اقتصادیبورس

بررسی صورت های مالی شرکت های بورسی / کدام شرکت ها سرمایه خود را افزایش داده اند؟

به گزارش پرتونیوز، در سایت کدال برخی از شرکت های کارگزاری مهم ترین اطلاعیه های خود را منتشر کردند که در گزارش زیر به آن پرداخته می شود.

در مجمع عمومی عادی سالیانه کشتیرانی والفجر (هفجر) به ازای هر سهم شرکت 642 ریال سود نقدی تقسیم شد. سرمایه سهام حفجار 130 میلیارد تومان است. سود خالص شناسایی شده برای هر سهم این شرکت 871 ریال می باشد.

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه پاسارگاد (PAS) افزایش سرمایه 200 درصدی این شرکت به تصویب رسید. مبلغ این افزایش سرمایه 4082 میلیون تومان بوده و با کسر سود انباشته شده است.

مجمع عمومی شرکت خدمات فنی فولاد یزد (خفولا) تصمیم به افزایش سرمایه این شرکت گرفت. بر اساس تصمیمات مجمع خفولا، این شرکت 36 درصد از محل سود انباشته به مبلغ 4 میلیارد تومان افزایش سرمایه می دهد.

شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان (واهان) در حال افزایش سرمایه 200 درصدی از محل سود انباشته به مبلغ 2 میلیارد تومان است.

چه صورت های مالی شرکت ها منتشر شده است؟

شرکت صنعتی پارس مینو (قاپینو) در دوره شش ماهه منتهی به 31 شهریورماه به ازای هر سهم 61 ریال سود کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 26 درصد کاهش داشته است.

شرکت سیمان کردستان (سکرد) در دوره 12 ماهه منتهی به 31 شهریورماه به ازای هر سهم 322 ریال سود کرد. که نسبت به مدت مشابه سال قبل 56 درصد افزایش داشته است.

شرکت سیمان بجنورد (سبجنو) در عملکرد یک ماهه منتهی به 30 مهرماه 54 میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 57 درصد رشد داشته است.

خبر پیشنهادی:   تعداد کاربران آفریقایی در پلتفرم کوکوین تا 200 درصد در 10 ماه اول سال 2021 افزایش یافت - مصاحبه با بیت کوین نیوز

گروه صنعتی سپاهان (فاسپا) در شش ماهه منتهی به 31 شهریورماه به ازای هر سهم 1577 ریال سود کسب کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 9 درصد افزایش داشته است.

شرکت صنعتی جام دارو (فجام) در دوره شش ماهه منتهی به 31 شهریورماه به ازای هر سهم 217 ریال سود کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 38 درصد افزایش داشت.

آخرین اخبار بازار سهام را در صفحه بورس تجارت‌نیوز بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا