فوتبالورزشی

بنزما مورد علاقه برای بردن توپ طلای 2022 است؟ ستاره سابق بارسلونا انتخاب خود را نام برد | اخبار فوتبال

“از کودکی رویای بردن توپ طلا را داشتم که آرزوی همه فوتبالیست هاست.”

چند هفته قبل از جشن تولد 34 سالگی کریم بنزما در سال گذشته، کریم بنزما گفت که می خواهد عنوان توپ طلا را به دست آورد. او در کنار هم تیمی اش در رئال مادرید، لوکا مودریچ، در فهرست نهایی 30 نفره بود. او حتی پس از 5 سال وقفه برای مسابقات قهرمانی اروپا به تیم ملی بازگشت و در همین تعداد بازی 4 گل به ثمر رساند.

همچنین بخوانید | چمپیونزلیگ: سیتی قهرمان شد اما رئال مادرید دور از آن نیست

زندگی این مرد فرانسوی در چند ماه گذشته تغییرات قابل توجهی داشته است. امسال، بنزما، که به نظر می‌رسد به جای اینکه فقط در بازی آماده‌سازی شرکت کند، موج گلزنی را پیدا کرده است، در مجموع در 41 بازی 41 گل به ثمر رسانده است. او با 25 گل رهبری لالیگا را برعهده دارد و هشت بار در دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کرده است، از جمله دو بار مقابل منچسترسیتی در روز سه شنبه.

بنزما 34 ساله در حال حاضر در دنیای خودش زندگی می‌کند و به نظر می‌رسد یکی از علاقه‌مندان برای گرفتن توپ طلا در اواخر امسال است. او با بازیکنانی مانند کوین دی بروین، محمد صلاح و روبرت لواندوفسکی رقابت می کند اما مهاجم رئال مادرید یک درجه بالاتر از رقبا است. مادریدی ها چندین هفته است که مانند یک قهرمان در انتظار بازی می کنند و می توانند این آخر هفته قهرمان لیگ اسپانیا شوند و رکورد چهاردهمین قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا نیز در راه است.

خبر پیشنهادی:   Gokulam Kerala تاریخ I-League | اخبار فوتبال

بنزما در اوج قدرت است و حضور او در بازی برگشت مقابل سیتی در برنابئو بسیار مهم خواهد بود. اما آیا او می تواند غول های منچستر را رها کند و به یک جام دیگر در رنگ های مادرید نزدیک شود؟

“در حال حاضر به او فرصت های زیادی داده می شود. احتمال بردن او در حال حاضر بسیار زیاد است. عناوین دسته جمعی برای بردن توپ طلا مهم هستند، اما اگر از من در مورد بازیکنی که این روزها سزاوارتر است بپرسید.” ژفره ماتو، هافبک سابق بارسلونا به هندوستان تایمز گفت: کریم بنزما همین است.

بنزما که امسال با یک طلسم جادویی آرزوهای توپ طلای خود را احیا کرده است، در بازی رفت یک “پاننکا” گستاخ تولید کرد. او باید کسری یک گل را جبران کند تا به مادرید کمک کند تا امیدهای قهرمانی اروپا را زنده نگه دارد.

ماتو همچنین فینال تمام انگلیسی در پاریس را پیش بینی کرد اما بازگشت مادرید را رد نکرد. بنزما در دو دور گذشته مقابل پاری سن ژرمن و چلسی هت تریک کرد و لوس بلانکوس در بازی برگشت برگشت و برای سی امین بار به جمع چهار تیم آخر رسید. اما ماتو معتقد است که مهاجمان مادریدی در مقابل آبی‌ها که اجازه نمی‌دهند حریف گل‌های زیادی را از بازی باز بزند، تکلیف خود را قطع خواهد کرد.

“اگر از من بپرسید، بهترین فینال، فینال بریتانیا خواهد بود… آنها بهترین تیم ها هستند، اگر به نمایش فوتبالی آنها توجه کنید و چقدر می توانند پرشور باشند. اما مادرید البته می تواند دوباره این کار را انجام دهد… این فقط یک گل است. و ما آنها را در حال انجام این کار دیدیم. مقابل منچسترسیتی سخت خواهد بود زیرا شانس هر تیمی برای زدن گل باز در مقابل تیم انگلیسی کمتر است. فقط یک گل در برنابئو کافی نخواهد بود.”

خبر پیشنهادی:   لیورپول در ضربات پنالتی چلسی را شکست داد و فینال جام حذفی را برد | اخبار فوتبال

لیگ قهرمانان اروپا 2021-2022 (بازی نیمه نهایی 2) – ویارئال مقابل لیورپول را به صورت زنده در کانال های SONY TEN 2 (انگلیسی)، SONY TEN 3 (هندی) و SONY TEN 4 (تامیل و تلوگو) در 4 مه 2022، از 4 می 2022 تماشا کنید. ساعت 30 صبح IST.

لیگ قهرمانان اروپا 2021-2022 (بازی نیمه نهایی 2) – رئال مادرید مقابل من را تماشا کنید. City LIVE در کانال های SONY TEN 2 (انگلیسی)، SONY TEN 3 (هندی) و SONY TEN 4 (تامیل و تلوگو) در تاریخ 5 مه 2022، از ساعت 12:30 صبح IST.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا