دانش و فناوریموبایل و تبلت

بهترین بازی‌های رومیزی دستیار گوگل و الکسا 2021

(Pocket-lint) – چندین بازی وجود دارد که می‌توانید از طریق بلندگوهای Google Home یا بلندگوهای مجهز به Google Assistant، و همچنین بلندگوهای Amazon Echo یا Alexa بازی کنید – و با توجه به زمان ما اکنون بهترین زمان برای کاوش در آنها است. همه در خانه خرج می کنند

به Google Assistant بگویید “Play a Game” و چندین گزینه از Riddle of the Day گرفته تا Song Quiz دریافت خواهید کرد، در حالی که Alexa مهارت های بازی زیادی دارد که می توانید آنها را اضافه کنید تا از Alexa بخواهید بازی کند.

انجام بازی‌ها از طریق بلندگوهای Home یا Echo تنها گزینه شما نیست، چند بازی رومیزی نیز وجود دارند که توسط Google Assistant و Amazon Alexa پشتیبانی می‌شوند. در حال حاضر، تنها تعداد کمی وجود دارند که دستیارهای مفید را به میزبان بازی تبدیل می‌کنند، اما اگر عاشق یک بازی رومیزی هستید و به دنبال راهی برای افزایش سرگرمی هستید، در اینجا گزینه‌های موجود وجود دارد.

راونزبرگر

Ravensburger می داند!

squirrel_widget_171306

Ravensburger ممکن است بیشتر به خاطر معماهای عالی خود شناخته شود، اما آن را می دانید! بازی اولین بازی رومیزی است که توسط دستیار توانا گوگل ارائه می شود و به آن اجازه می دهد ادعا کند که یک “بازی مسابقه همیشه به روز” است. بهتر از بازی اصلی Trivial Pursuit مربوط به دهه 1980 است، درست است؟

بیش از 1500 سوال وجود دارد و ایده این است که شما از دستیار گوگل به روزترین پاسخ ها را بپرسید تا ببینید چه کسی برنده می شود. می‌توانید سؤالاتی مانند «Hey Google، چند روز مانده به کریسمس»، «فیلیپ شوفیلد چند ساله است» بپرسید یا از Google سؤال بپرسید. انواع مختلفی از بازی وجود دارد و دو حالت بازی وجود دارد – آنلاین و آفلاین. حالت آفلاین به دستیار Google نیاز ندارد.

در داخل جعبه، 220 کارت مسابقه، یک زنگ، یک صفحه بازی، یک نوار مرتب‌سازی و شش قطعه بازی پیدا خواهید کرد. Ravensburger می گوید این بازی برای بین دو تا شش بازیکن در حالت آنلاین و سه تا شش بازیکن در حالت آفلاین مناسب است. از نظر سنی، توصیه می شود کاربران 10 سال به بالا باشند.

Google Assistant در دستگاه‌های iOS و Android و همچنین بلندگوهای Google Home و چندین بلندگوی شخص ثالث در دسترس است.

بازی های X2تصویر 2 بهترین دستیار گوگل و بازی های رومیزی مجهز به الکسا

X2 Games St Noire

squirrel_widget_171297

X2 Games’ St Noire یک بازی رومیزی سینمایی با میزبانی هوش مصنوعی و اولین بازی تخته‌ای معمایی قتل با کنترل صدا است. شما باید با بازجویی از 12 مظنون، یافتن سرنخ ها و اعتماد به هیچ کس، قتلی را که در شهر کوچک St Noire رخ داده است، حل کنید.

خبر پیشنهادی:   کدهای QR در همه جا وجود دارند، اما نقش آنها در کلاهبرداری به این معنی است که باید با احتیاط برخورد کنید

شما تا پایان شب هفت فرصت دارید تا جنایت را حل کنید و در هر حرکت می توانید مکان را بررسی کنید، از یکی از اعضای شهر سوال کنید یا با استفاده از الکسا مظنون را متهم کنید و جملاتی مانند “الکسا، شهردار آلوز را سوال کنید”. برای برنده شدن، باید شخص مناسب را متهم کنید، اما اگر دو اتهام نادرست بزنید، بازنده خواهید شد.

هر بازی St Noire حدود 15 تا 30 دقیقه طول می کشد، اما هیچ دو بازی با داستان ها و پایان های متعدد یکسان نیستند. تنها سرنخی که باید با آن شروع کنید علت مرگ است. می توانید به صورت گروهی یا انفرادی بازی کنید و گفته می شود برای سنین 12 سال به بالا مناسب است.

برای بازی به Amazon Alexa نیاز دارید، بنابراین به یک دستگاه Amazon Echo یا بلندگوی الکسا شخص ثالث نیاز دارید. همچنین باید مهارت St Noire را در گوشی هوشمند خود دانلود کنید. برای شروع، بگویید «Alexa, Open St Noire». داخل جعبه، یک صفحه بازی، 12 کارت مشکوک، 12 ژتون اسلحه و یک مداد وجود دارد.

شیء معقولتصویر 5 بهترین دستیار گوگل و بازی های رومیزی مجهز به الکسا

وقتی در رم

squirrel_widget_171288

When in Rome یکی از سری بازی‌های رومیزی Voice Originals از Sensible Object است. مانند St Noire، از الکسای آمازون تغذیه می شود و بنابراین به یک دستگاه الکسا مانند Echo یا Echo Dot نیاز دارد. همچنین باید مهارت When in Rome را در گوشی هوشمند خود فعال کنید.

سپس الکسا قوانین را به شما آموزش می دهد، امتیاز را حفظ می کند، شما را به 20 شهر در نقشه صفحه بازی When In Rome پرواز می دهد و شما را به افراد محلی هر شهر معرفی می کند. سپس مردم محلی از هفت دسته شامل عامیانه و زبان، غذا و نوشیدنی، هنر و فرهنگ، ورزش و بازی، ساختمان‌ها و تاریخ، اسطوره‌ها و افسانه‌ها و تصادفی و عجیب سؤالاتی از شما خواهند پرسید.

الکسا همیشه به یاد می‌آورد که چه سؤالاتی از شما پرسیده شده است تا مطمئن شود همیشه سؤال جدیدی به شما داده می‌شود. شما باید به دو تیم تقسیم شوید و برای پیدا کردن دوستان در شهرهایی که از الکسا می‌خواهید با شما پرواز کند، رقابت کنید، در هر شهر جدیدی که بازدید می‌کنید، کارت‌های ارتقا کسب کنید و سوغاتی جمع کنید.

خبر پیشنهادی:   کدهای QR در همه جا وجود دارند، اما نقش آنها در کلاهبرداری به این معنی است که باید با احتیاط برخورد کنید

برای شروع، باید بگویید “Alexa, play When in Rome”. در جعبه، دو ژتون بازیکن، پنج سوغاتی، 30 توکن دوست، 14 کارت ارتقا و یک تخته بازی وجود دارد.

آمازونتصویر 3 بهترین دستیار گوگل و بازی های رومیزی مجهز به الکسا

اتاق فرار در یک جعبه

squirrel_widget_171315

اگر تا به حال یک اتاق فرار انجام داده اید – چالش های اتاق که در آن شما و هر کس دیگری که با آن هستید باید در کمتر از یک ساعت برای فرار سرنخ هایی پیدا کنید، پازل ها را حل کنید و کدها را بشکنید – احتمالاً اتاق فرار در جعبه را دوست خواهید داشت.

برخلاف St Noire و When in Rome، در حالی که اتاق فرار در جعبه توسط آمازون الکسا بهبود یافته است، دستیار برای انجام این بازی لازم نیست. ایده این بازی رومیزی حل 19 معما فیزیکی و کاغذی در یک ساعت است تا مطمئن شوید که یک دانشمند دیوانه شما و دوستانتان را به گرگینه تبدیل نمی کند.

حداکثر هشت بازیکن می‌توانند بازی کنند و اگر می‌خواهید از الکسا استفاده کنید، نه تنها به یک دستگاه مجهز به الکسا نیاز دارید، بلکه باید مهارت Escape Room in a Box را نیز دانلود کنید. برای شروع، باید بگویید «الکسا، اتاق فرار را در جعبه باز کنید». توصیه می شود برای سنین 13 سال به بالا مناسب باشد.

آمازونبهترین بازی های رومیزی دستیار گوگل و الکسا 2020 عکس 7

بلیط سوار شدن

squirrel_widget_6368985

Ticket to Ride از سال 2004 وجود داشته است، اما اکنون می‌توانید با الکسا به عنوان راهنمای خود بازی کنید یا اگر کمتر از پنج نفر هستید، او را به عنوان بازیکن ملحق کنید.

ایده این است که با جمع‌آوری کارت‌های قطار، ارزشمندترین شبکه راه‌آهن را ایجاد کنیم که به شما امکان می‌دهد مسیرهای راه‌آهن با کد رنگی را در سراسر نقشه ادعا کنید.

هرچه مسیر طولانی‌تر باشد، امتیاز بیشتری کسب می‌کنید، اما کارت‌های بیشتری باید پس‌انداز کنید تا آن را دریافت کنید. الکسا نه تنها به شما آموزش می‌دهد که در صورت تازه‌کار بودن بازی، پس از دانلود مهارت، چگونه بازی کنید، بلکه نمرات شما را نیز پیگیری می‌کند و طولانی‌ترین مسیر را محاسبه می‌کند، و در عین حال جلوه‌های صوتی و موسیقی را به بازی شما اضافه می‌کند.

بلیط برای سوار شدن برای بازیکنان 8 سال و بالاتر توصیه می شود.

نوشته بریتا اوبویل. در ابتدا منتشر شد .
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا