ارز دیجیتالاقتصادی

بایننس پذیرش کاربران جدید در بریتانیا را برای رعایت مقررات کریپتو متوقف می کندبایننس اعلام کرده است که دیگر کاربران جدیدی را در بریتانیا نمی پذیرد تا از مقررات جدید کریپتو از طرف اداره رفتار مالی (FCA) پیروی کند. بایننس توضیح داد که در حال حاضر به دنبال یک شرکت مجاز FCA است تا تبلیغات مالی در بریتانیا را مطابق با قوانین جدید بررسی و تأیید کند.

بایننس پذیرش کاربران را در بریتانیا متوقف می کند

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس روز دوشنبه یک به روز رسانی برای عملیات خود در بریتانیا اعلام کرد. در این اطلاعیه آمده است:

از دوشنبه 16 اکتبر 2023 ساعت 5 بعدازظهر به وقت بریتانیا، بایننس پذیرش کاربران جدید بریتانیا را متوقف خواهد کرد.

بایننس توضیح داد که رژیم تبلیغات مالی بریتانیا برای دارایی‌های کریپتو واجد شرایط از 8 اکتبر اجرایی شد و اشاره کرد که قوانین جدید به پلتفرم‌های غیرقانونی خارج از کشور، مانند بایننس، اجازه می‌دهد تا با تعامل با شرکت‌های مجاز FCA، کسب‌وکارهای رمزنگاری خود را در بریتانیا تبلیغ کنند.

بایننس اظهار داشت: «ما شرکت مجاز FCA، Rebuildingsociety.com Ltd (REBS) را برای بررسی و تأیید تبلیغات مالی در بریتانیا در انطباق با قوانین جدید متعهد کردیم. با این حال، صرافی اضافه کرد که در 10 اکتبر، FCA “الزامات الزام آور قانونی” را بر REBS تحمیل کرد و باعث شد دیگر قادر به تایید تبلیغات مالی نباشد. علاوه بر این، از 11 اکتبر در ساعت 5 بعدازظهر، “REBS باید هر گونه تاییدیه موجود در مورد تبلیغات مالی را از طرف هر کسب و کار دارایی های رمزنگاری شده (از جمله Binance) پس می گرفت.”

بایننس تاکید کرد:

بایننس در حال حاضر به دنبال تایید کننده مجاز FCA جدید است.

این شرکت ارز دیجیتال تصریح کرد که محدودیت‌های موقتی بر پلتفرم بریتانیا و آخرین نسخه اپلیکیشن موبایلش اعمال خواهد شد. این محدودیت‌ها تا زمانی وجود خواهند داشت که بایننس با یک تأییدکننده جدید مجاز FCA با موفقیت وارد عمل شود و برای تبلیغات مالی خود تأیید مجدد دریافت کند.

نظر شما در مورد توقف پذیرش مشتریان بایننس در بریتانیا چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا