ارز دیجیتالاقتصادی

برزیل ممکن است این هفته قانون ارزهای دیجیتال خود را تصویب کند – مقررات بیت کوین نیوز

این هفته، اتاق نمایندگان در برزیل ممکن است لایحه ارزهای دیجیتال را که اوایل سال جاری معرفی شده بود، تصویب کند. به گفته رئیس دولت فدرال در اتاق، ریکاردو باروس، این لایحه قرار است مورد بحث و بررسی قرار گیرد، اما هنوز گزارشی در مورد رأی گیری احتمالی وجود ندارد، زیرا اتاق قرار است در مورد سایر لوایح حساس به زمان نیز بحث کند.

لایحه ارزهای دیجیتال در دستور کار قرار دارد که این هفته مورد بحث قرار می گیرد

برزیل به تنظیم دارایی های رمزنگاری و ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) نزدیک تر می شود. قبض ارز دیجیتال با شماره 4.401/2021 مشخص شده است، قرار است در این هفته در کنار سایر قبوض حساس به زمان رسیدگی شود. این گزارش توسط رئیس دولت فدرال در معاونت اتاق کنگره، ریکاردو باروس، ارائه شده است اظهار داشت که این لایحه می تواند در این هفته رای گیری شود.

با این حال، برزیل در حالت پیش از انتخابات قرار دارد و رای گیری ریاست جمهوری قرار است در 2 اکتبر برگزار شود. به این ترتیب، کنگره ممکن است در مورد مسائل حساس برای جلوگیری از انحراف رای دهندگان به سمت یک طرف یا آن طرف بحث نکند. با این حال، اگر لایحه کریپتوکارنسی در نهایت به رأی گذاشته شود و تصویب شود، باید به رئیس جمهور ژایر بولسونارو برای تحریم نهایی آن بازگردانده شود. معاونت اتاق همچنین قرار است در این هفته قوانین مهم دیگری از جمله لایحه کار از راه دور را مورد بررسی قرار دهد.

پیشینه مقررات ارزهای دیجیتال در برزیل

به گفته رسانه‌های محلی، لایحه ارز دیجیتال ممکن است این هفته ارائه شود تا توسط معاونت اتاق بررسی شود. این پروژه در موسسات برزیل سابقه تا حدودی پیچیده ای داشته است. لایحه فعلی نتیجه ترکیب دو پروژه مختلف به عنوان بخشی از کار حامیان آن است که می خواستند یک قانون رمزنگاری را در سال جاری تصویب کنند.

این پروژه در ماه آوریل توسط سنای برزیل تصویب شد و به دنبال تنظیم مبادلات ارزهای دیجیتال با ایجاد یک تنظیم کننده واحد برای رسیدگی به این مشکل است. به همین ترتیب، این پروژه استخراج ارزهای دیجیتال را قانونی می‌کند و قوانین معافیت مالیاتی را برای مؤسسات معدنی که پروژه‌های سبز را با استفاده از 100٪ انرژی تجدیدپذیر برای ایجاد مزارع استخراج ارائه می‌کنند، وضع می‌کند.

در مصاحبه‌های قبلی، معاونان طرح لایحه ارزهای دیجیتال یکی از بزرگترین انگیزه‌های پشت این قانون را مجازات کلاهبرداری‌های ارزهای دیجیتال در کشور عنوان کرده بودند. برای این منظور، این پروژه همچنین نوع جدیدی از جرایم مرتبط با رمزنگاری را تعریف می‌کند و مجازات‌های سختی را برای افراد و شرکت‌های درگیر در این نوع جرایم تعیین می‌کند.

نظر شما در مورد تایید احتمالی یک صورتحساب ارز دیجیتال محور در برزیل چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

برزیل ممکن است این هفته قانون ارزهای دیجیتال خود را تصویب کند - مقررات بیت کوین نیوز

سرجیو گوشنکو

سرجیو یک روزنامه نگار ارز دیجیتال مستقر در ونزوئلا است. او خود را دیر به بازی توصیف می کند و زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه مهندسی کامپیوتر، زندگی در ونزوئلا، و تحت تاثیر قرار گرفتن تحت تاثیر رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می دهد. در مورد موفقیت کریپتو و اینکه چگونه به افراد بدون بانک و محروم کمک می کند.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons، Diego Grandi / Shutterstock.com

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر یک از محتوا، کالاها یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا