دانش و فناوریموبایل و تبلت

بهترین معاملات Prime Day Fitbit 2023


لینک های سریع

تماشای داستان موفقیت Fitbit بسیار شگفت‌انگیز است، زیرا آنها اساساً 15 سال پیش پیشگام ردیابی سلامت دیجیتال و ورزش بودند، فقط برای اینکه شاهد کپی برداری از نوآوری‌های آنها توسط بازیکنان بزرگی مانند سامسونگ، اپل و غیره باشیم. جای تعجب نیست که گوگل این شرکت را در سال 2021 خریداری کرد تا فناوری آن را در ساعت‌های پیکسل و سایر دستگاه‌ها بگنجاند، اما Fitbit همچنان به عنوان خط تولید مستقل خود با برخی موارد بسیار جالب وجود دارد.


روزهای معاملات بزرگ آمازون پرایم به پایان رسیده است، اما همچنان شاهد تخفیف هایی در Fitbits هستیم. این شرکت طیف وسیعی از محصولات را در خط تولید خود دارد، از جمله ساعت‌های هوشمند مانند Fitbit Sense 2 و Versa 4. پس از خرید گوگل، Pixel Watch اساساً یک دستگاه Fitbit با نامی متفاوت است. همچنین گروه‌های تناسب اندام مانند Fitbit Charge 5، Fitbit Luxe شیک و ارزان‌تر Inspire و Ace نیز وجود دارند.


Fitbit Sense

نسخه جدیدتری از Fitbit Sense در بازار وجود دارد، اما صادقانه بگویم که Sense 2 آنقدر نسبت به نسخه اصلی پیشرفت نکرده است که از تخفیف 29 درصدی عبور کند. این یک ساعت هوشمند خوش دست و شیک با قیمتی عالی است.

ساعت هوشمند Fitbit Sense

ساعت هوشمند Fitbit Sense

Fitbit Sense

178 دلار 250 دلار 72 دلار صرفه جویی کنید

Fitbit Sense اصلی هنوز یک پوشیدنی بسیار جامد است، با عملکردهای منحصر به فرد نظارت بر استرس که به شما کمک می کند سلامت روان و همچنین آمادگی جسمانی خود را پیگیری کنید. حسگرهای دمای پوست و اکسیژن خون برای دریافت ایده ای از آرامش واقعی خواب شما باورنکردنی هستند.

Fitbit Charge 2

Charge 2 کمی قدیمی است – اولین بار در سال 2016 منتشر شد – اما کاملاً وظایف اصلی فعالیت و ردیابی تناسب اندام را انجام می دهد و در این نسخه محدود واقعاً جالب به نظر می رسد. پس انداز چند دلار نیز خوب است.

Fitbit Charge 2 Fitness Tracker

Fitbit Charge 2 Fitness Tracker

Fitbit Charge 2

149 دلار 180 دلار 31 دلار صرفه جویی کنید

Fitbit Charge 2 یک ردیاب اساسی عالی است که با یک قاب مخصوص رزگلد و مچ بند اسطوخودوس برای مدهای تناسب اندام ارائه می شود، اما زیر کاپوت دستگاهی توانا است که هر کاری را که کسی که بخواهد بینش سلامت بیشتری می خواهد انجام دهد.

Google Pixel Watch

بسیار خوب، از نظر فنی، Pixel Watch یک Fitbit نیست، اما از بسیاری جهات مانند آن عمل می کند. گوگل فناوری ردیابی و سنجش را از سایر پوشیدنی‌ها ادغام کرده و آنها را در یک ساعت هوشمند اندرویدی جامد با هزاران ویژگی جالب دیگر گنجانده است.

Google Pixel Watch

Google Pixel Watch

Google Pixel Watch

280 دلار 350 دلار 70 دلار صرفه جویی کنید

پیکسل واچ با ترکیبی از طراحی عالی، نرم افزار روان و ردیابی تناسب اندام جامع توسط نرم افزار Fitbit، اولین ساعت هوشمند عالی از گوگل است. چند ساعت قبل از شروع رسمی روز اول پاییز، در صورت خرید آن، 20 درصد تخفیف دریافت کنید.

چگونه این بهترین معاملات Fitbit را انتخاب کردیم؟

معاملات بر روی دستگاه های Fitbit اغلب کم است، بنابراین ما مجبور بودیم به شدت برای تخفیف شکار کنیم. ما می‌خواستیم مطمئن شویم که هر دستگاه یک جایگاه جداگانه را پر می‌کند، مانند Google Pixel برای افرادی که یک ساعت هوشمند کامل با ردیابی تناسب اندام می‌خواهند، و Inspire 2 برای یک مانیتور سلامت خالص.

هنگام خرید فیت بیت چه نکاتی را باید در نظر گرفت

بیش از یک نوع Fitbit وجود دارد و – برای بسیاری از مردم – کهن الگوی Fitbit همان فاکتور شکل کلاسیک باند تناسب اندام است. این یک نوار باریک، باریک و با صفحه نمایش مستطیلی فشرده است که فضای زیادی را روی مچ اشغال نمی کند. اینها هنوز هم وجود دارند – البته – به شکل Fitbit Charge 5، Fitbit Luxe، Fitbit Inspire 3 و Fitbit Ace 3 برای کودکان. اما ساعت های هوشمند Fitbit نیز به شکل Fitbit Sense و Fitbit Versa نیز وجود دارد. به عنوان Google Pixel Watch.

اولین چیزی که باید تصمیم بگیرید این است که آیا فرم ساعت هوشمند را با صفحه ساعت بزرگ، مربعی یا دایره ای می خواهید. دستگاهی که بیشتر شبیه ساعت است. یا فقط آن سبک دستبند کلاسیک را با صفحه نمایش باریک می خواهید که بر ساعد شما تسلط نداشته باشد؟

این که شما می خواهید نیز ممکن است بر اساس آنچه می خواهید از آن به دست آورید تعیین شود. اگر – برای مثال – می‌خواهید بتوانید به راحتی اعلان‌ها را بخوانید و به آنها پاسخ دهید، پرداخت‌های بدون تماس و تعاملات معمولی از نوع ساعت هوشمند انجام دهید، دیگر سبک کلاسیک ردیاب تناسب اندام را نمی‌خواهید. از طرف دیگر، اگر فقط دستگاهی می‌خواهید که روی مچ شما بنشیند و فعالیت‌های روزانه، خواب و حرکات شما را در پس‌زمینه ردیابی کند و واقعاً نیازی به توجه نداشته باشد، آن نوارهای تناسب اندام کوچکتر و باریک‌تر بسیار مناسب‌تر هستند.

یک جزء کلیدی در انتخاب یک ردیاب این است که چه نوع فعالیتی را می خواهید ردیابی کنید. اگر زیاد در فضای باز هستید و می‌خواهید آن فعالیت‌های خارج از منزل را ردیابی کنید و داده‌های خود را در حال حرکت به وضوح ببینید، مدل‌های بزرگ‌تر به سبک ساعت به شما این امکان را می‌دهند که واضح‌تر از مدل‌های کوچکتر ببینید. جدیدترین Sense 2 معیارهای مختلف سلامتی زیادی را نیز ردیابی می‌کند، از جمله تغییرات ضربان قلب، اشباع اکسیژن خون، ضربان قلب در حالت استراحت، ضربان تنفس و دمای پوست. واقعاً پیشرفته است. حتی یک ویژگی ECG برای تشخیص ریتم نامنظم قلب وجود دارد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا