فوتبالورزشی

با رد گل، هند پس از باخت 2-4 از مردکا خارج شد | اخبار فوتبال


هند که در یک بازی گلی را به سرقت برد، آنها عموماً در تصمیمات داوری اشتباه داشتند، هند یک بار در هر نیمه چارچوب را تکان داد، در بیشتر کوارتر پایانی مالزی را در محوطه جریمه خود نگه داشت، اما در یک زمین ضعیف در کوالالامپور 2-4 شکست خورد. ورزشگاه بوکیت جلیل روز پنجشنبه از مسابقات مردکا خارج می شود. مالزی روز سه شنبه برای تعیین برنده ها به مصاف تاجیکستان خواهد رفت.

ضعف‌های دفاعی بر نکته‌ای تاکید کرد که استیماچ به آن اشاره می‌کند: هند به اردوهای تمرینی طولانی نیاز دارد تا به شدت فوتبال بین‌المللی عادت کند. (AIFF)

شوت رعد و برق پای چپ ماهش نائورم در دقیقه 13 به هند کمک کرد تا گل دقیقه هفتم دیونجوهان کولز را خنثی کند اما با پنالتی دقیقه 20 عارف حناپی و ضربه محمد حلیم در دقیقه 42، مالزی در نیمه اول با نتیجه 3-1 پیش افتاد.

هند در دقیقه 51 با سونیل چتری یک ضربه را به عقب کشید و به نظر می رسید که در دقیقه 57 زمانی که ضربه لالیانزوالا چانگته از خط خارج شده بود، نتیجه را 3-3 کرد.

در کمال ناباوری تیم و نیمکت هند، این گل توسط داور تایلندی مونگکولچا پچری مردود اعلام شد. بدتر شدن اوضاع این بود که مالزی در دقیقه 61 بعد از اینکه کسی کوربین لارنس را ردیابی نکرد، گلزنی کرد.

از 5 ژوئن 2019، هند سه گل در نیمه اول دریافت نکرده بود. این در اولین بازی ایگور استیماچ به عنوان سرمربی، مقابل کوراسائو بود. روز جمعه، Stimac خوش شانس بود که چهار یا بیشتر نبود. هاناپی و حلیم گورپریت سینگ ساندو را در اختیار داشتند اما در دقیقه 29 نتوانستند گلزنی کنند. شش دقیقه زودتر دارن لوک باید گل می زد.

هر دوی این حرکت ها از خفقان هند تحت فشار مطبوعات مالزی ناشی شد. مثل گل سوم وقتی هاناپی توپ را از روی مهتاب سینگ بیرون آورد. لوک، حلیم، حناپی و محمد رشید هند را تحت فشار قرار دادند و در حالی که مدافعان کناری بیش از حد بالا می رفتند، بیرون آمدن سخت بود.

دور نگه داشتن مالزی سخت تر بود، چون چانگته، نیکیل پوجری، جینگان و سینگ در برابر تیمی که در رتبه 134، 32 پله پایین تر از هند در رده بندی فیفا مرتکب اشتباه می شوند، اشتباه می کردند. ضعف‌های دفاعی بر نکته‌ای تاکید کرد که استیماچ به آن اشاره می‌کند: هند به اردوهای تمرینی طولانی نیاز دارد تا به شدت فوتبال بین‌المللی عادت کند.

همچنین نشان داد که دفاع کناری هجومی ممکن است همیشه انتخاب درستی نباشد، به خصوص در مقابل تیم هایی که در بالای زمین بازی می کنند. آکاش میشرا از ابتدا توسط هاناپی مورد آزمایش قرار گرفت و زمانی بود که او از مدافع چپ هند گذشت که مالزی نتیجه را 4-2 کرد. و فشار پوجری مدافع راست روی لوک بود که منجر به پنالتی شد. سابهاش بوز، یک مدافع چپ ارتدوکس تر، مصدوم است اما پس از این می تواند ارزشمند باشد که پریتام کوتال را نیز که می تواند در دفاع راست و دفاع میانی بازی کند، در ترکیب نگه دارد.

فشار مالزی همچنین باعث شد که پاس‌ها به پا نشوند زیرا هند پس از شروع سریع با سهل عبدالصمد که در دقیقه دوم افقی را تکان داد، از زمین دور شد. زمانی که هند نتوانست ضربه کرنر را دفع کند، مالزی اولین گل را به ثمر رساند و کولز از یک انحراف خوش شانس به خانه رفت.

مانند کولز که در سطح جوانان برای بلژیک بازی کرد، اندروک پارافیتا، کاپیتان متیو دیویس و لوک مالزیایی های تابعیت شده در تیمی هستند که در نیمه دوم سرخیو آگوئرو برای آنها به میدان آمد. این بازیکن نیز مانند همنام مشهورترش در آرژانتین به دنیا آمد.

کمی کلاس در مورد تساوی وجود داشت. روند رویایی نائورم که باعث شد او در ماه گذشته مقابل عراق گلزنی کند، با اولین ضربه والی پای چپ ادامه یافت که به احمد محمد دروازه بان فرصتی نداد. این اولین باری بود که هند از طریق پوجری و چانگته سمت راست دفاع مالزی را گشود، و ارسال دومی با ضربه متهورانه صمد به مسیر نائورم گیر کرد.

ارسال نائورم در دقیقه 73 برای صمد که همیشه تهدیدی با سرعت و دقت خود بود، به قدری خوب بود که بیشتر از اینکه محمد بتواند یک پا را از دست بدهد و هند را رد کند، ارزش داشت. پنج دقیقه قبل از آن، چانگته به سمت قامت منفجر شده بود. مالزی خسته کننده بود و در حالی که آنها سعی می کردند بازی را ببینند، هند با لیستون کولاکو، که جایگزین چتری شد، پیش رفت و سرعت را به خط مقدم اضافه کرد.

هند در اوایل نیمه اول این کار را انجام داده بود تا نتیجه 2-3 شود. از یک استراحت سریع، چانگته با فداکاری چتری و کاپیتان هند را دریافت کرد. 2-3 به نظر 3-3 بود که صمد موفق شد توپ را از یک بازیکن مالزیایی دور کند و چانگته را پیدا کند که ضربه او قبل از دفع کولز از خط عبور کرده بود. دنیا آن را دید، مسئولان مسابقه ندیدند.

“اخبار هیجان انگیز! هندوستان تایمز اکنون در کانال های WhatsApp است با رد گل، هند پس از باخت 2-4 از مردکا خارج شد | اخبار فوتبال همین امروز با کلیک کردن روی لینک مشترک شوید و از آخرین اخبار مطلع شوید!” اینجا کلیک کنید!

آخرین اخبار بازی های آسیایی 2023 را مشاهده کنیدمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا