ارز دیجیتالاقتصادی

بایننس مجوز ارائه خدمات رمزنگاری بیشتر در دبی را دریافت کرد – اخبار بیت کوین را مبادله می کند

ارز دیجیتال بایننس مجوز دیگری از رگولاتور ارزهای دیجیتال دبی دریافت کرده است. بایننس اکنون می تواند خدمات مرتبط با رمزنگاری بیشتری را در دبی ارائه دهد.

مجوز جدید بایننس در دبی

کریپتوکارنسی بایننس روز چهارشنبه اعلام کرد که مجوز حداقل محصول قابل دوام (MVP) را از سازمان تنظیم مقررات دارایی مجازی دبی (VARA) دریافت کرده است.

در این اطلاعیه توضیح داده شده است که علاوه بر اینکه به Binance اجازه می‌دهد «یک حساب پول مشتری در یک بانک داخلی باز کند»، داشتن مجوز MVP به این معنی است:

بایننس می تواند طیف تایید شده ای از خدمات مرتبط با دارایی مجازی را به سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی مناسب در دبی ارائه دهد.

خدمات تایید شده عبارتند از خدمات مبادله رمزنگاری، تبدیل بین ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات، انتقال دارایی های رمزنگاری، نگهداری و مدیریت، خدمات ارائه و تجارت توکن مجازی، و خدمات پرداخت و حواله.

VARA که در ماه مارس بر اساس قانون تنظیم دارایی های مجازی دبی تأسیس شد، مسئولیت صدور مجوز و تنظیم بخش کریپتو در امارات دبی و مناطق آزاد آن (به استثنای DIFC) را بر اساس قانون امارات بر عهده دارد. بایننس در ماه مارس یک مجوز موقت از VARA دریافت کرد که به صرافی اجازه می داد خدمات محدودی در زمینه رمزنگاری ارائه دهد.

عالیجناب هلال سعید الماری، رئیس VARA گفت:

ما خوشحالیم که بایننس مجوز فعالیت در برنامه VARA MVP را دریافت کرده ایم.

وی افزود: “VARA مشتاقانه منتظر است که بایننس یک مشارکت کننده فعال باشد و تعهد دبی را برای ایجاد یک اکوسیستم امن نسل بعدی برای این اقتصاد آینده تقویت کند.”

Changpeng Zhao (CZ)، بنیانگذار و مدیر عامل Binance، اظهار داشت:

ما در بایننس از مقرراتی استقبال می کنیم که در سطح جهانی سازگار هستند، نوآوری مسئولانه را امکان پذیر می کنند، از کاربران محافظت می کنند و به آنها حق انتخاب می دهند.

بایننس حضور خود را در اروپا با نهادهای محلی در منطقه MENA و در سراسر اروپا در ایتالیا، فرانسه و اسپانیا گسترش داده است.

نظر شما در مورد دریافت مجوز بایننس برای ارائه خدمات بیشتر در دبی چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

بایننس مجوز ارائه خدمات رمزنگاری بیشتر در دبی را دریافت کرد - اخبار بیت کوین را مبادله می کند

کوین هلمز

کوین که دانشجوی اقتصاد اتریش بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون یک مبشر بوده است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا