دانش و فناوریموبایل و تبلت

بهترین راه برای بازی؟

(Pocket-lint) – پلی استیشن 5 یک کنسول شگفت انگیز و قدرتمند است، اما بخشی که در اواخر سال 2020 عرضه شد، اکثر بازیکنان و منتقدان را شگفت زده کرد این بود که کنترلر آن چقدر چشمگیر است – DualSense یک کیت واقعاً خاص است. .

گفته می‌شود، DualSense نیز اساساً از زمان عرضه کنسول تنها گزینه برای اجرای بازی‌های PS5 بوده است، با پدهای شخص ثالث تا حد زیادی به عناوین پلی‌استیشن 4 از طریق سازگاری با نسخه‌های قبلی محدود شده است.

با این حال، AimControllers یک پد سفارشی ارائه می‌کند که عملاً یک DualSense اصلاح‌شده است، و ما آن را به سرعت انجام داده‌ایم. آیا می تواند پد داخلی سونی را از بین ببرد؟

خودتان را بسازید

  • سفارشی بر اساس طرح شما ساخته شده است
  • پرداخت ها و پوشش های اختیاری

وقتی تو از سایت AimControllers دیدن کنید شما خواهید دید که هنگام ساخت یک کنترلر PS5 سفارشی با شرکت، چند گزینه وجود دارد – شما واقعاً می توانید طراحی تقریباً هر عنصر رو به بیرون کنترلر را انتخاب کنید.

جیب پرز

این بدان معناست که در حالی که می‌توانید کنترلر را شبیه به یک کنترل‌کننده پیش‌فرض بگذارید، می‌توانید از میان طیف وسیعی از رنگ‌ها و رنگ‌ها برای به دست آوردن ظاهر دقیقی که می‌خواهید انتخاب کنید، از جمله پوشش‌هایی که به چسبندگی کمک می‌کنند و گزینه‌ای برای پوشاندن برچسب گیم انتخابی خود برای ظاهری واقعاً سفارشی

بنابراین، ظاهر کنترلر عمدتاً به نحوه آرایش آن بستگی دارد. انتخاب روکش‌های مشکی مات با ملایمت برای ما خوب کار می‌کرد و برخی از عناصر سفید در تضاد با آنها بودند.

توجه به جزئیات فوق‌العاده است – به عنوان مثال، می‌توانیم یک چوب آنالوگ سمت راست کمی بالاتر را برای کنترل دقیق‌تر انتخاب کنیم. این نوع چیزها معمولاً مستلزم این است که یک انگشت شست را از شرکت هایی مانند KontrolFreek انتخاب کنید، اما در اینجا ما توانستیم آن را در طراحی خود بسازیم. به طور مشابه، پوشش ضد لغزش در پشت پد برای لحظات با اکتان بالاتر عالی است.

جیب پرزبررسی کنترلر PS5 سفارشی AimControllers: بهترین راه برای بازی در PS5؟ عکس 3

امکان سفارشی سازی کامل هر عنصر یک پیشنهاد واقعاً چشمگیر از AimControllers است، اما شایان ذکر است که هر بار که این کار را انجام می دهید، هزینه کنترلر نهایی خود را افزایش می دهید، گاهی اوقات با حاشیه هایی که کمی تند به نظر می رسد.

برای پول ما، در حالی که داشتن همه چیز خوب به نظر می رسد، دلیل واقعی انتخاب یکی از این کنترلرها چندان طرح رنگ نیست، بلکه گزینه های کنترلی اضافی است که می توانید در DualSense خود ایجاد کنید تا در مقابل رقبا پیش بروید. .

خبر پیشنهادی:   من سعی کردم یک هفته روی iPad 9 اپل کار کنم - خوب پیش نرفت

کنترل سطح بعدی

  • دکمه های دست و پا زدن اضافی در دسترس هستند – کاملاً قابل برنامه ریزی مجدد
  • به جای فشار دادن، اقدام سریع باعث کلیک می شود

ما کنترل‌کننده خود را با نسخه قابل برنامه‌ریزی پاروهای عنکبوتی AimControllers تجهیز کردیم که چهار ورودی اضافی در پشت کنترل می‌دهد تا بتوانید به دکمه‌ها دسترسی داشته باشید بدون اینکه انگشت شست خود را بردارید.

اینجاست که پد واقعاً اصلاح می‌شود – با نگاهی دقیق می‌توانید ببینید که پدل‌ها اساساً از سوراخ‌های کوچکی در پشت کنترلر می‌زنند، احتمالاً روی بردی که Aim اضافه کرده است، که هوشمند است.

جیب پرزبررسی کنترلر PS5 سفارشی AimControllers: بهترین راه برای بازی در PS5؟ عکس 6

این قفل امکانات بسیار زیادی را در بازی‌های همه سبک‌ها باز می‌کند، اما برای مثال در Call of Duty Warzone بسیار زیاد است، جایی که پرش و بارگذاری مجدد بدون توقف حرکت هدف شما امری بی‌اهمیت می‌شود.

تغییر دکمه های اختصاص داده شده به هر دست و پا به راحتی با کمک آموزش در وب سایت AimControllers نیز انجام می شود. با این حال، اگر نوع غیرقابل برنامه‌ریزی را انتخاب می‌کنید که ارزان‌تر است، بهتر است مطمئن شوید که کدام دکمه‌ها را می‌خواهید اختصاص دهید، زیرا این گزینه دائمی خواهد بود.

ما همچنین چیزی را که Aim Smart Triggers و Smart Bumpers می نامد انتخاب کردیم. این تغییر کوچک، که باز هم به هزینه نهایی شما کمک می کند، به این معنی است که ماشه ها و دکمه های سپر اساساً حرکت صفر دارند و به جای فرآیند لمسی درگیر که DualSense اولیه ارائه می دهد، به کلیک تبدیل می شوند.

بدیهی است که این می‌تواند تأثیر منفی بر غوطه‌وری داشته باشد، اما ما یک کنترلر حرفه‌ای برای تجربه‌های تک نفره نمی‌خواستیم، و تراشیدن حتی میلی‌ثانیه از زمان واکنش شما برای برخی از بازیکنان ارزشش را دارد، بنابراین گزینه‌ها دوباره بسیار استقبال می‌شوند – و کاملاً کار می‌کنند. .

جیب پرزبررسی کنترلر PS5 سفارشی AimControllers: بهترین راه برای بازی در PS5؟ عکس 7

همه اینها به یک کنترلر اضافه می شود که برای تیراندازی و بازی آنلاین به خوبی تنظیم شده است، و ما هفته ها از آن به عنوان پد پیش فرض خود استفاده می کنیم و نتایج فوق العاده ای دارد – اینکه آیا این به افزایش عملکرد واقعی ما کمک کرده است، جای بحث دارد، اما مطمئناً می‌توانیم تکنیک‌های حرکتی پیشرفته‌تر را با اطمینان بیشتری امتحان کنیم.

با این حال، واقعیت این است که ما می‌توانیم به همین راحتی یک کنترلر با هدفی متفاوت در ذهن بسازیم، و محرک‌ها را در حالت عادی رها کنیم، برای مثال، برای دریافت بازخورد لمسی همانطور که توسعه‌دهندگان آن را در بازی‌های خود طراحی کرده‌اند، که توپ را در اختیار شما قرار می‌دهد. دادگاه.

خبر پیشنهادی:   سرفیس لپ تاپ 4 مایکروسافت قیمت 450 دلاری را کاهش داد

به هر سمتی که بروید، کنترلر یک کیف حمل و نقل سخت برای ذخیره سازی و حمل و نقل نیز دارد که یک امتیاز عالی به همراه یک کابل بافته شده برای شارژ نگه داشتن آن است. این یک احساس برتر را ایجاد می کند که مناسب چیزی است که می تواند به یک برچسب قیمتی جدی تبدیل شود.

جیب پرزبررسی کنترلر PS5 سفارشی AimControllers: بهترین راه برای بازی در PS5؟ عکس 8

ما متوجه شده‌ایم که عمر باتری شاید کمی کمتر از DualSense استاندارد باشد، که می‌تواند مربوط به موارد اضافی باشد که انتخاب کرده‌ایم، اما اصلاً تفاوت چندانی ندارد.


5 دلیل برای اینکه REDMAGIC 7 یک گوشی گیمینگ عالی است

شایان ذکر است که برخی از گزینه های جایگزین وجود دارد، به ویژه در شکل کنترلر Reflex جدید SCUF که نوید پاروهای مخصوص به خود را می دهد، اما از منظر انبار بسیار نازک روی زمین است. قیمت آن در مقایسه با پد AimControllers روکش شده، رقابتی است، اگرچه SCUF نمی‌تواند با پیشنهاد جالب Aim برای اصلاح DualSense که قبلاً دارید مطابقت داشته باشد – می‌توانید آن را ارسال کنید و با ارائه کنترلر خودتان، اگر دارید، آن را ارسال کنید و قیمت بسته نهایی را کاهش دهید. یدکی دراز کشیده در اطراف

حکم

در غیاب روشی واقعاً مقرون به صرفه برای دریافت ورودی‌های اضافی در بازی‌های PS5، با توجه به رویکرد محدود و قابل پیش‌بینی سونی به کنترلر DualSense، ما واقعا شیفته پد سفارشی AimControllers شده‌ایم که از آن استفاده می‌کنیم.

این یک طراحی واقعاً قابل تنظیم روی میز، مطابق با مشخصات دقیق ما به ارمغان می آورد، و در نهایت به ما اجازه می دهد بازی های خود را همانطور که می خواهیم بازی کنیم، بدون اینکه همیشه نیازی به استفاده از یک پد پیش فرض زمانی که عنوان PS5 است.

دست و پا زدن در اینجا یک امتیاز بزرگ برای ما است، و در حالی که هزینه جدا کردن یک کنترلر Aim به طور غیرقابل انکار زیاد است، ما شکی نداریم که کسانی که از خرج کردن پول نقد خود برای یک آن خوشحال هستند، احتمالاً در نهایت بسیار راضی خواهند بود.

نوشته مکس فریمن میلز.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا