ارز دیجیتالاقتصادی

بایننس BNB Auto-Burn را برای جایگزینی پروتکل رایت سه ماهه معرفی می کند


بایننس رسما اعلام کرد اجرای یک پروتکل جدید بایننس کوین (BNB) Auto-Burn برای جایگزینی مکانیزم رایت سه ماهه فعلی آن.

در پاسخ به درخواست های جامعه BNB، بایننس پروتکل رایت سه ماهه خود را برای توکن های BNB تغییر داد. به گفته بایننس، این “شفافیت و پیش بینی پذیری” بیشتری را برای جامعه خود فراهم می کند. با این کار، BNB بر اساس فرمولی متشکل از داده های زنجیره ای کل بلوک های تولید شده و میانگین قیمت BNB به طور خودکار سوزانده می شود.

در حال حاضر، دو مکانیسم سوختن برای BNB وجود دارد. یکی سوزاندن بیدرنگ درصدی از هزینه های گاز در زنجیره هوشمند بایننس است. دومین مورد، سوزاندن سه ماهه بر اساس برنامه رایت تسریع شده بایننس است که مکانیسم سوختن خودکار BNB جایگزین آن خواهد شد.

از زمان راه اندازی BNB، بایننس متعهد به سوزاندن 100 میلیون BNB است که نیمی از کل عرضه اولیه است. هنگامی که کل عرضه BNB در گردش به زیر 100 میلیون برسد، Auto-Burn متوقف خواهد شد.

در آخرین فصل سه ماهه، این شرکت 1,335,888 BNB، تقریباً 639,462,868 دلار در آن زمان را از گردش خارج کرد. در اوایل سال جاری، این تیم توکن های BNB به ارزش 400 میلیون دلار را در شانزدهمین رویداد سوختگی سه ماهه نابود کرد.

در زمان نگارش این مقاله، BNB با کاهش کمتر از 10٪ در ماه به 528 دلار معامله می شود. این قیمت نسبت به بالاترین رقم تاریخی خود یعنی 690.93 دلار در 10 می 2021، 23.65 درصد کاهش یافته است، اما همچنان از ابتدای سال 2021 تا 1295 درصد افزایش یافته است.

مربوط: بازوی Binance VC پیشروی 60 میلیون دلاری در پروتکل چند زنجیره ای چندگانه است

در همین حال، بایننس یکی از اولین کسانی بود که به هاب کریپتو که توسط دولت امارات متحده عربی در دبی تأسیس شده بود، پیوست. این خبر یک روز پس از آن منتشر شد که دولت دبی راه اندازی هاب کریپتو خود را اعلام کرد.