کار آفرینی و استارتاپ

با می‌فیلد و کیوب، استارت‌آپ خود را در TechCrunch Live تمرین کنید • TechCrunch

راه اندازی استارتاپ خود را در TechCrunch Live این هفته تمرین کنید. من دو مهمان شگفت‌انگیز دارم و آن‌ها تجربیات زیادی در زمینه راه‌اندازی استارت‌آپ به همراه دارند. سه مهمان رویداد TechCrunch Live این هفته دو دقیقه فرصت خواهند داشت تا زمین آسانسور خود را تمرین کنند و چهار دقیقه بازخورد صریح از دو مهمان دریافت خواهند کرد.

این هفته، راجیو باترا، شریک می‌فیلد، و کریستینا راس، بنیان‌گذار و مدیر عامل شرکت Cube، یک شرکت ابزار FP&A را داریم. راجیف از سال 2007 روی استارتاپ‌ها در می‌فیلد سرمایه‌گذاری می‌کند. کریستینا یک بنیان‌گذار زنجیره‌ای است که تبدیل به استارت‌آپ شده است و می‌داند برای دریافت سرمایه اولیه چه چیزی لازم است.

شرکت کنندگان منتخب دو دقیقه فرصت دارند تا شرکت خود را مطرح کنند. سپس میهمانان بازخورد خود را در زمین مسابقه ارائه خواهند کرد: آیا اطلاعات ارائه شده در قالب منطقی است، آیا بنیانگذار با اقتدار صحبت می کند، چه چیزی از زمین کم است؟

ماموریت TCL هنوز هم کمک به بنیانگذاران برای ایجاد کسب و کارهای سرمایه گذاری بهتر است. اما در سال 2023، یک فوریت جدید در پشت این ماموریت وجود دارد. TechCrunch Live در روزهای پر سر و صدا سال 2021 آغاز شد و اکنون در اوایل سال 2023، دنیای استارتاپ ها چالش های جدیدی را تجربه می کند. جذب سرمایه سخت تر است، چرخه های فروش بسیار طولانی تر است و سرمایه گذاران (و LP های آنها) انتظارات متفاوتی دارند.

در اینجا نحوه شرکت در Pitch Practice آمده است:

  • ثبت نام و به نمایش در Hopin بپیوندید که از ساعت 2:30 بعد از ظهر EDT / 11:30 بعد از ظهر PDT شروع می شود. اولین مصاحبه از ساعت 3:00/12:00 شروع می شود.
  • برای ارائه شرکت خود با استفاده از این درخواست دهید فرم.
  • پس از گپ 30 دقیقه ای با راجیف و کریستینا، بنیانگذاران منتخب دو دقیقه فرصت دارند تا صحبت کنند و چهار دقیقه بازخورد دریافت خواهند کرد.
  • برای شرکت نیازی به زمین بازی ندارید.

ما به دنبال بنیان‌گذاران استارت‌آپ‌هایی می‌گردیم که برای یک استارت‌آپ در مراحل اولیه، یک برنامه خوب تمرین شده داشته باشند.

برای این نمایش انتخاب نشده اید؟ بدون نگرانی؛ هفته آینده امتحان کنید این بخش یکی از ویژگی های عادی TechCrunch Live است.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا