فوتبالورزشی

برایتون راک منچستریونایتد با افزایش بحران اولدترافورد | اخبار فوتبال


اریک تن هاگ از منچستریونایتد خواست تا زمانی که برایتون در روز شنبه در اولدترافورد به پیروزی 3-1 در اولدترافورد عمیق تر در بحران فرو رفت، “شخصیت” از خود نشان دهد.

برونو فرناندز از منچستریونایتد با اریک تن هاگ سرمربی منچستریونایتد جایگزین شد.

تیم تن هاگ با گل نیمه اول دنی ولبک، مهاجم سابق یونایتد، قبل از اینکه پاسکال گروس و ژائو پدرو بعد از این فاصله، برایتون را جلوتر ببرند، تکان خوردند.

گل اول هانیبال مجبری برای این باشگاه هیچ تسلی برای یونایتد نداشت، زیرا در سوت پایان بازی هو شد.

این دومین شکست متوالی یونایتد پس از باخت 3-1 مقابل آرسنال قبل از تعطیلات ملی بود.

یونایتد با سه شکست در پنج بازی لیگ در این فصل – اولین باری که در دوره لیگ برتر به این سرنوشت دچار شد – در رده دوازدهم قرار دارد و ظاهر یک باشگاه آشفته در داخل و خارج از زمین است.

تن هاگ گفت: “قطعاً این چیزی است که مرا آزار می دهد. در نهایت به شخصیت مربوط می شود. اکنون باید ببینیم چقدر قوی هستیم، تیم چگونه به هم می چسبد و کدام بازیکنان ایستاده اند و شخصیت را نشان می دهند و تیم را رهبری می کنند.”

چون در همه بازی‌ها، همه بازی‌ها، به ویژه بازی‌های امروز، مقابل آرسنال و ناتینگهام فارست، دیدیم که می‌توانیم خیلی خوب بازی کنیم و می‌توانیم موقعیت‌های زیادی خلق کنیم.

اما، بله، بهبودهایی نیز وجود دارد.

به نظر می‌رسید که تن هاگ فصل گذشته یونایتد را تثبیت کرده بود، وقتی که با قهرمانی در جام اتحادیه و راهیابی به لیگ قهرمانان در اولین دوره خود به خشکسالی شش ساله این باشگاه پایان داد.

اما امیدها برای کسب عنوان قهرمانی پس از شروع ناامید کننده فصل جدید در حال محو شدن است، با افتتاحیه دلهره آور لیگ قهرمانان اروپا در بایرن مونیخ در روز چهارشنبه که تهدیدی برای افزایش دردسرهای یونایتد بود.

تن هاگ گفت: “ما باید بسیار ناامید باشیم.” و ما باید از خودمان خیلی ناراحت باشیم زیرا در یونایتد خواسته این است که شما در بازی‌ها برنده شوید.

در پاسخ به مشکلات انضباطی بازیکنانش، تن هاگ این هفته ادعا کرد که پس از انتقالش از آژاکس به اولدترافورد آمد تا “فرهنگ خوبی” در میان تیم پیدا نکند.

روز جمعه، تن هاگ گفت که نمی‌داند جیدون سانچو، مهاجم تبعیدی، دوباره برای یونایتد بازی خواهد کرد یا خیر.

سانچو پس از اینکه بازیکن ملی پوش انگلیسی تن هاگ را خشمگین کرد، زمانی که او پس از کنار گذاشته شدنش به دلیل باخت آرسنال، ادعا کرد که او یک “بزغاله” است، برای تمرین دور از تیم اصلی یونایتد اخراج شد.

در همین حال، آنتونی مهاجم یونایتد در مرخصی است تا با اتهامات خشونت خانگی سه زن علیه خود مبارزه کند، که او به شدت آن را رد می کند.

– عذاب متحد –

مشکلات آنتونی چند هفته پس از آن رخ داد که میسون گرینوود مجبور شد یونایتد را به صورت قرضی به تیم اسپانیایی ختافه به دلیل اتهامات مربوط به آزار داخلی که بعداً کنار گذاشته شد، ترک کند.

هواداران یونایتد نیز پس از اینکه مالکان باشگاه برنامه فروش خود را متوقف کردند، به اعتراضات خود علیه خانواده منفور گلیزر ادامه دادند.

مارکوس راشفورد و راسموس هوجلوند هر دو موقعیت های اولیه را برای پیش انداختن یونایتد از دست دادند و برایتون در دقیقه 20 پیش افتاد.

آدام لالانا اجازه داد که سانتر کم ارتفاع سایمون آدینگرا از میان پاهایش به سمت ولبک بی علامت بگذرد، او با پا به خانه رفت تا اولدترافورد را در سکوتی شوکه کننده ترک کند.

گروس در گذشته عادت کرده بود که یونایتد را عذاب دهد و این بازیکن آلمانی در 11 بازی مقابل آنها 7 گل را به ثمر رساند که پاس دقیقه 53 طارق لمپتی را جمع کرد، مقابل لیساندرو مارتینز رقصید و یک پایان بالینی را به گوشه پایینی شلیک کرد.

تن هاگ زمانی که تصمیم گرفت آنتونی مارسیال را جایگزین هوجلوند کند، با صدای بلند مورد تمسخر قرار گرفت.

تن هاگ به طرز عجیبی گفت: “فکر می کنم مثبت بود. می بینید که هواداران از همان لحظه اول در اولدترافورد استقبال زیادی از او کردند.”

در دقیقه 71، پدرو با پاس لمپتی یک پایان عالی ایجاد کرد و باعث شد هواداران یونایتد به سمت خروجی ها حرکت کنند.

هانیبال دو دقیقه بعد از روی نیمکت آمد تا از فاصله 20 یاردی به خانه بپیوندد، اما دیگر خیلی دیر بود که بحران یونایتد را فرا گرفت.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا