فوتبالورزشی

بمبئی سیتی تاریخ ساز شد، باشگاه نیروی هوایی عراق را شکست داد و اولین تیم هندی شد که در لیگ قهرمانان آسیا پیروز شد | اخبار فوتبال

مومبای سیتی اف سی با تبدیل شدن به اولین تیم هندی که در لیگ قهرمانان آسیا پیروز می شود، تاریخ ساز شد. تیم دس باکینهام از 0-1 شکست خورد تا کلوپ نیروی هوایی عراق را 2-1 در یک مسابقه گروه B شکست دهد. این برد به این معنی است که بمبئی سیتی در سه امتیاز با باشگاه نیروی هوایی برابری می کند و سه امتیاز با الشباب عربستان سعودی فاصله دارد که با پیروزی 3-0 مقابل الجزیره امارات متحده عربی دومین برد متوالی خود را کسب کرد.

قهرمان فصل 2020-2021 ISL (سوپرلیگ هند) در لیگ قهرمانان آسیا بهترین شروع را نداشت زیرا در دیدار ابتدایی خود مقابل الشباب عربستان شکست خورد اما روز دوشنبه در برابر باشگاه نیروی هوایی عراق بازگشتی خروشان داشت.

پس از نیمه اول بدون گل، بازی به سرعت پیش رفت زیرا هر سه گل در 45 دقیقه بعدی بازی به ثمر رسید. باشگاه نیروی هوایی در دقیقه 59 توسط حمادی احمد پیش افتاد اما تیم هندی در دقیقه 70 پنالتی را دیگو مائوریسیو به گل رساند.

چرخش واقعی بازی اما زمانی رخ داد که راهول بهکه در دقیقه 75 کرنر جاهوح را با ضربه سر زد تا بمبئی سیتی پیش بیفتد. بهکه همچنین اولین هندی شد که در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گلزنی کرد.

خبر پیشنهادی:   بازگشت سونیل چهتری به عنوان تیم ملی هند برای بازی دوستانه مقابل اردن | اخبار فوتبال

باشگاه نیروی هوایی فشار زیادی را در دقایق پایانی مسابقه اعمال کرد، اما مدافعان شهر بمبئی اعصاب خود را حفظ کردند و محکم ایستادند تا سه امتیاز را برای تیم خود بگیرند.

بستن داستان

بمبئی سیتی تاریخ ساز شد، باشگاه نیروی هوایی عراق را شکست داد و اولین تیم هندی شد که در لیگ قهرمانان آسیا پیروز شد | اخبار فوتبال
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا