ارز دیجیتالاقتصادی

بزرگ‌ترین محرک‌ها: XRP نزدیک به 15 درصد افزایش یافت زیرا AVAX در روز جمعه به بالاترین سطح 12 روزه صعود کرد – به‌روزرسانی‌های بازار Bitcoin News

XRP در طول جلسه امروز نزدیک به 15 درصد افزایش یافت و در طی یک هفته به بالاترین حد خود در بیش از یک هفته رسید. این افزایش شتاب در بازار کریپتو همچنین باعث شد که AVAX به بالاترین سطح ۱۲ روزه خود رسید، پس از افزایش بیش از ۱۱ درصدی در روز جمعه.

فشار صعودی در XRP در روز جمعه تشدید شد، زیرا قیمت ها در جلسه امروز به بالاترین حد خود در بیش از یک هفته گذشته رسیدند.

اره موج امروز XRP/دلار آمریکا به بالاترین حد روزانه 0.3847 دلار رسید که بالاترین میزان آن از 11 ژوئن است.

به طور کلی، قیمت‌ها در حال حاضر 13.6 درصد بالاتر از پایین‌ترین قیمت روز پنج‌شنبه یعنی 0.3244 دلار هستند، و این پس از شکست حاشیه‌ای از سقف قیمت کلیدی رخ می‌دهد.

بزرگترین جابجایی ها: XRP تقریباً 15٪ افزایش یافته است، زیرا AVAX در روز جمعه به اوج 12 روزه صعود می کند.
XRP/ USD – نمودار روزانه

این نقطه مقاومتی در مرز 0.3800 دلار بود و با ادامه حرکت صعودی کوتاه مدت شکسته شد.

با نگاهی به نمودار، میانگین متحرک 10 روزه (قرمز) این تغییر جهت را تأیید می‌کند و روند اکنون بالاتر است.

علاوه بر این، شاخص RSI 14 روزه پس از رسیدن به بالاترین سطح 50.71 در اوایل امروز، به بالاترین حد خود در بیش از سه ماه گذشته رسیده است.

با این حال، این نقطه همچنین یک سطح مقاومت است، به همین دلیل است که سودهای قبلی تا حدودی کاهش یافته است، زیرا برخی از گاوها احتمالاً موقعیت های خود را نقد کرده اند.

بهمن (AVAX)

AVAX یکی دیگر از محرک های قابل توجه برای پایان هفته بود، زیرا قیمت ها در روز جمعه به مرز 20 دلار نزدیک شدند.

پس از شروع آهسته هفته که شاهد آن بودیم که AVAX/USD به کمترین میزان خود یعنی 13.53 دلار رسید، قیمت ها در اوایل امروز به اوج 19.97 دلار رسید.

این حرکت باعث شد که قیمت ها تا 13 درصد در روز افزایش یابد و گاوها تلاش کردند از سقف فعلی خارج شوند.

بزرگترین جابجایی ها: XRP تقریباً 15٪ افزایش یافته است، زیرا AVAX در روز جمعه به اوج 12 روزه صعود می کند.
AVAX/USD – نمودار روزانه

با وجود این افزایش فشار صعودی، مقاومت 20 دلار تا کنون در جلسه امروز ثابت مانده است و قیمت ها در حال حاضر در 19.29 دلار معامله می شود.

یکی از دلایل این امر ممکن است این باشد که ما همچنین شاهد بوده ایم که شاخص قدرت نسبی به سقف خود رسیده است.

در نتیجه، ممکن است شاهد ورود مجدد گاوهای نر به بازار نباشیم که به شکستن سطح 20 دلار کمک کند.

آیا انتظار دارید که AVAX در این آخر هفته از این مقاومت خارج شود؟ به ما اجازه بدهید از تفکرات شما در نقطه نظرات آگاه شویم.

بزرگ‌ترین محرک‌ها: XRP نزدیک به 15 درصد افزایش یافت زیرا AVAX در روز جمعه به بالاترین سطح 12 روزه صعود کرد - به‌روزرسانی‌های بازار Bitcoin News

الیمان دامبل

Eliman دیدگاه التقاطی را به تجزیه و تحلیل بازار ارائه می دهد، زیرا به عنوان مدیر کارگزاری، مربی تجارت خرده فروشی و مفسر بازار در Crypto، Stocks و FX کار کرده است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا