کار آفرینی و استارتاپ

بشنوید که چگونه استارت آپ های کلمبوس، اوهایو استعدادهای فناوری را استخدام می کنند – TechCrunch

https://www.youtube.com/watch?v=3nnwAc11iY0

صحنه شغلی فناوری کلمبوس، اوهایو در اوایل دهه 2010 زمانی که ایالت سرمایه‌گذاری‌هایی انجام داد که کارآفرینان را قادر می‌سازد راحت‌تر شرکت‌هایی را راه‌اندازی کنند، واقعاً آغاز شد. به سرعت به امروز، و شرکت ها در هر اندازه در حال جذب استعدادها از سراسر کشور هستند تا حدی به لطف هزینه پایین زندگی کلمبوس و استعداد جوان و ماهر.

در این قسمت ویژه از TechCrunch Live، من با سه رهبر محلی در مورد اینکه چه کسی استخدام می کند، شرکت ها چگونه کارمندان خود را حفظ می کنند و بازار کار شهر در آینده چگونه خواهد بود صحبت کردم. این پنل شامل اریکا پریور، بنیانگذار EPiC Creative + Design، یک شرکت طراحی برنامه آموزشی بازاریابی و مربیگری بازاریابی بود. Alex “Fro” Frommeyer، مدیر عامل شرکت بیمه دندانپزشکی بومی دیجیتال Beam Dental. و رایان لاندو، بنیانگذار و مدیر عامل Purpose Jobs، شرکتی مستقر در غرب میانه که استعدادها را به شرکت ها متصل می کند.

اعضای میزگرد تاکید می کنند که یافتن استعدادهای بزرگ در فناوری دیگر چیزی نیست که فقط در سواحل پیدا شود، بلکه دقیقاً اینجا در کلمبوس است. اکوسیستم همچنین در اطراف شرکت‌ها و افراد جمع شده است تا به آنها کمک کند مهارت‌های فنی را بیاموزند و فرصت‌های جدید بیابند. و همانطور که آنها اشاره می کنند، یکی از جنبه های منحصر به فرد شهر داشتن شرکت های بزرگتر و مستقرتر است که فضاهای نوآوری ایجاد می کنند و برای کمک به کارمندان برای ایجاد “سازمان فناوری بزرگ” بعدی در بخش خود سرمایه گذاری می کنند.

با نگاهی به آینده، اعضای میزگرد می گویند اطلاع رسانی در مورد استعداد کلمبوس، اکوسیستم فناوری و مشاغل موجود کلیدی خواهد بود. با ورود سرمایه بیشتر به فضا، اکوسیستم شهر به توزیع بیشتر آن بین زنان و رنگین پوستان و همچنین کاهش ثروت در میان گروه های جمعیتی تمایل پیدا می کند تا شرکت های بیشتری ایجاد شود که به نوبه خود مشاغل بیشتری ایجاد کنند. آن‌ها همچنین در شرکت‌هایی مانند فیس‌بوک، آمازون و اخبار مربوط به تأسیسات ساخت اینتل در نزدیکی خود، تأیید خارجی را می‌بینند، که به عقیده آنها الهام بخش دیگر شرکت‌ها برای ایجاد یک دفتر مرکزی یا شاید یک دفتر مرکزی دوم در این منطقه خواهد بود.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا