فوتبالورزشی

بمبئی سیتی با نتیجه 6-0 مقابل الشباب در لیگ قهرمانان آسیا شکست خورد | اخبار فوتبال

پس از چند بازی سخت که چهار امتیاز به دست آورد، باشگاه بمبئی سیتی اف سی در پنجمین بازی خود در گروه B لیگ قهرمانان آسیا جمعه شب در ریاض با نتیجه 6-0 مغلوب الشباب عربستان سعودی شد.

این سنگین ترین باخت برای یک باشگاه هندی برای دومین سال حضور در مسابقات بود. اف سی گوا پارسال 0-4 مغلوب پرسپولیس شد. با این نتیجه قهرمان سوپر لیگ هند (ISL) 2020-21 در مرحله گروهی حذف شد. بمبئی سیتی که اولین برد تاریخی برای یک باشگاه هندی را در مسابقات آسیایی مقابل تیم نیروی هوایی عراق به دست آورد و سپس در بازی قبلی الجزیره مستقر در ابوظبی را بدون گل نگه داشت، در گروه چهار تیمی با تساوی با ال در آخر قرار دارد. جزیره با یک بازی تا پایان.

هتن باهبری (دقیقه 19، 64، 66) برای بازیکنان نیمه نهایی سال 2010 هت تریک کرد و عبدالله الجویی (دقیقه 52) و کارلوس جونیور (دقیقه 81) به گل رسیدند. گل به خودی توسط کاپیتان و مدافع. پاییز مرتضی در دقیقه 36 این شب را برای اولین ها خلاصه کرد.

دس باکینگهام، سرمربی شهر بمبئی گفت: «از نظر امتیاز، باخت سختی است. “اما دوباره، آنها کیفیت و تفاوت خود را در این سطح نشان داده اند، زمانی که بالینی هستند و از شانس خود استفاده می کنند.

او گفت: “آنها یکی از بهترین تیم های این رقابت ها هستند.” زمانی که شما کارها را درست انجام نمی‌دهید، و زمانی که در مقابل تیمی قرار می‌گیرید که بی‌رحم است، این اتفاق می‌تواند در این سطح با تیمی رخ دهد که بازیکنانی دارد که در اینجا بازی نکرده‌اند.»

خبر پیشنهادی:   گل دیرهنگام باعث شد سویا به فینال لیگ قهرمانان در اسپانیا برسد | اخبار فوتبال

برخلاف آخرین دیدار خود، زمانی که شهر بمبئی تنها سه شوت به سمت دروازه در باخت 3-0 داشت، آنها با 11 شوت در روز هدف بیشتری از خود نشان دادند. این بمبئی سیتی بود که اولین موقعیت گلزنی واقعی را داشت که به دو سیو خوب فواز القرنی، دروازه بان الشباب با ضربه رینیر فرناندس و یک ریباند لالنگماویا رالت نیاز داشت. اما زمانی که الشباب وارد زمین شد و تلاش فال برای پاک کردن پایان جونیور از روی خط دروازه باعث شد تا 10 دقیقه قبل از نیمه تمام توپ را وارد دروازه کند، شهر بمبئی شکل خود را از دست داد.

نیمه اول راضی بودم، مخصوصاً در 10-15 دقیقه ابتدایی. ما این شانس را داشتیم که باید گل می زدیم. اما از لحظه ای که گل زدیم، کمی بیش از حد دفاعی شروع کردیم. ما به آنچه می‌خواستیم پایبند نبودیم.»

مرد انگلیسی تاکید کرد که تیم به سرعت و قبل از آخرین بازی گروهی خود در برابر باشگاه نیروی هوایی، دوباره جمع می شود. “بله، شش (گل) است، اما ما باید به کارها ادامه دهیم و مطمئن شویم که برای بازی نهایی آماده هستیم. ما هنوز این فرصت را داریم که با قدرت تمام کنیم.”


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا