ارز دیجیتالاقتصادی

بنیاد VeChain خزانه داری 1.2 میلیارد دلاری را گزارش می دهد اما در سه ماهه اول فقط 4 میلیون دلار خرج کرده است.

بنیاد VeChain گزارش مالی خود را برای سه ماهه اول 2022 منتشر کرده است که نشان می دهد این پروژه 1.2 میلیارد دلار صندوق جنگی قابل توجه جمع آوری کرده است اما در این سه ماهه فقط حدود 4.1 میلیون دلار هزینه کرده است.

VeChain یک پروژه بلاک چین لایه 1 است که برای بهبود مدیریت زنجیره تامین طراحی شده است و از برنامه های غیرمتمرکز (Dapp)، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) پشتیبانی می کند.

گزارش مالی سه شنبه بنیاد برای سه ماهه اول 2022 نمای کلی ترازنامه آن در 31 مارس و نحوه مصرف وجوه در طول سه ماهه. اگرچه خزانه داری سال را با 1.37 میلیارد دلار دارایی بین استیبل کوین ها، بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و VeChain (VET) آغاز کرد، اما این سه ماهه را با 1.2 میلیارد دلار به پایان رساند. این گزارش بیان می‌کند که بیشتر زیان‌ها «به دلیل نوسانات بازار کریپتو و سایر خروجی‌های بنیاد VeChain» متحمل شده است.

از 31 دسامبر 2021، زمانی که پروژه شروع ردیابی سه ماهه اول خود را تا 31 مارس نشان داد، قیمت بیت کوین 34 درصد کاهش یافته است، ETH 36 درصد و VET 54 درصد کاهش یافته است.

از 4.1 میلیون دلار هزینه شده در سه ماهه اول، بنیاد 1.8 میلیون دلار را برای توسعه تجارت اکوسیستم هزینه کرد که بالاترین هزینه بود. این شامل مشارکت، متولیان، ارائه دهندگان کیف پول، کارگزاران، رویدادهای اجتماعی و همکاری پروژه های اکوسیستمی است.

خبر پیشنهادی:   مدیر مهندسی Bitcoin.com به سؤالات آیه در AMA پاسخ می دهد - اخبار بیت کوین تبلیغ شده
خزانه بنیاد VeChain از سه ماهه اول 2022

بعدی 1.1 میلیون دلار برای عملیات اکوسیستم مانند هزینه های تیم، فضای اداری، آب و برق، هزینه های مشاوره و خدمات خارجی بود.

در حالی که این گزارش بیان می‌کند که خزانه‌داری برای «تضمین توسعه بلندمدت بلاک چین VeChainThor» استفاده می‌شود، مشخص نیست که آیا این بنیاد، شیر خزانه‌داری خود را برای هزینه‌های بیشتر روی سرمایه‌گذاری باز خواهد کرد یا خیر.

بنیاد VeChain خزانه داری 1.2 میلیارد دلاری را گزارش می دهد اما در سه ماهه اول فقط 4 میلیون دلار خرج کرده است.
مخارج بنیاد VeChain تا سه ماهه اول 2022

همچنین در این گزارش میزان درآمدی که بنیاد در سه ماهه اول به دست آورده است وجود ندارد. بلاک چین VeChainThor برای تراکنش هایی که بین اعتبار سنجی و سایر ذینفعان در اکوسیستم توزیع می شود، کارمزد جمع آوری می کند. با این حال، اطلاعات مربوط به مبلغ کل هزینه های تعلق گرفته از گزارش مالی مشخص نیست.

سیستم مدیریت داده های انتشار کربن VeChain و مشارکت VeCarbon با بازیگران صنعت سیمان در گزارش مالی اعلام شد.

مطالب مرتبط: VeChain را می توان به عنوان پرداخت در فروشگاه های 2 میلیونی استفاده کرد – و VET را به زنجیره BNB متصل کرد

در طول Q1، VeChain راه اندازی شد استیبل کوین خود را از طریق صادرکننده Stably stablecoin معروف به VeUSD. همچنین با آمازون وب سرویس (AWS) برای ساخت سیستم نرم افزار مدیریت انتشار آلاینده VeCarbon به عنوان سرویس (SaaS) برای چین همکاری کرد.

ارزش بازار VET 2.6 میلیارد دلار است و در 24 ساعت گذشته حدود 0.6٪ کاهش یافته است و در 0.04 دلار معامله می شود. با توجه به داده های CoinGecko.

خبر پیشنهادی:   میلیاردر ری دالیو در داووس صحبت می کند - می گوید "بلاک چین عالی است، اما بیایید آن را طلای دیجیتال بنامیم" - بیت کوین نیوز