ارز دیجیتالاقتصادی

با این ادعا که بایننس ممکن است خرید FTX را رد کند، قیمت بیت کوین 17 هزار دلار به خطر می افتد

بیت کوین (BTC) در 9 نوامبر به زیر 17000 دلار سقوط کرد زیرا شایعاتی در مورد صرافی ارز دیجیتال Binance مبنی بر خروج از معامله برای خرید رقیب FTX منتشر شد.

نمودار شمع 1 ساعته BTC/USD (Bitstamp). منبع: TradingView

مدیر عامل بایننس: FTT معامله نکنید

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که BTC/USD قبل از ریباند در Bitstamp به 16936 دلار رسیده است.

آخرین شیرجه به یک ضربه زد بازار در حال حاضر متزلزل بود، که به اخباری مبنی بر درخواست FTX بایننس برای کمک مالی واکنش بدی نشان داده بود.

در یادداشتی برای کارکنان که در توییتر به اشتراک گذاشته شد، Changpeng “CZ” Zhao، مدیرعامل بایننس به آنها گفت که از معامله توکن FTX داخلی FTX (FTT) خودداری کنند.

من می خواهم به همه یادآوری کنم: توکن های FTT را معامله نکنید. اگر کیف دارید، کیف دارید.»

در حالی که او گفت که درباره قرارداد تصاحب FTX “نظر نمی دهد”، یک منبع ناشناس متعاقبا گفت خبرنگاران که بایننس در مورد انجام آن تردید داشت.

این به نوبه خود، احساسات بازار کریپتو را تحت فشار قرار داد و منجر به افت شد که منجر به ضررهای بزرگ در سراسر بیت کوین و آلت کوین شد.

Liquidations داستان را با مجموع 860 میلیون دلار موقعیت های خرید و فروش بیان کرد محو شده طبق منبع نظارتی Coinglass، در 24 ساعت گذشته در زمان نگارش این مقاله.

با این ادعا که بایننس ممکن است خرید FTX را رد کند، قیمت بیت کوین 17 هزار دلار به خطر می افتد
نمودار انحلال ارزهای دیجیتال منبع: Coinglass

FTT/USD در روز فقط 3.60 دلار معامله شد که از 22 دلار فقط دو روز قبل کاهش یافته است که منجر به مقایسه با افتضاح Terra/LUNA شد.

میشائل ون دی پوپ، بنیانگذار و مدیر عامل پلتفرم تجاری Eight، “راستش، احساس عجیبی دارد، اما از اینجا به بعد همه چیز بهتر خواهد شد.” پیش بینی کرد.

برای بهبود یک سیستم باید خطاهایی ایجاد شود و این همان چیزی است که با Mt. Gox، $LUNA، و اکنون FTX اتفاق افتاد. ممکن است به نظر برسد که در آستانه سقوط کامل کریپتو هستیم، اما بیت کوین و کریپتو اینجا هستند تا بمانند.”

با این ادعا که بایننس ممکن است خرید FTX را رد کند، قیمت بیت کوین 17 هزار دلار به خطر می افتد
نمودار شمع 1 ساعته FTT/USD (FTX). منبع: TradingView

روز CPI در کریپتو بالا می رود

با توجه به مشکلات داخلی جامعه ارزهای دیجیتال، تعداد کمی به چاپ شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) در 10 نوامبر توجه کردند.

موارد مرتبط: نرخ های سرمایه گذاری قبل از CPI به بالاترین حد خود در 6 ماه گذشته رسید – 5 نکته که در این هفته در بیت کوین باید بدانید

این رویداد که به خودی خود منبع نوسان است، معمولاً مورد توجه کامل قرار می‌گیرد، اما حتی انتخابات میان‌دوره‌ای ایالات متحده در این هفته به عقب نشست.

جاش راگر تاجر گفت: “من فقط منتظرم ببینم که CPI و بازار چگونه واکنش نشان می دهد.” خلاصه شده است در بخشی از یک توییت در 8 نوامبر.

شاخص دلار آمریکا رشدهای ملایمی را در روز رها کرد و به زیر 110 رسید، در حالی که هر دو شاخص S&P 500 و Nasdaq Composite به سمت پایین حرکت کردند.

واضح است که بیت کوین دوباره برای خرید در بلندمدت قیمت گذاری شده است، اما من خوشحالم که منتظر می مانم تا ببینم بازار چگونه به نحوه برخورد FED با مسائل واکنش نشان می دهد.

با این ادعا که بایننس ممکن است خرید FTX را رد کند، قیمت بیت کوین 17 هزار دلار به خطر می افتد
نمودار شمع 1 ساعته شاخص دلار آمریکا. منبع: TradingView

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است، شما باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهید.