ارز دیجیتالاقتصادی

بنیانگذار Makerdao صندوق 14 میلیون دلاری را برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی پیشنهاد می کند. حامیان کریپتو ایده ساختگی – اخبار بیت کوین

طرفداران ارزهای رمزنگاری شده در حال بحث در مورد پیشنهادی از سوی بنیانگذار Makerdao، Rune Christensen، برای تامین مالی یک صندوق پایداری علمی هستند. ایده ای که هدف آن مبارزه با تغییرات آب و هوایی و اطلاعات نادرست در مورد راه حل های انرژی است. کریستنسن 20000 می خواهد MKR نشانه هایی برای پیشبرد ایده. پیش نویس قانون اساسی Maker در رسانه های اجتماعی مورد انتقاد قرار گرفت و یک نفر ایده کریستنسن را با جنبش نوع دوستی مؤثر مقایسه کرد که توسط بنیانگذار جنجالی FTX سام بنکمن-فرید حمایت می شود.

ابتکار تغییرات آب و هوایی بنیانگذار Makerdao با واکنش های متفاوت روبرو شد

آ اخیر Makerdao Maker Improvement Proposal (MIP) توسط یکی از بنیانگذاران Rune Christensen پیشنهاد استفاده از 20000 makerdao (MKR) توکن هایی برای تامین مالی یک صندوق پایداری علمی به گفته کریستنسن، “پایداری علمی یک اصل اصلی قانون اساسی ساز است که رابطه حیاتی منحصر به فرد بین زیرساخت های مالی و خطرات زیست محیطی جهانی ناشی از تغییرات آب و هوایی را به رسمیت می شناسد.” این بیانیه در پستی در فروم Makerdao منتشر شد.

کریستنسن یک فعال سرسخت تغییرات آب و هوایی است که می‌خواهد این صندوق با «اطلاعات نادرست درباره راه‌حل‌های انرژی که سوابق واقعی و واقعی دستیابی به کربن‌زدایی مقیاس‌پذیر را ثابت کرده‌اند» مبارزه کند. در زمان نگارش 20000 makerdao (MKR) توکن ها با استفاده از نرخ ارز امروزی تقریباً حدود 14 میلیون دلار است.

بنیانگذار Makerdao صندوق 14 میلیون دلاری را برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی پیشنهاد می کند. حامیان کریپتو ایده ساختگی

اگرچه کریستنسن معتقد است علم تغییر اقلیم حل شده است، هنوز هم کسانی هستند که انکار وجود آن و بسیاری از مردم اصرار کنید که “هیچ فاجعه آب و هوایی وجود ندارد.” برخی از حامیان کریپتو طرح کریستنسن را با یکی به تمسخر گرفته اند صدا زدن پیشنهاد “سطل زباله” و طرفداران آن “دزدان از بین بردن ارزش برای MKR دارندگان.» یک فرد دیگر مورد سوال قرار گرفت استفاده از یک پروژه استیبل کوین برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی.

یک شخص نظر داد با اشاره به جنبشی که توسط مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید ترویج شده است، “به نظر می رسد که Rune به نوع دوستی مؤثر رفته است.” در پاسخ به این اظهار نظر دیگری پرسید“چرا از پول خودش به جای پول استفاده نمی کند MKR خزانه داری؟” در حالی که برخی افراد دوست داشت ایده کریستنسن، دیگران توصیه شده که Makerdao با Klimadao، یک پروژه مالی آب و هوا، شریک است.

برچسب ها در این داستان

14 میلیون دلار، 20000 توکن MKR، کنشگری، حکومت بلاک چین، تغییرات آب و هوا، کنشگری در تغییرات آب و هوا، پروژه مالی آب و هوا، بنیانگذار، Criticism، Crypto، حامیان رمزارز، ارزهای دیجیتال، کربن زدایی، نوع دوستی موثر، راه حل های انرژی، زیرساخت های مالی، روسای FTX، وجوه، خطرات زیست محیطی جهانی، کلیمادائو، عدم علاقه، سازنده قانون اساسی، سازندگان، اطلاعات غلط، دارندگان MKR، خزانه داری MKR، تمسخر، پیشنهاد، رون کریستنسن، سام بانکمن-فرید، صندوق پایداری علمی، رسانه های اجتماعی، پروژه استیبل کوین، دزدان

نظر شما در مورد پیشنهاد رونه کریستنسن، بنیانگذار Makerdao برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی از طریق صندوق 14 میلیون دلاری علمی پایداری چیست؟ نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

بنیانگذار Makerdao صندوق 14 میلیون دلاری را برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی پیشنهاد می کند. حامیان کریپتو ایده ساختگی – اخبار بیت کوین

جیمی ردمن

جیمی ردمن رهبر اخبار در Bitcoin.com News و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در فلوریدا زندگی می کند. ردمن از سال 2011 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2015، ردمن بیش از 6000 مقاله برای Bitcoin.com News درباره پروتکل‌های مخربی که امروز در حال ظهور هستند، نوشته است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا