دانش و فناوریموبایل و تبلت

بهترین کنترلرهای Xbox که می توانید در سال 2021 خریداری کنید

(Pocket-lint) – کنترلر بی سیم ایکس باکس ممکن است برای Xbox Series X و Xbox Series S بهینه سازی شده باشد، اما طراحی تا حد زیادی در طول چند نسل اخیر کنسول یکسان باقی مانده است.

این گواهی بر طراحی عالی است، اما هنوز محدودیت‌هایی برای کنترل‌کننده‌ای که خارج از جعبه دریافت می‌کنید وجود دارد.

چه برای شما شکل مناسبی نداشته باشد، چه به دلیل اینکه دکمه‌ها و عملکردهای اضافی می‌خواهید، انتخاب یک کنترلر متفاوت می‌تواند بازی را تغییر دهد.

تعداد بیشماری از کنترلرها برای انتخاب وجود دارد. برخی گزینه های بیشتری را ارائه می دهند، برخی دیگر اندازه ها و بافت های مختلف را ارائه می دهند، و ما طیف وسیعی از آنها را آزمایش کرده ایم. ما آن‌ها را در بازی‌ها و ژانرهای مختلف با سرعت‌های خود قرار می‌دهیم تا ببینیم چگونه در رقابت مقاومت می‌کنند، تأخیر، راحتی و ویژگی‌ها را آزمایش می‌کنیم تا به یک رتبه‌بندی نهایی جامع برسیم.

خواه سیمی باشند یا بی سیم، بودجه یا ممتاز، یا همراه با وسایل اضافی همراه هستند – همه این عوامل در تخمین ما در کنار کیفیت ساخت و مهارت کلی به حساب می آیند. در ادامه بخوانید تا بدانید که در حال حاضر بهترین های موجود در بازار کدامند.


بهترین کنترلر Xbox چیست؟ در حال حاضر، ما توصیه می کنیم Microsoft Xbox Elite Series 2 به عنوان انتخاب برتر ما با این حال، گزینه های جایگزین در ارائه شده است کنترلر بی سیم Xbox، کنترلر با سیم PowerA Fusion Pro 2، Razer Wolverine Tournament Edition و SCUF Prestige.


انتخاب برتر ما: بهترین کنترلر Xbox

جیب پرز

Microsoft Xbox Elite Series 2

squirrel_widget_166682

برای

 • سفارشی سازی عالی
 • دکمه های اضافی

در برابر

 • گران
 • شناخته شده است که مشکلات سخت افزاری دارد

مایکروسافت چند سال پیش جاسوسی کرد که مردم در حال ورود به کنترلرهای سفارشی هستند و تصمیم گرفتند خود بازار را تصاحب کنند و نسخه دوم کنترلر آن فوق العاده است.

مانند بسیاری از کنترلرهای حرفه ای، این چیز گران است، اما امتیاز وضعیت رسمی و طیف وسیعی از گزینه های سفارشی سازی را دارد که به شما امکان می دهد آن را کاملا تنظیم کنید.

چه دسته‌های عقب با هر چیدمانی که دوست دارید یا چوب‌های انگشتی که در برابر شما مقاومت می‌کنند، این بهترین کنترل‌کننده برای اکثر مردم در حال حاضر است – اگر مایل به پرداخت هستند!

کنترلرهای Xbox را نیز توصیه می کنیم

ما ساعت‌های بیشتری را صرف آزمایش برترین کنترل‌کننده‌های ایکس‌باکس کرده‌ایم، و اگرچه انتخاب بالا را به‌عنوان بهترین انتخاب کلی در نظر می‌گیریم، اما موارد دیگری نیز وجود دارند که آزمایش کرده‌ایم که دوست داریم توصیه کنیم. آنها را در زیر بررسی کنید.

ایکس باکسبهترین کنترلرهای ایکس باکس برای سال 2020: با این پدهای شخص ثالث و رسمی عکس 9 برتری پیدا کنید

کنترلر بی سیم Xbox

squirrel_widget_2680963

برای

 • با قیمت مناسب
 • راحت و عالی برای استفاده

در برابر

 • بدون دکمه اضافی
 • بدون باتری قابل شارژ به طور پیش فرض

نسل بعدی کنسول های ایکس باکس، Xbox Series X و Series S، یک کنترلر جدید را با خود به ارمغان آورده است.

اگر تمام سفارشی سازی های فانتزی را نمی خواهید و فقط به دنبال بازی بی سیم آسان هستید، کنترلر رسمی بهترین گزینه برای شما است.

بهبودهای خوبی نسبت به نسخه Xbox One دارد، از جمله یک دکمه اختصاصی برای اسکرین شات گرفتن و گرفتن کلیپ های ویدیویی و همچنین بهبودهایی در چسبندگی و بافت آن.

جیب پرزبهترین کنترلرهای ایکس باکس برای سال 2020: با این پدهای شخص ثالث و رسمی عکس 13 برتری پیدا کنید

کنترلر با سیم PowerA Fusion Pro 2

squirrel_widget_4937633

برای

 • کیفیت ساخت چشمگیر
 • صفحات جلویی قابل تعویض و پاروهای پشتی قابل تنظیم

در برابر

 • سیمی
 • ارزان ترین گزینه نیست

اگر کنترل‌کننده‌ای می‌خواهید که گزینه‌های کاملاً حرفه‌ای، از جمله صفحه‌های قابل تعویض، کنترل‌های دست و پا زدن اضافی و چوب‌های مختلف را ارائه دهد، این یک راه عالی برای دریافت آن‌ها است.

عاقبت PowerA برای کنترلر عالی خود می‌تواند هزینه را در حد متوسط ​​کنترل کند، عمدتاً با چسبیدن به یک اتصال سیمی.

اگر بتوانید با آن زندگی کنید، استفاده از آن حس شگفت انگیزی دارد و پاسخگویی فوق العاده ای را ارائه می دهد.

جیب پرزبهترین کنترلرهای ایکس باکس برای سال 2020: با این پدهای شخص ثالث و رسمی عکس 11 برتری پیدا کنید

Razer Wolverine Tournament Edition

squirrel_widget_210123

برای

 • بارهای از گزینه های سفارشی از جمله توقف ماشه
 • ارزان تر از گزینه های ایکس باکس داخلی

در برابر

 • هنوز نسبتاً گران است
 • گزینه سیمی

Razer طیف وسیعی از لوازم جانبی را می سازد که برای گیمرهای ایکس باکس عالی هستند، از جمله برخی از هدست های عالی، و Wolverine Tournament Edition آن نیز یک کنترلر تاثیرگذار است.

این بسیار از اندازه و شکل رسمی الگوبرداری شده است، اما مجموعه ای مشابه از گزینه ها را به کنترلر Xbox Elite اضافه می کند. این موارد شامل توقف‌های ماشه (بسیار مفید در تیراندازی) و دکمه‌های قابل برنامه‌ریزی برای تنظیم میان‌برهای خود هستند – حتی می‌توانید حساسیت چوب بالاتر یا پایین‌تر را در حین پرواز ایجاد کنید، که یک نعمت واقعی است.

این یک پد فوق‌العاده است که قیمت کنترلر حرفه‌ای خود مایکروسافت را نیز به طرز چشمگیری کاهش می‌دهد، اگرچه سیمی نیز دارد (که اکثر گیمرهای جدی به شما می‌گویند به هر حال برای تأخیر بهتر است).

SCUFبهترین کنترلرهای ایکس باکس برای سال 2020: با این پدهای شخص ثالث و رسمی عکس 6 برتری پیدا کنید

SCUF Prestige

squirrel_widget_5865330

برای

 • آن را هر طور که می خواهید درست کنید
 • کیفیت ساخت عالی و طراحی رسمی

در برابر

 • می تواند به شدت گران شود
 • جایگزین های با ارزش بهتر

اگر سفارشی سازی واقعی اولویت شماست، به کنترلر SCUF نگاه نکنید. این نسخه های مود شده از پدهای رسمی ایکس باکس طیف تقریباً گیج کننده ای از گزینه ها را ارائه می دهند.

شما می‌توانید رنگ‌ها و رنگ‌ها را برای تقریباً هر قسمت از کنترلر، و همچنین ویژگی‌هایی مانند دکمه‌ها و پدال‌های اضافی، دستگیره‌ها و چوب‌های انگشت شست مختلف و موارد دیگر انتخاب کنید.

هرچه بیشتر اضافه کنید، قیمت شما بیشتر می شود، اما اگر بودجه نامحدودی داشتیم، ممکن بود به سراغ یک کنترلر SCUF کاملا مجهز برویم.

محصولات دیگری که در نظر گرفتیم

ما می‌دانیم که کنترل‌کننده‌های Xbox توصیه‌شده در بالا ممکن است با نیازهای هرکسی مطابقت نداشته باشند، اما ما فقط می‌خواهیم مواردی را توصیه کنیم که معتقدیم بهترین گزینه‌ها هستند.

به منظور فراهم کردن زمینه ای برای تصمیم گیری و آزمایش ما، و همچنین ارائه پیشنهادات بیشتر برای بررسی، در زیر دستگاه هایی وجود دارد که کاملاً در انتخاب های برتر ما قرار نگرفته اند.

نحوه انتخاب یک کنترلر Xbox

صدها گزینه کاملاً در مورد کنترلرهای Xbox جدید وجود دارد، بنابراین ما برخی از زمینه هایی را که ممکن است بخواهید قبل از انتخاب خود در مورد آنها فکر کنید، ارائه کرده ایم.

چرا باید یک کنترلر Xbox جدید بخرید؟

این یکی ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما دلایل زیادی وجود دارد که چرا ممکن است به یک کنترلر جدید نیاز داشته باشید – ممکن است به دنبال این باشید که با کسی در خانه بازی کنید، یا به همان اندازه کنترلر موجود خود را فرسوده کرده باشید. با این حال، بسیاری از گزینه‌هایی که ما به آنها نگاه کرده‌ایم، اگر به دنبال کنترلری باشید که به شما کمک می‌کند تا بازی خود را با دکمه‌ها یا گزینه‌های اضافی ارتقا دهید، جذاب نیز خواهند بود، که می‌تواند برای بازی‌های رقابتی واقعاً مفید باشد.

برای چه کاری از کنترلر استفاده خواهید کرد؟

این نکته کلیدی است – علاوه بر موارد فوق، قبل از خرید کنترلر خود باید مشخص کنید که برای چه چیزی می خواهید. آیا این برای یک کودک یا یک فرد کوچکتر است که بدون هزینه زیاد کتک بزند؟ یا به شما کمک می کند تا با استفاده از پاروها و سوئیچ های اضافی، برخی از گزینه های حرکت و کنترل بهتر را یاد بگیرید؟ اگر واقعاً به آن نیاز ندارید، خرید یک کنترلر حرفه ای فایده ای ندارد.

چه شکلی برای کنترلر خود می خواهید؟

نقطه شروع خوب دیگری که باید در مورد آن فکر کنید این است که آیا شکل پیش فرض کنترلر همراه Xbox را دوست دارید یا خیر. اگر چنین است، اکثر گزینه‌های شخص ثالث موجود آن را کپی می‌کنند، اما در غیر این صورت، هنوز گزینه‌های دیگری وجود دارد که متفاوت در دست هستند.

آیا به دکمه های اضافی نیاز دارید؟

این یک مورد بزرگ است – بسیاری از کنترل‌کننده‌های زیباتر دکمه‌های اضافی را به ترکیب اضافه می‌کنند، که می‌توانید خودتان برای کنترل‌های سفارشی برنامه‌ریزی کنید. اینها گاهی اوقات به صورت پشتی یا دکمه هستند و برای بازی های رقابتی مانند Call of Duty که در آن از کنترل بیشتری بدون برداشتن انگشتان از چوب های آنالوگ بهره مند خواهید شد، عالی هستند. اگر به دنبال بهتر شدن در یک بازی سخت هستید، فکر می کنیم آنها گزینه بسیار خوبی هستند.

آیا باید با سیم یا بی سیم؟

یکی دیگر از تصمیمات مهم در قالب بی سیم است – خارج از گزینه های رسمی Xbox، این معمولاً مقداری پول به قیمت کنترلر اضافه می کند. بنابراین، اگر می‌دانید که دکمه‌ها و ویژگی‌های اضافی می‌خواهید و برای داشتن یک اتصال سیمی مشکلی ندارید، خوب است، اما اگر عاری از کابل مهم است، باید آن را در نظر بگیرید.

بیشتر در مورد این داستان

تنها یک راه برای آزمایش واقعی کنترلرها وجود دارد و آن استفاده از آنها است – هر محصول موجود در این لیست توسط تیم ما آزمایش شده است تا تأیید کنیم که نه تنها استانداردهای تعیین شده توسط سازنده خود را برآورده می کند، بلکه انتظارات دقیق ما را نیز برآورده می کند. .

ما با آنها در چندین ژانر بازی کرده‌ایم تا درک کنیم که چگونه عملکردشان را نشان می‌دهند، گزینه‌های سفارشی‌سازی آنها را امتحان کرده‌ایم تا به تناسب کامل خودمان دست پیدا کنیم و ببینیم که چگونه با استرس کنار می‌آیند. کیفیت ساخت برای ما مهم است، همانطور که آنها چقدر محکم و راحت در دست گرفتن احساس می کنند.

علاوه بر این، ما برای بررسی اتصال بی سیم و برد، عمر باتری و پایداری آنها آزمایش کرده ایم – اینها آماری نیستند که همیشه در بررسی های کوچک خود به آنها اشاره کنیم، اما آنها نقش مهمی در شکل گیری قضاوت کلی ما دارند. .

ما سال‌هاست که کنترل‌کننده‌ها را آزمایش کرده‌ایم و اغلب نه تنها نسخه‌هایی را که در فهرست بالا می‌بینید، بلکه نسخه‌های قبلی‌شان را امتحان کرده‌ایم، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که ایده‌های خود را از هوا بیرون نمی‌کشیم.

نوشته مکس فریمن میلز. ویرایش توسط بریتا اوبویل. در ابتدا منتشر شد .
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا