فوتبالورزشی

باشگاه بنفیکا پرتغال پس از ایمیل های هک شده در آب داغ است که نشان از تبیین بازی دارد | اخبار فوتبال

لیگ برتر پرتغال، لیگ برتر فوتبال پرتغال، رهبران بنفیکا خود را در آب داغی می بینند، زیرا این باشگاه در حال بررسی برای تبانی احتمالی بازی است. چندین گزارش رسانه ای در پرتغال بیان کردند که تحقیقات در نتیجه ایمیل های هک شده آغاز شده است که در حال حاضر توسط دادستان در حال بررسی است. همچنین اظهار داشت که اتهامات مربوط به یک دوره چهار ساله بین سال های 2016 تا 2020 است.

اعضایی که در این دوره زمانی به عنوان مدیر و اعضای هیئت مدیره فعالیت می کردند در حال حاضر در حال بررسی هستند. همچنین روی کاستا ستاره سابق پرتغال را نیز در بر می گیرد.

کاستا در سال 2020 نایب رئیس باشگاه شد، اما پس از کناره گیری لوئیس فیلیپه ویرا از سمت خود به عنوان رئیس باشگاه ارتقا یافت. ویرا که برای مدت طولانی در این سمت بود، به اتهامات مربوط به کلاهبرداری، جعل، فرار مالیاتی و پولشویی دستگیر شد.

همانطور که در ایمیل روزانه، بنفیکا در این بازه زمانی چندین بار سود برده است.

بنفیکا با این روند همکاری کرده و بیانیه ای رسمی در این زمینه منتشر کرده است.

با در نظر گرفتن اخبار منتشر شده امروز، Sport Lisboa e Benfica – Futebol SAD تایید می کند که در تاریخ 3 ژانویه در دادگاه حاضر شده است و همچنین اعضای هیئت مدیره از 2016 تا 2020 که در حال حاضر در دادگاه حضور دارند. دفتر» در این بیانیه آمده است.

بنفیکا SAD بیشتر از این اظهار نظر نخواهد کرد زیرا محاکمه تحت محرمانه بودن حقوقی است.

سال گذشته بنفیکا پرداخت به یک داور سابق پرتغالی را به خاطر تصمیمات مثبت خود رد کرد. گزارش شده است که برونو پاکسائو 1.9 میلیون یورو از “بهترین برای تجارت”، یک شرکت شخص ثالث که توسط بنفیکا راه اندازی شده است، دریافت کرده است.

در بیانیه ای آمده است: «باشگاه هرگز با چنین اتهاماتی مواجه نشده است، حتی در رابطه با نام برونو پایکائو.منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا