزنگاری به پایان رساند حداقل یک دستاورد قابل توجه است. CropBytes در طول دوره صعودی 2018 راه‌اندازی شد و استراتژی و چابکی تیم در جهت تغییر سناریوهای بازار و نیازهای جامعه باعث شده تا بازی در طول سال‌ها پایدار بماند و رشد کند. چیزی که به عنوان یک بازی مبتنی بر NFT با فروش اولیه فلش شروع شد، اکنون یک بازی با اقتصاد پایدار با ترکیبی از FT و NFT با بیش از 550 هزار بار دانلود و نقدینگی کافی در بازار است.

با چند ماه اول راه اندازی دارایی ها در اوایل سال 2018، نسخه اولیه بازی راه اندازی شد که موفقیت بزرگی بود و توجه کاربران اولیه بازی های مبتنی بر کریپتو را به خود جلب کرد. با رشد بازیکنان، تقاضا برای دارایی های بازی و کالاهای موجود در بازی نیز افزایش یافت. این امر باعث شد تا اقتصاد بازی گسترده ای که امروز شاهد آن هستیم در حال چرخش باشد.

باستفاده از یک بازی وب 3 برای گاوها و خرس ها

زمانی که استقبال از بازی افزایش یافت و بازیکنان بیشتری شروع به نگه داشتن دارایی در بازی کردند، تیم CropBytes این تقاضا را برای NFT ها با ظهور بازار نزولی کاهش یافت. این تیم با تمرکز بر اقتصاد، رویکرد خود را دوباره کار کرد و می دانست که تنها یک بازی NFT در بازار نزولی زیر دوام نخواهد آورد. پس از تحقیق و مشاوره گسترده، تیم به این نتیجه رسید که افزودن FTها برای پایداری اقتصاد حیاتی است.

سپس تیم از تجارت فهرست سنتی به دفترچه سفارشات انتقال یافت تبادل. این استراتژی موفق شد و CropBytes توانست با موفقیت در بازار نزولی اولیه حرکت کند و بازیکنان بازی مانند برخی از بازی‌های دیگر کشتی را رها نکرده باشند.

نه فقط اجرای تبلیغات NFT

CropBytes با یک اقتصاد ابتدایی کار خود را شروع کرد و تصمیم گرفت که بیش از حد پیش نرود، مانند ایجاد یک پروتکل تورم یا کاهش تورم، اما حتی در آن زمان، تیم یک استراتژی برای کارهایی که باید در چند سال آینده انجام شود، داشت. نمونه بارز آن این است که گیمرها از همان ابتدا می‌دانستند که «نسخه ۲» اقتصاد، که به آن «اقتصاد خدمات» نیز گفته می‌شود، در راه است. تیم قصد داشت آن را در سال 2020 استقرار دهد، اما تصمیم گرفت آن را به پیش ببرد، به این نتیجه رسید که صرافی که در آن بازیکنان در بازی می توانند FT بخرند، بفروشند و معامله کنند، نیاز روز است تا بازیکنان بتوانند ارزش دارایی ها را در طول زمان افزایش دهند.

اهمیت سال 2020 و مشارکت CropBytes

تیم CropBytes دانش مطالعه چرخه های بازار را پس از اجرای بازی برای بیش از دو سال به دست آورد و از این رو بازار صعودی نزدیک به سال 2020 را پیش بینی کرد. از همان زمان شروع شد، زیرا تیم کاملاً با ویژگی های ضروری و یک محصول عالی همراه با جدید در بازی معرف طرحی که افراد زیادی را از جمعیت های جدید مانند آمریکای جنوبی و آسیای جنوب شرقی جذب کرد. این هجوم عظیم گیمرها در حال حاضر حدود 45 درصد از کل کاربران فعال را تشکیل می دهد و رشد هنوز هم در حال حاضر تجربه می شود.

خبر پیشنهادی:   Cosmos 15% صعود می کند زیرا AAVE به بالاترین سطح 10 روزه نزدیک می شود - به روز رسانی بازار Bitcoin News

تعداد زیادی از شرکت‌کنندگان ثابت منبع درآمد خود را در زمان شروع همه‌گیری از دست داده بودند، و بنابراین CropBytes به تنها گزینه آنها برای امنیت مالی تبدیل شد، که در نهایت تیم و جامعه را گرد هم آورد. این محوری ترین نقطه در سفر CropBytes بود و این تیم شاهد بوده است که تعداد بیشماری از شرکت کنندگان سبد خود را بیش از بیش از 8900% تنها در آن زمان

از این رو، گیمرهای CropBytes بیشتر به دارایی‌های فراواژه CropBytes خود اختصاص می‌دهند تا دارایی‌های واقعی خود در جهان. آنها در متاورس وجود دارند و به طور روزانه در رشد اقتصاد شرکت می کنند.

CBX IEO، شرکا و سفر کلی

هدف از شروع و توسعه بازی بر روی یک پلتفرم متمرکز، ایجاد یک پایه قوی و ایجاد یک اقتصاد متعادل کاملاً کاربردی قبل از عرضه بازی به بازارهای بزرگتر بود. طبق نقشه راه، چندین نسخه اضافه شده در بازی مانند Pro-Animals، Breed Feed Crafting، Breed Feed Market، Superhero Breeding، New UI و موارد دیگر با موفقیت منتشر شده است.

علاوه بر این، نشانه بومی، CBX، در Bybit و MEXC پس از راه اندازی موفقیت آمیز لانچ pad توسط صرافی ها و با پشتیبانی از رهبران صنعت برجسته مانند Sandeep Nailwal (مدیر عامل و هم بنیانگذار Polygon)، سیدهارت منون (COO و هم بنیانگذار وزیرX) و همچنین چندین مورد عرضه شد. VCهای اصلی مانند Draper Dragon، Exnetwork Cap و غیره. Nischal Shetty (مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران WazirX)، هارش راجات (موسس EPNS) و بسیاری دیگر از افراد برجسته صنعت کریپتو نیز در این کار مشارکت داشتند.

در حالی که NFT ها محبوب ترین شکل دارایی های بازی هستند، اساساً ممکن است در اقتصاد باز پایدار نباشد. با استفاده از دنیای واقعی اقتصاد کالا، دارایی‌های بازی‌ها باید بر این اساس طراحی شوند تا قابل تعویض باشند. این به بزرگترین مشکل NFT یعنی نقدینگی و جذب سرمایه بیشتر در طول زمان می پردازد.

– سیدارت منون، بنیانگذار تگرو

توکن CBX توکن متاورس CropBytes است. این روزها می‌توان پروژه‌های متعددی را برای توزیع توکن‌ها مشاهده کرد، حتی بدون اینکه محصولی موجود باشد. تیم CropBytes بازی را برای 3 سال اول اجرا کرده است و یک انجمن تاسیس شده با آن ساخته است تی آر ایکس، یکی دیگر از نشانه های محبوب. فقط در نوامبر 2021 بود که CropBytes در یک پلتفرم مشترک توسط Bybit & MEXC فهرست شد و این به بازیکنان کهنه‌کاری که در کنار CropBytes ماندند کمک زیادی کرد.

چه چیز دیگری باید در مورد CBX بدانیم؟

برنامه های CBX بلندمدت هستند، زیرا قیمت بر اساس «هایپ» نیست، بلکه بر اساس ارزش است. در طی چهار سال، ارزش دارایی به تدریج افزایش یافت و در حال حاضر بیش از 50 برابر قیمت خرید اصلی خود ارزش دارد.

خبر پیشنهادی:   FTX ایالات متحده پلتفرم معاملاتی سهام صفر کمیسیون - اخبار بیت کوین را راه اندازی کرد

همچنین، از آنجایی که پروژه‌های خوب معمولاً زمان می‌برند تا به پتانسیل خود دست یابند، این واقعیت که بازیکنانی که در ابتدا ثبت‌نام کرده‌اند همچنان به دارایی‌های خود ادامه می‌دهند و سبد خود را بیش از 40 برابر به 50 برابر افزایش داده‌اند، گواهی واقعی بر قوی بودن CropBytes است. اقتصاد پایدار برنامه‌های آینده حول محور کار بر روی متاورس، مینی‌بازی‌ها، اقتصاد خدمات (که در مراحل مختلف خواهد بود) و موارد دیگر می‌چرخند.

درباره CropBytes

CropBytes یک بازی شبیه سازی کشاورزی بی نظیر است. راه اندازی یک «مزرعه رمزنگاری» مستلزم چیزی بیش از رشد محصولات دیجیتالی و پرورش حیوانات است، زیرا هدف اصلی این پروژه قرار گرفتن در قلب انقلاب بازی های رمزنگاری شده با اقتصاد بازی است که ذاتا ساخته شده است.

هدف آن ارائه یک پلت فرم موثر به مشتریان خود برای استفاده از قدرت رمزنگاری به منظور بازی و کسب درآمد در دنیای دیجیتال است. iOS و اندروید سازگار. تا به امروز، CropBytes موفق به کسب بیش از 550000 ثبت نام و 15000 کاربر فعال ماهانه متوسط ​​شده است. این یکی از ابتکارات بازی در کل این بخش است که در مورد آن صحبت شده است زیرا تلاش می کند سهم خود را برای انقلاب بازی وب 3.0 انجام دهد.

جامعه جهانی مؤمنان متشکل از بازیکنانی از فیلیپین، تایلند، اندونزی، ونزوئلا، روسیه، برزیل، ویتنام، آرژانتین، اسپانیا، هند است.

هر روز، 1000 گیمر به این انقلاب می پیوندند و به طور مداوم به رشد اقتصاد پایدار CropBytes کمک می کنند. امروزه بازی بسیار متنوع‌تر، غوطه‌ورتر، پاداش‌دهنده‌تر و مشارکتی‌تر است…. درست مثل دنیای واقعی این جهان فرصت ها و مکانی را برای شکوفایی کشاورزان بلندپرواز ارز دیجیتال فراهم می کند. امروزه هویت CropBytes با جامعه در حال رشد و چشم انداز جدید آن سازگار شده است.

به جنبش CropBytes بپیوندید، جایی که هر گیمری این قدرت را دارد که مزرعه کریپتو خود را بسازد و مالک آن باشد و این متاورز پایدار را رشد دهد. #FarmOnCropBytes

بررسی کنید سایت اینترنتی، کاغذ سفید و توییتر همچنین تلگرام کانال برای اطلاعات بیشتر


این یک بیانیه مطبوعاتی است. خوانندگان باید قبل از انجام هر گونه اقدامی در رابطه با شرکت تبلیغ شده یا هر یک از شرکت های وابسته یا خدمات آن، بررسی های لازم را انجام دهند. Bitcoin.com به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در بیانیه مطبوعاتی ندارد.

بازی‌های CropBytes یک نقطه عطف ناشناخته را جشن می‌گیرند، «4 سال بازی پایدار وب 3» – بیانیه مطبوعاتی Bitcoin News

رسانه Bitcoin.com

Bitcoin.com منبع برتر برای همه چیزهایی است که مربوط به رمزنگاری است. با ads@bitcoin.com تماس بگیرید تا در مورد انتشارات مطبوعاتی، پست های حمایت شده، پادکست ها و گزینه های دیگر صحبت کنید.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا