ارز دیجیتالاقتصادی

بایننس شریک پرداخت های جدید خود را به دلیل تعلیق سپرده فیات و برداشت در برزیل اعلام کرد – اخبار مبادلات بیت کوین

بایننس شریک پرداخت جدیدی را در بحبوحه تعلیق سپرده‌ها و برداشت‌های فیات مستقیم در برزیل انتخاب کرده است. این شرکت اعلام کرد که اکنون با آن همکاری خواهد کرد لاتام Gateway، یک شرکت پردازش پرداخت که از سال 2019 در تجارت واسطه پرداخت بوده است. بایننس گزارش داد که به زودی برای عادی سازی وضعیت سپرده و برداشت فیات تلاش خواهد کرد.

شرکای بایننس با دروازه لاتام برای پردازش پرداخت

بایننس، یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات، این کار را انجام داده است اعلام کرد یک مشارکت جدید برای حل مشکلاتی که با حرکات فیات بر روی پلت فرم خود در برزیل با آن مواجه بود. این صرافی اعلام کرد که خدمات Latam Gateway، یک شرکت پردازش پرداخت را که جایگزین شریک قبلی خود، Banco Capitual خواهد شد، ثبت نام کرده است.

در یک پست وبلاگی، صرافی اعلام کرد که Latam Gateway از سال 2019 یک شرکت پردازش پرداخت در برزیل بوده است که توسط مدیران با تجربه در این زمینه از سال 2014 تأسیس شده است، زمانی که آنها Boa Compra، یک شرکت پردازش پرداخت دیگر را نیز تأسیس کردند.

بایننس درباره اهمیت این کشور برای مبادلات گفت:

برزیل بازار بسیار مرتبطی برای این شرکت است و به سرمایه گذاری و گسترش خدمات برای کاربران محلی ادامه خواهد داد و همچنین به توسعه اکوسیستم بلاک چین و کریپتو در این کشور کمک خواهد کرد.

برای بایننس، این اقدام موقتی است تا به کاربرانش اجازه دهد از پلتفرم‌هایش به طور معمول استفاده کنند، زیرا صرافی در حال حاضر در حال خرید Sim;paul است، شرکتی که توسط سازمان نظارت بر اوراق بهادار برزیل تنظیم می‌شود.


بدبختی های قبلی

بایننس در اوایل این ماه، زمانی که کپیتال، شریک پرداخت سابق آن، اجرای اقدامات قوی‌تر KYC را آغاز کرد و پلتفرم خود را برای مطابقت با الزامات بانک مرکزی کشور تطبیق داد، بایننس شروع به مشکلاتی با سپرده‌ها و برداشت‌های فیات کرد.

در حالی که بایننس اعلام کرد که اقدامات قانونی را علیه کپیتال انجام خواهد داد، شرکت پرداخت رد کرد و اظهار داشت که بایننس پلت فرم خود را برای مقابله با الزامات جدید بانک مرکزی برزیل تطبیق نداده است. بر اساس گزارش‌های کاپیتوال، که خدمات پردازش خود را به سایر صرافی‌های منطقه مانند Kucoin و Huobi نیز وام می‌دهد، این شرکت‌های دیگر پلتفرم‌های خود را تطبیق دادند و به طور عادی به فعالیت خود ادامه دادند.

بایننس امیدوار است به زودی خدمات ارائه شده توسط لاتین گیت‌وی را برای عادی سازی وضعیت سپرده‌ها و برداشت‌های مستقیم فیات در برزیل که در حال حاضر متوقف شده‌اند، هماهنگ کند، اگرچه مشتریان همچنان می‌توانند از روش‌های جایگزین برای دریافت وجوه به داخل و خارج استفاده کنند. تبادل.

نظر شما در مورد شریک پرداخت جدید ارائه شده توسط Binance در برزیل چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

بایننس شریک پرداخت های جدید خود را به دلیل تعلیق سپرده فیات و برداشت در برزیل اعلام کرد - اخبار مبادلات بیت کوین

سرجیو گوشنکو

سرجیو یک روزنامه نگار ارز دیجیتال مستقر در ونزوئلا است. او خود را دیر وارد بازی می‌کند و زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد، وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه مهندسی کامپیوتر، زندگی در ونزوئلا، و تحت تاثیر قرار گرفتن تحت تأثیر رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند. در مورد موفقیت کریپتو و اینکه چگونه به افراد بدون بانک و محروم کمک می کند.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا