کار آفرینی و استارتاپ

با 153 میلیون دلار سری C، LeadSquared به جدیدترین تک شاخ هند تبدیل می شود – TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت 3 بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق پستی شما تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

عصر بخیر، شما انسان های خوب! امیدواریم آخر هفته خوبی را سپری کرده باشید. کریستین در یک تعطیلات سزاوار به سر می‌برد و من قرار است چند هفته روی پروژه‌های ویژه (از جمله مهارت‌های برنزه کردن و موج‌سواری‌ام) کار کنم، بنابراین از فردا، این خبرنامه نمایشگاه را به دستان توانا می‌سپاریم. از کایل. این مرد را در توییتر دنبال کنید – شما تعداد زیادی از نوشته های او را دیده اید که از این خبرنامه به آنها پیوند داده شده است، و من به طور کلی نوشته های او را دوست دارم، بنابراین خوشحال خواهید شد.

اوه، و اگر می‌خواهید شخصاً به پاتوق بیایید، فقط 50 بلیط برای مهمانی تابستانی‌مان باقی مانده است. بیا بیرون و شاد باش!

اوه، و اگر می‌خواهید روز خود و من را روشن کنید – بیایید با گیف‌های گربه‌ای در حساب توییتر من. ادامه دهید، بیایید یک مهمانی کوچک برای اشتراک گذاری cat-gif برگزار کنیم. – حاجی

TechCrunch برتر 3

 • اوه عزیز، که دوباره از روی سیم زمین خورد? Cloudflare سنگ بنای اینترنت است که اطمینان بخش و دوست داشتنی است، تا زمانی که همه چیز از بین برود. تعداد زیادی از سرویس‌ها، از جمله Discord، DoorDash، Crunchyroll، NordVPN و سایر خدمات زمانی که Cloudflare چند ساعتی چرت زد، قطعی قابل‌توجهی داشتند. همه چیز اکنون باید دوباره شروع شود و بدون شک تیم‌های عملیاتی Cloudflare چند هفته سخت خواهند داشت تا بفهمند چه اتفاقی افتاده و چگونه از آن در آینده جلوگیری کنند. مانیش می نویسد.
 • برش عمیق ترین است: طبق گزارش ها، Klarna در حال بررسی افزایش ارزش 15 میلیارد دلاری است که یک مدل موی بزرگ از اواسط سال 2021 ارزش 45 میلیارد دلاری آن است. در محصول اشتراک ما TechCrunch Plus، الکس آن را (بیشتر) معنا می کند.
 • LeadSquared یک شاخ تک شاخ رشد می کند: مانیش گزارش می دهد که LeadSquared 153 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری C جمع آوری کرده است که ارزش آن 1 میلیارد دلار است. این دور توسط Westbridge Capital رهبری شد و این استارت آپ اکنون به دنبال گسترش محصول خود با ویژگی های جدید است، از جمله تجزیه و تحلیل عملکرد فروش و مجموعه ای از ابزارها برای دیجیتالی کردن پردازش برنامه ها.

استارتاپ ها و VC

زمانی که پروژه های بزرگ و جاه طلبانه به شرکت های قابل دوام تبدیل می شوند، دوست دارم. برایانگزارش ‘s در مورد اینکه چگونه معدن غیر ممکن کف دریا را برای فلزات باتری شانه می کند، استخوان های کنجکاوی من را بسیار قلقلک می دهد. برای «آزادسازی» فلزات از سنگ‌ها از تنفس باکتریایی استفاده می‌کند و این شرکت 10 میلیون دلار جمع‌آوری کرد تا کمی عمیق‌تر شود.

میدونی چی بیشتر از همه میره رو اعصابم؟ می‌دانید چه زمانی به نظر می‌رسد که افراد خدمات مشتری به طرز دردناکی دوستانه هستند، اما در عین حال به اندازه یک چای بستنی بی‌فایده هستند؟ Neuron7 از فن آوری هوشمندانه برای کمک به خدمات مشتری برای یافتن سریعتر داده ها و راه حل ها استفاده می کند و فقط 10 میلیون دلار برای انجام این کار جمع آوری کرده است. کایل گزارش ها.

بیایید کمی عمیق تر نگاه کنیم:

 • خدا فقط می داند که این کاری نیست که ما انتخاب کنیم: اوه من عاشق بازی با Dall-E به اندازه پسر بعدی هستم، و این برای من خوشحال است که یک استارتاپ فناوری عمیق اوکراینی هوش مصنوعی را برای نقاشی هنر جنگ آموزش داده است. ناتاشا ال گزارش ها.
 • فقط یک آجر دیگر در دیوار: کایل گزارش می دهد که چگونه شرکت ساخت و ساز Join SaaS پول نقد جدید را ایمن می کند تا جایگزینی برای اکسل و سایر جریان های کاری مبتنی بر ایمیل شود که بسیاری از سهامداران ساخت و ساز برای تصمیم گیری در مورد پروژه ها از آن استفاده می کنند.
 • زبان بسته و پیچ خورده، فقط یک نامناسب زمینمی نویسد: بازار NFT Magic Eden، که فقط 9 ماه پیش راه اندازی شد، 130 میلیون دلار در دور سری B به رهبری Electric Capital و Greylock Partners جمع آوری کرد و ارزش آن را به 1.6 میلیارد دلار رساند. ژاکلین.
 • ما به هیچ آموزشی نیاز نداریم… صبر کنید، بله، در واقع، ما نیاز داریم: مدرسه Kibo 2 میلیون دلار برای ارائه مدرک STEM آنلاین به دانش آموزان آفریقا دریافت می کند. آنی گزارش ها.
 • خورشید توسط ماه گرفته می شود: در پادکست Chain Reaction ما، لوکاس و آنیتا با Aaron Levie – مدیر عامل در Box – در مورد اینکه web3 کجا معنا دارد و کجا نیست صحبت کرد.
 • یه نفر توی سرم هست ولی اون من نیستم: پادکست پیشنهادی، من دوست داشتم ناتاشا امخلاصه ای از پادکست های فناوری مورد علاقه اش.
 • اگر سرتان با پیشگویی های تاریک منفجر شود: ما نحوه کنار گذاشتن برکس از مشاغل کوچک را پوشش داده‌ایم، اما واقعاً برای ما منطقی نبود – تا اینکه مری ان وارد شوید و بررسی کنید که چرا برکس واقعاً تصمیم گرفت SMB ها را کنار بگذارد.

یک پست مهمان TechCrunch+ بنویسید که می تواند به کسی کمک کند این رکود را طی کند

آخرین بار دستورالعمل‌های ارسال خود را برای پست‌های مهمان TechCrunch+ در ژوئن 2021 به‌روزرسانی کردیم، اما از آن زمان تاکنون چیزهای زیادی تغییر کرده است.

این زمان‌های نامشخصی است، اما تجربه بهترین معلم است، به همین دلیل است که ما به دنبال مقالات مهمان هستیم که بتواند به دیگران کمک کند تا در این رکود حرکت کنند.

از آنجایی که مخاطرات بسیار زیاد است، ما به دنبال مقالاتی نیستیم که «رهبری فکری» را در مورد چالش‌های کلی که در حال حاضر افراد در صنعت فناوری با آن مواجه هستند، به اشتراک بگذارند.

ما فقط علاقه مند به پست هایی هستیم که توصیه های عملی ارائه می دهند که توسط نویسندگانی نوشته شده است که تجربه کار در شرایط نامطلوب اقتصادی را دارند.

اگر ایده ای دارید، لطفا دستورالعمل های ارسال جدید ما را بررسی کنید و با ما تماس بگیرید.

(TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های راه اندازی کمک می کند تا پیشروی کنند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

زمانی که ابزارها و چارچوب ها قدرتمندتر و هوشمندتر می شوند، کدنویسی آسان تر می شود. یکی از نمونه های آن Copilot، دستیار برنامه نویسی مجهز به هوش مصنوعی GitHub است که به طور کلی در دسترس قرار گرفت. کایل گزارش ها.

در پناهگاه پرندگان، روایت در ادامه، با ایوان گزارش می دهد که توییتر از سهامدارانش می خواهد که خرید 44 میلیارد دلاری توسط ایلان ماسک را تایید کنند.

و در نهایت، من به شدت ایستاده بودم آمانداپانل هفته گذشته ما در رویداد آب و هوا – او به این سوال پرداخت که آیا سرمایه داری می تواند تغییرات آب و هوایی را حل کند یا خیر. من نمی خواهم آن را برای شما خراب کنم – فقط قطعه عالی او را در سرویس اشتراک ما TechCrunch Plus بخوانید. و هنگامی که آن یکی را تمام کردید، وارد شوید هریقطعه TC+ که در آن او می پرسد “ما چقدر محکوم به فنا هستیم؟” در مورد سوال آب و هوا اوه، من نمی توانم باور کنم که بتوانم با نویسندگان باهوش و پرشوری مانند آنها کار کنم. خوش به حالم!

موارد بیشتری وجود دارد – خیلی بیشتر:

 • روحی در تنش که در حال یادگیری پرواز است: سارا گزارش می دهد که پس از سال ها، توییتر در حال بازگرداندن کنفرانس توسعه دهندگان از دست رفته خود، Chirp است.
 • ماشین جدید، خاویار، رویاهای چهار ستاره; فکر کن برایم یک تیم فوتبال بخرم: خبر بد برای طرفداران کریپتو، زیرا بیت کوین به زیر 20 هزار دلار سقوط کرد و اتریوم با ادامه سقوط آزاد بازار در آخر هفته، سه رقمی شد. لوکاس گزارش ها.
 • در را به روی دشمنانم باز می کنم و می پرسم که آیا می توانیم تخته سنگ را پاک کنیم؟: تسلا کمی در اخبار بوده است، اخیراً به دلیل شکایت توسط کارگران سابق به اتهام نقض قوانین فدرال در طول “اخراج دسته جمعی” جاکلین گزارش ها.
 • پول جرم است / آن را منصفانه به اشتراک بگذارید اما یک تکه از پای من را نگیرید: عایشه گزارش می دهد که متا در آستانه راه اندازی ابزارهای درآمدزایی جدید در اینستاگرام و فیس بوک است، از جمله بازاری برای سازندگان.
 • شما پیرتر شده‌اید، نفس‌تان کوتاه‌تر است و یک روز به مرگ نزدیک‌تر هستید: در مورد شما نمی دانم، اما من واقعا از شرکت هایی که اطلاعات شخصی من را از دست می دهند خسته شده ام. این بار نوبت Flagstar است، با نقض داده ها بر 1.5 میلیون مشتری، کارلی گزارش ها.
 • من از اشتباهاتی که مرتکب شده ام بسیار می ترسم: و حتی در حالی که من از گزارش Flagstar خشمگین هستم، آنها در مقایسه با کارمند سابق آمازون که به دلیل نقض داده‌ای که ۱۰۰ میلیون مشتری Capital One را تحت تأثیر قرار داده بود، مجرم شناخته شدند. نقض داده های ابری Capital One، که بیشتر آن در ابر آمازون ذخیره شده بود، یکی از بزرگترین هک های دهه بود. زک گزارش ها.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا