ارز دیجیتالاقتصادی

بایننس پلتفرم جدیدی را برای سرمایه گذاران VIP و نهادی کریپتو راه اندازی می کند – اخبار بیت کوین را مبادله می کند

صرافی کریپتو بایننس پلتفرم جدیدی را برای سرمایه گذاران VIP و نهادی راه اندازی کرده است. برنامه VIP به کاربران بایننس این امکان را می‌دهد تا با افزایش حجم معاملاتشان از سطوح VIP، «با تخفیف‌ها و امتیازات VIP بیشتر پاداش بگیرند».

بایننس نهادی راه اندازی شد

صرافی جهانی ارزهای دیجیتال بایننس روز پنجشنبه راه اندازی «بایننس نهادی“، یک پلتفرم جدید برای VIP و سرمایه گذاران نهادی ارزهای دیجیتال. صرافی گفت، این یکی از تلاش‌های بایننس برای «به‌روزرسانی خدمات و پیشنهادات سازمانی خود» است.

وب سایت آن توضیح می دهد که خدمات مؤسسه بایننس برای انواع مؤسسات طراحی شده است. آنها شامل مدیران دارایی، کارگزاران، صندوق های تامینی، دفاتر خانوادگی، شرکت های تجاری اختصاصی، تامین کنندگان نقدینگی، افراد با ارزش خالص بالا و شرکت های معدنی هستند.

پلتفرم جدید تعدادی خدمات از جمله دسترسی مستقیم به نقدینگی فرابورس، مدیریت دارایی، نگهبانی و کارگزاری را ارائه می دهد.

مدیر عامل Binance Changpeng Zhao (CZ) اظهار داشت:

خدمات کارگزاری به خوبی به صنعت ما کمک می کند تا برخی از شکاف ها را بین بازارهای مالی ارز دیجیتال و سنتی پر کند و رشد دارایی های دیجیتال را ادامه دهد.

بایننس توضیح داد که برنامه VIP به کاربران این امکان را می دهد که “با تخفیف و امتیازات VIP بیشتر پاداش بگیرند”، زیرا حجم معاملات آنها از سطوح VIP بالاتر می رود. امتیازات VIP شامل تخفیف در هزینه و محدودیت برداشت 24 ساعته بالاتر است.

این صرافی نه سطح VIP را ارائه می دهد. یک VIP باید حجم تجارت 30 روزه حداقل 1 میلیون دلار و تراز حداقل 25 داشته باشد. BNB. سطح نهم VIP دارای حجم تجارت 30 روزه حداقل 5 میلیارد دلار است BNB موجودی حداقل 5500.

در همین حال، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال تحقیق در مورد بایننس است. BNB نشانه، با این ادعا که ممکن است یک امنیت ثبت نشده باشد.

نظر شما در مورد بایننس نهادی چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

بایننس پلتفرم جدیدی را برای سرمایه گذاران VIP و نهادی کریپتو راه اندازی می کند - اخبار بیت کوین را مبادله می کند

کوین هلمز

کوین که دانشجوی اقتصاد اتریش بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون یک مبشر بوده است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons، Iryna Budanova

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا