دانش و فناوریلپ تاپ

بهترین لوازم جانبی آیفون 15: در قاب، شارژر، ایرپاد و موارد دیگر صرفه جویی کنیدبهترین لوازم جانبی آیفون 15 به شما کمک می کند از دستگاه جدید اپل خود بیشترین بهره را ببرید. چه بخواهید عمر آن را طولانی کنید یا آن را با ایرپاد یا اپل واچ تکمیل کنید، نیازی به شکست دادن آن ندارید. اگر یک گوشی سری آیفون 15 را پیش خرید کرده اید یا در آینده نزدیک قصد خرید آن را دارید، لوازم جانبی زیادی برای آیفون 15 وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

معاملات آمازون در OEM اپل لوازم جانبی آیفون 15 دلار را کاهش دهید قاب آیفون 15 و کیف پول آیفون با MagSafe. در واقع، شما حتی می توانید یک تخفیف کوچک برای آن قائل شوید EarPods اپل با کانکتور USB-C امروز. همچنین تعداد زیادی قاب آیفون 15 شخص ثالث و لوازم جانبی شارژ در خرده‌فروشی آنلاین به فروش می‌رسد.

زیر برش سیبقیمت مستقیم 2 دلار، آمازون ارائه می دهد قاب شفاف آیفون 15 با MagSafe به قیمت 47 دلار. البته کمترین قیمتی که برای این قاب آیفون 15 تازه عرضه شده دیده ایم. شما می توانید یکی را که مناسب است تهیه کنید آیفون 15 پلاس، آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس به همان قیمت

اگر جایگزین ارزان‌تری می‌خواهید، آن را در نظر بگیرید قاب مغناطیسی آیفون 15 Mgnaooi فقط با 12 دلار (5 دلار تخفیف) از طریق کوپن قابل کلیک روی صفحه آمازون. درست مانند کیس رسمی اپل، ضربه گیر است و با شارژرهای MagSafe و پدهای شارژ بی سیم Qi کار می کند.

بنابراین چه بخواهید یک قاب آیفون 15، محافظ صفحه نمایش، شارژر یدکی یا هدفون بخرید، نیازی به هزینه گزافی ندارید. با تخفیف های پیشنهادی من در زیر، لوازم جانبی آیفون 15 را با قیمتی کمتر افزایش دهید.

لوازم جانبی آیفون 15 – معاملات برتر

لوازم جانبی آیفون 15 – بهترین معاملات

قاب آیفون 15

شارژرهای آیفون 15

AirPods

اپل واچمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا