ارز دیجیتالاقتصادی

با افزایش ۱۰۰ درصدی ارزش توکن SNX، Synthetix بیش از ۱ میلیون دلار کارمزد روزانه دریافت می‌کند.

محلول پوسته پوسته شدن لایه 2 Synthetix اخیرا همکاری کرد با ارائه دهنده نقدینگی Curve Finance برای ایجاد استخرهای Curve برای اتر مصنوعی (sETH) / اتر (ETH)، بیت کوین مصنوعی (sBTC) / بیت کوین (BTC) و سنتتیک دلار آمریکا (sUSD) / 3CRV، به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا به صورت ارزان قیمت مصنوعی مانند sETH را تبدیل کنند. به ETH.

با توجه به تمایل سرمایه گذاران به نگه داشتن توکن به جای مصنوعی، این پروتکل بیش از 1.02 میلیون دلار کارمزد معاملاتی را به همراه داشت که عملکرد روزانه بیت کوین (BTC) را پنج برابر تحت الشعاع قرار داد.

Synthetix، پروتکل مالی غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم (DeFi)، پس از شاهد افزایش ناگهانی فعالیت‌های معاملاتی و بازگشت بی‌سابقه توکن داخلی خود، SNX، در طول یک بازار نزولی نابخشودنی، سر و صدایی در سراسر اکوسیستم کریپتو ایجاد کرد.

هزینه های رمزنگاری پروژه های محبوب. منبع: cryptofees.info

در نتیجه مستقیم حجم معاملات گسترده، توکن SNX نیز شاهد افزایش لحظه ای 105 درصدی بود که ارزش آن را به بیش از 3.00 دلار رساند. با توجه به داده های CoinMarketCap.

با افزایش ۱۰۰ درصدی ارزش توکن SNX، Synthetix بیش از ۱ میلیون دلار کارمزد روزانه دریافت می‌کند.
شاخص قیمت Synthetix (SNX). منبع: CoinMarketCap

کین وارویک، بنیانگذار Synthetix، که با نام kain.eth شناخته می شود، نظرات خود را در مورد توسعه به اشتراک می گذارد. منتشر شد یک پست وبلاگی که دشواری پروتکل های DeFi را برای جذب نوسانات بیت کوین در صورت کاهش بیشتر قیمت نشان می دهد:

درک این موضوع بسیار مهم است، Synthetix مجموعه ای از استیبل کوین های دارای پشتوانه رمزنگاری بیش از حد وثیقه است، ممکن است منفجر شود.

با این حال، او موفقیت اخیر Synthetix را به پاسخگویی جامعه به شرایط دشوار و تمایل به آزمایش مکانیسم‌های جدید برای ایجاد ثبات نسبت داد.

در 31 می، این کارآفرین فاش کرد که توکن‌های SNX در 99 درصد از سبد سرمایه‌گذاری کلی او مشارکت دارند.

از طرف دیگر، معیارهای روی زنجیره قصد کوتاه کردن توکن SNX را در صرافی‌های متعدد نشان داد. Napgener از کریپتو توییتر فاش کرد که 15 میلیون توکن SNX در صرافی های محبوب از جمله Binance، FTX، ByBit و OKX موقعیت کوتاهی دارند. در حالی که تنها 20 میلیون توکن SNX در صرافی ها وجود دارد، این افشاگری به افزایش قیمت در آینده اشاره دارد که ممکن است منجر به نقض ارزش SNX به ارزش 10 دلار شود.

این کاربر توییتر همچنین ادعا کرد که شبکه سلسیوس نرخ درصدی 300 درصدی سالانه (APR) را به کاربران برای کوتاه کردن دارایی های SNX خود ارائه می دهد.

مربوط: رئیس‌جمهور السالوادور به نگرانی‌های بازار نزولی در مورد بیت کوین هوپیوم می‌پردازد

با کاهش قیمت بیت کوین به زیر 20000 دلار در آخر هفته، نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور، توصیه خوش بینانه ای را در توییتر به اشتراک گذاشت.

بوکل در توییت خود به سرمایه گذاران همکار توصیه کرد که «به نمودار نگاه نکنند و از زندگی لذت ببرند». او به سرمایه گذاران در مورد بازگشت اجتناب ناپذیر بیت کوین اطمینان داد و اظهار داشت:

“اگر در #BTC سرمایه گذاری کنید، سرمایه گذاری شما امن است و ارزش آن پس از بازار نزولی به شدت افزایش خواهد یافت. صبر کلید است.»