ارز دیجیتالاقتصادی

برنامه حرکت برای کسب درآمد مبتنی بر بلاک چین STEPN تحت حملات DDoS پس از ارتقا

برنامه حرکت برای کسب درآمد مبتنی بر Solana، STEPN حملات متعدد توزیع شده انکار سرویس (DDoS) را پس از پیشرفت پلتفرم با ارتقای عمده ضد تقلب گزارش کرده است.

STEPN در تاریخ 5 ژوئن در توییتر به گزارش که این پلتفرم متحمل تعدادی از حملات DDoS شده است که باعث تعمیر و نگهداری بازیابی و عملکرد نامناسب مرتبط شده است.

طبق این بیانیه، STEPN انتظار داشت سرورها را تا 12 ساعت ایمن و بازیابی کند، اما تا زمان نگارش این مقاله به مدت 20 ساعت به‌روزرسانی ارسال نکرده است.

مهندسان ما سخت کار می کنند تا مشکلات را برطرف کنند. پس از تکمیل بهبودی در اینجا اعلام خواهیم کرد. از صبر و شکیبایی همه شما بسیار سپاسگزارم.» STEPN نوشت.

این حملات اندکی پس از STEPN انجام شد معرفی کرد سیستم ضد تقلب آن در روز جمعه به عنوان “مدل STEPN برای ضد تقلب” یا SMAC شناخته می شود. هدف این سیستم حذف کاربران جعلی از پلتفرم و همچنین جلوگیری از داده های حرکت تقلبی در برنامه STEPN در تلاش برای کسب سود ناعادلانه از پلتفرم است.

در توضیحات سیستم ضد تقلب آمده است: «سیستم SMAC به‌طور خاص شبیه‌سازی حرکت را با اصلاح داده‌های واقعی راه رفتن/دویدن، به لطف الگوریتم یادگیری ماشینی ما، هدف قرار می‌دهد.

STEPN مشکلات اصلی پلتفرم را بلافاصله پس از ادامه ارتقا گزارش داد، به طوری که SMAC به اشتباه برخی از کاربران واقعی را به عنوان ربات شناسایی کرد. مشکلات دیگر شامل مشکلات شبکه ناشی از “حمله 25 میلیون DDOS” و همچنین ناتوانی موقت در ردیابی هر ربات در پلتفرم بود.

“ما عمیقا برای ناراحتی ایجاد شده برای کاربران متاسفیم. به‌روزرسانی ضد تقلب ممکن است کوچک به نظر برسد، اما در واقع سنگ بنای مهم توسعه بلندمدت STEPN است.» ST گفت.

علیرغم مشکلات DDoS پلتفرم، توکن بومی STEPN، توکن ساتوشی سبز (GST)، طی چند روز گذشته کاهش چشمگیری نداشته است. برعکس، GST در 24 ساعت گذشته حدود 10 درصد افزایش یافته است. تجارت 1.04 دلار در زمان نوشتن. بر اساس داده های CoinGecko، ارزش بازار این توکن به 624 میلیون دلار می رسد.

نمودار قیمت هفت روزه توکن ساتوشی سبز. منبع: CoinGecko

مربوط: مردم می خواهند برای انجام تمرینات در Metaverse: Survey پول ارزهای دیجیتال دریافت کنند

STEPN که در دسامبر 2021 راه اندازی شد، یک بازی اصلی توکن غیرقابل تعویض موبایل (NFT) است که به کاربران امکان می دهد با پیاده روی، آهسته دویدن یا دویدن در فضای باز با کفش ورزشی NFT، توکن کسب کنند. این بازی دارای یک سیستم توکن دوگانه است که از توکن GST و رمز حکومت (GMT) تشکیل شده است.

این خبر به عنوان STEPN منتشر می شود آماده می کند تا اواسط جولای در دسترس بودن پلتفرم خود را برای کاربران سرزمین اصلی چین محدود کند.