دانش و فناوریموبایل و تبلت

برنامه Philips Hue Sync TV برای تلویزیون های سامسونگ در دسترس است


(پرز جیبی) – Signify یک برنامه اختصاصی برای تلویزیون های سامسونگ معرفی کرده است که نور Philips Hue شما را با عملکرد روی صفحه همگام می کند.

برنامه Philips Hue برای تلویزیون های سامسونگ به این معنی است که می توانید بدون نیاز به تلویزیون Philips جلوه ای به سبک Ambilight داشته باشید.

این برنامه با تمام محتوای پخش شده در تلویزیون پشتیبانی شده، از جمله ویدیوهای پخش شده از طریق سایر برنامه های بومی، مانند Netflix و Disney+، کار می کند. شما باید آن را با هر نورپردازی Hue که در اطراف اتاق دارید، از جمله روشنایی نواری پشت تلویزیون، مطابقت دهید، و این برنامه بسته به آنچه که در حال تماشا یا بازی هستید، جلوه‌ای رنگارنگ ایجاد می‌کند.

کاربران می توانند افکت ها را نیز سفارشی کنند، با شدت و روشنایی قابل تنظیم. همچنین می توان آن را در حالت ویدیو یا بازی تنظیم کرد و هنگامی که تلویزیون روشن است، به طور خودکار راه اندازی شود.

ویدیوی روز جیبی

با استفاده از برنامه تلفن همراه Philips Hue، چراغ ها را می توان در یک منطقه سرگرمی در اطراف تلویزیون نیز نصب کرد، با قرار دادن آنها در اتاقی که می تواند به طور مجازی روی برنامه برای تجربه ای بهینه نصب شود.

Philips Hueبرنامه تلویزیونی Philips Hue Sync برای تلویزیون های سامسونگ عرضه می شود، نور شما را با عکس اکشن روی صفحه مطابقت می دهد.

جیمز پی، رئیس گروه برنامه‌ریزی تجربه سامسونگ برای کسب و کار نمایشگرهای بصری، گفت: «ما از آوردن برنامه Philips Hue Sync TV به تلویزیون‌های سامسونگ همراه با Philips Hue هیجان‌زده هستیم.

“این برنامه نوآورانه به کاربران ما راه جدیدی برای تجربه محتوای تلویزیونی با غوطه ور شدن در فیلم یا بازی مورد علاقه آنها ارائه می دهد. سرگرمی از طریق تلویزیون های ما را به سطح کاملاً جدیدی می رساند.”

برنامه Philips Hue Sync TV از 5 ژانویه 2023 در تلویزیون های 2022 سامسونگ و جدیدتر برای دانلود در دسترس خواهد بود. هزینه آن 114.99 پوند با پرداخت یکباره است.

نوشته ریک هندرسون
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا