اپلیکیشن و نرم افزاردانش و فناوری

بعد از قطعی واتساپ، اینستاگرام و فیسبوک اختلال در کامنت ها و افت سرعت تلگرام رخ داد

پیرو قطعی واتساپ، اینستاگرام و فیسبوک، از دقایقی پیش Telegram نیز در گیر خلل گردیده و شاهد ایراد کامنت گذاشتن و افت سرعت تلگرام هستیم.

از ساعاتی پیش، شبکه های عمومی اینستاگرام، واتساپ و فیسبوک از دسترس بیرون گردیده‌اند و یوزرها نمی‌توانند پیام بفرستند یا این که عکس و ویدئو مشاهده نمایند. این نقص‌ به طور جهانی بوده و نقل شده به زودی این ایراد برطرف می‌گردد. در همین درحال حاضر، اکثری از یوزرها در تلگرام نیز مبتلا نقص‌ گردیده‌اند و این زمینه بازار شایعات را داغ کرد. البته استدلال خلل به وجود آمده در تلگرام چه می باشد؟

انگیزه نقص‌ و افت سرعت تلگرام

از دقایقی پیش یوزرها گزارش داده‌اند که قابلیت کامنت گذاشتن در پست‌های تلگرام را ندارند. همینطور سرعت تلگرام نیز با افت قابل مراعات‌ای مواجه گردیده و دانلود پوشه‌ها با کندی ایفا می‌گردد. البته عامل این مشکل در تلگرام، هجوم بسیار زیاد یوزرها بدین پیام رسان اجتماعی پس از قطعی واتساپ، اینستاگرام و فیسبوک میباشد. یوزرها بسیار متعددی در سراسر دنیا بعداز عدم دسترسی به واتساپ و اینستاگرام، به سراغ تلگرام آمده‌اند و این مساله و به هم ریخته شدن سرورها سبب گردیده تلاش این پیام رسان نیز مبتلا اختلال خواهد شد.

تلگرام در جواب به یوزرها درباره‌ی نماید شدن سرعت و خلل کامنت گذاشتن، این افت سرعت را پذیرش کرد، ولی گفته وضعیت استوار و اثبات میباشد. به لحاظ می رسد دستکم تا‌زمانیکه اختلال واتساپ، اینستاگرام و فیسبوک حل نشود، نقص‌ در سعی تلگرام نیز ادامه خواهد داشت.

به‌روزرسانی:

اکانت قانونی تلگرام در توییتر گفت به جهت قطعی واتساپ، یوزرها اکثری به سوی این خدمت آمده‌اند. به همین ادله بخشی از یوزرها افت سرعت را تجربه می‌نمایند ولی این قضیه به صورت جهانی تمامی یوزرها این پیام رسان را زیر تاثیر قرار نداده میباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا