کار آفرینی و استارتاپ

برای مدیریت محصولات پرتقاضا، آمازون از سیستم سفارش مبتنی بر دعوت – TechCrunch رونمایی کرد.

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت 3 بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق پستی شما تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

سلام، و به 2 ژوئن 2022 خوش آمدید. جایی که ما نشسته ایم، خورشید می درخشد، پرندگان آواز می خوانند و ما افزودن را جشن می گیریم بکا اسکوتاک به تیم TechCrunch. او اخبار سرمایه گذاری خطرپذیر و راه اندازی را برای سرویس اشتراک ما، TechCrunch+ پوشش خواهد داد. شما می توانید اولین داستان او را در تاپ 3، در زیر پیدا کنید! – حاجی و کریستین

TechCrunch برتر 3

 • مهمانی فقط دعوت آمازون: این قرار است مردم را به عقب برگرداند، اما به یاد داشته باشید که از Toys “R” Us برای اقلام پر تقاضایی که در پشت فروشگاه نگهداری می‌کردند خرید می‌کردید، و یکی از برگه‌های قیمت‌گذاری را برداشته و به صندوق می‌بردید؟ آمازون در حال ایجاد نسخه دیجیتالی آن با تجربه سفارش جدید مبتنی بر دعوت برای محصولات با تقاضای بالا و کم عرضه است. کاربران می‌توانند برای خرید برخی اقلام دعوت نامه درخواست کنند – در ابتدا این کنسول‌های بازی ویدیویی خواهند بود که به گفته شرکت به جلوگیری از کمبود موجودی و جلوگیری از افزایش قیمت ربات‌ها کمک می‌کند.
 • اگر به کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان می‌روید، ما راهنمای خودی شما را داریم: WWDC اپل در 6 ژوئن آغاز می شود و کارکنان TechCrunch برای آن اینجا هستند. برایان آنچه را که باید انتظار داشت را تجزیه می کند.
 • به نسبت، ماتا چیست؟: لطفاً به یک کرانچ روزانه گرم خوش آمدید بکا اسکوتاک، یکی از جدیدترین خبرنگاران مخاطره‌آمیز ما در TechCrunch+، که اولین داستان خود را امروز ارسال کرد. او بررسی می‌کند که چگونه سرمایه‌گذاران اصلی در دورهای تأمین مالی در حال تجدیدنظر در استراتژی تخصیص متناسب خود در این محیط تأمین مالی به‌ویژه چالش‌برانگیز هستند.

استارت آپ ها و VC

دیروز مرکز توجه شهر ما بود: کلمبوس، اوهایو، و دیدن همه شما در آنجا عالی بود! ما از تماشای راه‌اندازی استارت‌آپ هیجان‌زده بودیم و به SureImpact بابت برد آن تبریک می‌گوییم! آنها در Startup Battlefield 200 TechCrunch جایگاهی را انتخاب می کنند.

پس از رویدادها، ما به تازگی دستور کار TC: Sessions Robotics را که در 21 جولای برگزار می شود، اعلام کردیم، و واقعاً فوق العاده خواهد بود. این یک رویداد مجازی است، بنابراین شما می توانید از هر نقطه در کهکشان شرکت کنید. بلیط های خود را بگیرید، شرکت کنید!

اخبار مور؟ ما اخبار مورو داریم:

 • کریپتو به ترمز می خوردآنیتا ناتاشا گزارش.
 • Crypto سرمایه گذاری بیشتری دریافت می کند: متخصص زیرساخت توسعه‌دهنده، آناند ایر، به‌صورت انفرادی با صندوق جدید ارز دیجیتال ۲۰ میلیون دلاری می‌رود، آنیتا گزارش ها.
 • اخراج های بیشتری در راه است: سرویس پیام‌های ویدیویی همکاری Loom 34 کارمند یا 14 درصد از کل کارکنان خود را اخراج کرد. ناتاشا.
 • خیلی سالم به نظر نمیرسه: بخش مراقبت های بهداشتی نیز از انقباضات در امان نیست. شرکت مراقبت های بهداشتی مجازی Carbon Health در نامه ای روز پنجشنبه اعلام کرد که 250 نفر یا 8 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرده است. کریستین گزارش ها.
 • بنابراین در اینجا چه چیزی جدید است: LaunchNotes به نظر می رسد نحوه ارتباط تیم های محصول نرم افزاری با تغییرات را با مشتریان تغییر دهد و برای انجام این کار 15 میلیون دلار جمع آوری کرده است. رون گزارش ها.
 • اگر اجازه بدهید، می سازند: پولی یک دور بذر 4.4 میلیون دلاری جمع آوری می کند تا مجوز پروژه های ساختمانی را به طور چشمگیری کارآمدتر کند. مری ان گزارش ها.
 • این غذای خوشمزه در حال رفتن به مکان است: دور 47 میلیون دلاری Yummy به رشد برنامه فوق العاده تحویل و اشتراک سواری آن در LatAm کمک می کند، کریستین گزارش ها.
 • چون اینستاگرام مخصوص افراد مسن استپوپاراتزی، اپلیکیشن اجتماعی ضداینستاگرام Gen Z که سال گذشته در صدر اپ استور قرار گرفت، امروز ادعا می کند که فقط iOS آن در سال اول بیش از 5 میلیون نصب داشته است و برای ادامه رشد خود 15 میلیون دلار جمع آوری کرده است. سارا گزارش می دهد.

چه چیزی انقباض بازار سهام را به ارزش گذاری استارتاپ ها مرتبط می کند؟

بدون توجه به یک یادداشت غم انگیز: واضح است که بادها در صنعت فناوری در حال تغییر هستند.

اخراج‌ها در حال افزایش هستند، سرمایه‌گذاران از شرکت‌های پرتفوی خود می‌خواهند که دست از کار بکشند و بنیان‌گذاران هر کاری انجام می‌دهند جز شعار دادن برای گسترش باند.

“اما آیا ارزش گذاری ها واقعا کاهش یافته است؟” از دانیل فالوپا، بنیانگذار Equidam می پرسد. برای همه استارت آپ ها؟ اگر چنین است، چرا و در کوتاه مدت و میان مدت چه انتظاری می توانیم داشته باشیم؟

(TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های راه اندازی کمک می کند تا پیشروی کنند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

روباه چه میگوید؟: این شرکت تایید کرد که یک کارخانه فاکسکان در مکزیک مورد حمله باج افزار قرار گرفت. در حالی که این اولین بار نیست که فاکسکان چنین اتفاقی می‌افتد، سخنگوی این شرکت می‌گوید که عملیات کارخانه به حالت عادی بازمی‌گردد، اگرچه آنها به جزئیات در مورد دسترسی به داده‌ها اشاره نکردند.

ویژگی های جدید متا: خبر مهم هفته این شرکت هنوز این است که شریل سندبرگ می رود، اما زمان پیش می رود و ویژگی هایی وجود دارد که باید از بین بروند. متا در اقدامی برای ارائه برخی ویژگی‌های مشابه TikTok، برخی از ویژگی‌های جدید Reels را در فیس‌بوک عرضه کرد و طول Reels در اینستاگرام را به ۹۰ ثانیه افزایش داد. اینستاگرام ممکن است هیجان انگیزتر باشد زیرا پوسترهای میم بیشتری Reels را انجام می دهند، که به نظر ما خواندن آنها را دشوار می کند. ثانیه های اضافی ممکن است آنها را بازخرید کند. علاوه بر این، مسنجر یک برگه اختصاصی «تماس‌ها» دریافت می‌کند تا بتوانید کلیک‌های کمتری برای برقراری ارتباط با افراد خود داشته باشید.

ما چیزهای بیشتری برای کمک به ورزش چشمان شما داریم:

 • باید اون نامزدی رو بگیرم: اجتماعات توییتر، شبکه خصوصی این غول اجتماعی، جدول زمانی خود را بر اساس الگوریتمی دریافت می کند. کاربران اکنون این گزینه را دارند که از «جدیدترین» که نمای استاندارد است، به «برای شما» که بر اساس مکالمات برتر است، فیلتر کنند.
 • هزینه خدمات اپلیکیشن کره جنوبی بالاتر می رود: با توجه به تغییر خط مشی پرداخت درون برنامه ای Google، توسعه دهندگان برنامه و ارائه دهندگان محتوا کره جنوبی به سرعت هزینه های اشتراک و خدمات پرداختی را در بازار Google Play افزایش می دهند.
 • طرح EV 3.7 میلیارد دلاری فورد: دیروز اخباری را برای شما آوردیم که بیوک قصد دارد خودروی برقی را تولید کند و امروز فورد اعلام کرد که 3.7 میلیارد دلار برای برنامه خود برای فروش 2 میلیون خودروی الکتریکی در سال تا پایان سال 2026 سرمایه گذاری خواهد کرد. بخشی از این سرمایه گذاری صرف اضافه کردن بیش از 6000 واحد تولیدی اتحادیه خواهد شد. شغل ها. در اینجا بیشتر در مورد نحوه برنامه ریزی فورد برای انجام این کار توضیح داده شده است.
 • گوگل هوش مصنوعی تولید کننده دیپ فیک را ممنوع کرد: گوگل تصمیم گرفت شرایط استفاده خود را برای پلتفرم Google Colaboratory خود از نظر تولید کننده دیپ فیک منبع باز DeepFaceLab خود به روز کند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا