فوتبالورزشی

“برای منچستریونایتد قابل قبول نیست”: انتقاد شدید رونی از کریستیانو رونالدو | اخبار فوتبال

با توجه به اینکه کریستیانو رونالدو فصل وحشتناکی را با منچستریونایتد پشت سر می گذارد، کاپیتان پرتغال اخیراً انتقادات زیادی را دریافت کرده است. حتی وین رونی هم تیمی سابق مهاجم به گروه ملحق شد و از او خواست سرش را پایین بیاورد و کار کند.

رونی در گفتگو با TalkSport گفت: “برای کریستیانو، فقط سر خود را پایین بیاورید و کار کنید و آماده باشید تا زمانی که سرمربی به شما نیاز دارد، بازی کنید. اگر او این کار را انجام دهد، یک دارایی خواهد بود. اگر این کار را نکرد، تبدیل به یک امتیاز خواهد شد. حواس پرتی ناخواسته.”

همچنین بخوانید | دیبالای مصدوم در فهرست 26 نفره آرژانتین در جام جهانی 2022 قرار گرفت.

او و مسی مسلماً دو بازیکن برتر تمام دوران هستند و شما می توانید هر راهی را که تصمیم بگیرید با آن پیش بروید. اما من فقط فکر می کنم کارهایی که او از ابتدای فصل انجام داده برای منچستریونایتد قابل قبول نیست. ملی پوش سابق انگلیس افزود.

رونالدو حتی روی کین، کاپیتان سابق یونایتد را به خاطر آمدن به دفاع از رونالدو مورد انتقاد قرار داد. “روی کین را دیده ام که از او دفاع می کند. روی این را نمی پذیرد. روی به هیچ وجه این را نمی پذیرد. این یک حواس پرتی است که منچستریونایتد در لحظه ای که آنها در تلاش برای بازسازی هستند به آن نیاز ندارند.” گفت.

یونایتد در حال حاضر با 23 امتیاز (هفت برد، دو تساوی و چهار شکست) در رده پنجم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد. رونی در نهایت، با بیان حکم خود در مورد تصدی اریک تن هاگ به عنوان سرمربی یونایتد، گفت: “من فکر می کنم تن هاگ واقعاً خوب عمل کرده است. او به تیم آمد و اقتدار خود را بر تیم گذاشت و برای اولین بار در حدود دو یا سه سال من من شروع به دیدن هویتی با منچستریونایتد کرده ام که در دو یا سه سال گذشته ندیده ام. او مرد مناسبی برای این کار است. فکر می کنم زمان می برد، اما این یک گام واقعی در مسیر درست برای پایان دادن به آن است. آن چهار نفر برتر و دوباره فوتبال لیگ قهرمانان را بدست آوریم.”منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا