ارز دیجیتالاقتصادی

بازی های بلاک چین در سه ماهه سوم، در میان چشم انداز رمزارز در حال تحول، قوی استبر اساس گزارش اخیر Dappradar، بخش بازی‌های بلاک چین در سه ماهه سوم سال 2023 با وجود برخی کاهش‌های شتاب، موقعیت تاثیرگذار خود را حفظ کرد. اگرچه معیارهایی مانند کیف پول‌ها و تراکنش‌های فعال منحصربه‌فرد اندکی کاهش یافته است، اما این گزارش توصیه می‌کند این را نشانه کاهش علاقه تلقی نکنید. در عوض، با برجسته‌تر شدن سایر بخش‌های رمزنگاری، چشم‌اندازی در حال تغییر را نشان می‌دهد.

گزارش Dappradar: بازی های بلاک چین رشد ثابتی را شاهد هستند

داپردار بازی های بلاک چین سه ماهه سوم این گزارش بر روندهای در حال ظهور، از جمله رشد استودیوهای بازی معمولی و برنامه های کاربردی “حرکت برای کسب درآمد” تاکید می کند، که نشان دهنده تنوع سلیقه کاربران است. این گزارش همچنین به تسلط مداوم بازی‌های معتبری مانند Alien Worlds و Splinterlands در تعداد کیف پول و تعداد تراکنش‌ها اشاره می‌کند. با این حال، تازه واردانی مانند Treasuredao و Sweat Economy در حال ایجاد مکان های خود هستند و روندهای آینده را پیشنهاد می کنند.

بازی های بلاک چین در سه ماهه سوم، در میان چشم انداز رمزارز در حال تحول، قوی است

این مطالعه بیشتر به بررسی افزایش دپ های اجتماعی می پردازد. گزارش Dappradar می‌گوید: «برای مثال، برنامه‌های اجتماعی در این سه‌ماهه مورد بحث قرار گرفته‌اند. “در حالی که تسلط آنها بر بازار در حدود 11٪ است، افزایش تعامل کاربران با پروژه های اجتماعی در ما مشهود است. رتبه بندی Dapps اجتماعی

بازی های بلاک چین در سه ماهه سوم، در میان چشم انداز رمزارز در حال تحول، قوی است

گزارش سه ماهه سوم اشاره می‌کند که سرمایه‌گذاری‌ها در سطح 600 میلیون دلار باقی ماندند، اما از نرخ سال 2021 عقب‌تر بودند. در این گزارش آمده است: «سرمایه گذاری های انجام شده در سال گذشته قرار است امسال و احتمالاً سال آینده به ثمر بنشیند. از ابتدای سال 2023، بازی های بلاک چین حدود 2.3 میلیارد دلار سرمایه گذاری جذب کرده است. حتی با کاهش فعالیت، علاقه به دنیای متاورس و مجازی ادامه می‌یابد و بلاک چین‌هایی مانند Skale و Zksync به ویژه در بین استودیوهای بازی معمولی محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند.

Dappradar پیش‌بینی می‌کند که بازی‌های گاه به گاه روند اصلی بعدی در صنعت خواهند بود. در حالی که چالش هایی وجود دارد، بینش Dappradar عمدتا مثبت است و دیدگاه رو به رشد همچنان ادامه دارد. این گزارش در پایان می‌گوید: «در اصل، در حالی که مسیر رشد بازی‌های بلاک چین تا حد زیادی مثبت است، پویایی در حال تحول در بخش‌ها و پلتفرم‌ها بر نیاز به سازگاری و آینده‌نگری در این حوزه همیشه در حال تکامل تأکید می‌کند.

نظر شما در مورد گزارش بازی Dappradar چیست؟ نظرات و نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا