دانش و فناوریلپ تاپ

بهترین بازی‌های Nintendo Switch در سال 2021: بالاخره Samus بازگشت

بهترین بازی‌های Nintendo Switch در سال 2021 اینجا هستند تا شما را پر از شگفتی و وحشت کند (جناسی در نظر گرفته شده). نینتندو سوییچ چهارمین سال کامل خود را از زمان عرضه خود تجربه کرده است و بیش از هر زمان دیگری مشخص شده است که در راه تبدیل شدن به یکی از موفق ترین کنسول های نینتندو است. پس از فروش جهانی بی‌نظیر Wii U و کمبود کنسول‌های انحصاری برای حفظ ارتباط آن، نینتندو سوییچ ثابت کرد که این شرکت در مسیر تولید یک کنسول باورنکردنی دیگر بازگشته است.

امسال چیزهای زیادی برای بازی در نینتندو سوییچ وجود داشت، بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا موارد مورد علاقه ما وجود دارد.

ظهور شکارچی هیولا

شهرت Monster Hunter پس از اینکه Monster Hunter World خود را به عنوان پرفروش‌ترین بازی Capcom که تا کنون منتشر شده است، تثبیت کرد، افزایش یافت. و با Rise، تیم به تکامل و گسترش بهترین جنبه های سری ادامه داده است. به عنوان مثال، سلاح شکار شاخ بازی دیگر برای استفاده گیج کننده نیست و برای ضربه زدن به هیولاها کاملاً عالی است. Capcom همچنین اندازه ناحیه هاب را کوچک کرده است و تردد بازیکنان را آسان تر می کند.

(اعتبار تصویر: Capcom)

Palicos که موجودات گربه مانندی هستند که بازیکن را در شکار خود همراهی می کنند، همیشه یکی از نمادهای این سری بوده اند. اما Rise همچنین قابلیت داشتن Palamute را معرفی کرد که یک همراه سگ مانند قابل سوار است که می توانید در کنار خود داشته باشید. کپکام، دادن حیوانات دوست‌داشتنی‌تر به بازیکنان برای همراهی با آنها در مسابقه، حرکت درستی بود. سوار کردن گرگ به نبرد، پریدن از پشت آنها و کوبیدن به سمت پایین بر روی سر یک هیولای شریر، لذت زیادی دارد.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا