اقتصادیبورس

بررسی مراحل سهام عدالت در هفته پیش / کاهش 3 درصدی سبد 532 هزار تومانی

به نقل از کسب و کار‌نیوز، هفته قبلی سهام عدل و داد پروسه نزولی را در پیش گرفت در اولِ هفته قبلی به رقم ۱۲ میلیون و ۴۲۸ هزار تومان رسید و در پایانی روز معاملاتی هم در رقم ۱۲ میلیون و ۳۶ هزار تومان به شغل خویش نقطه نهایی بخشید.

سهام عدل و داد روزهای قبل زیر تاثیر تحرکات اصلاحی و منفی بورس بود و بعضا از روز ها قیمت سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدل و داد به ۱۱ میلیون تومان هم رسید. ولی هفته قبل سبد ۵۳۲ هزار تومانی نسبت به هفته سوم شهریور ماه تقریبا ۳ درصد افت و ۳۵۱ هزار تومان کاهش ارزش را تصویب کرد.

خبر‌ها اصلی سهام عدل و داد هفته قبلی

مدتی میباشد که خبرها آزادسازی سهام عدل و داد شنیده میشود. در‌حالتی که از کل سیگنال‌های سیاسی و اقتصادی منفی بر روی بازار سهام بگذریم شیوه آزادی سازی سهام عدل و داد اینک با دقت به موقعیت آسیب پذیر سهامداران خرد قادر است فشار فروش مضاعفی را به کلیت بازار وارد نماید.

در روزهای قبلی هم گمانه‌هایی زده گردیده بود که قرار میباشد آزادسازی سهام عدل و داد صورت پذیرد ولی با دقت به لحاظ کارشناسان بازار سرمایه اکنون با احتیاط بیشتری می بایست در رابطه سهام عدل و داد لحاظ بخشید.

هفته قبلی گمانه‌هایی هم از سمت مجلسی‌ها زده شد تا به شرط تامین منابع مالی تا نقطه پايان سال جاری به افرادی که فاقد سهام عدل و داد میباشند، این سهام وابستگی بگیرد. ولی تاوقتی‌که تکلیف پرداخت سودهای سهام عدل و داد و آزادسازی آن معلوم نشود افزودن جمعیت بیشتر در سهام عدل و داد به لحاظ عمل منطقی نمی رسد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا