دانش و فناوریلپ تاپ

به روز رسانی ویندوز 11 22H2 رسیده است — این موارد جدید است

مایکروسافت به‌روزرسانی 22H2 ویندوز 11 خود را منتشر می‌کند که اولین به‌روزرسانی بزرگ از زمان انتشار ویندوز 11 در سال گذشته است. به روز رسانی 2022 ویندوز 11 نیز شناخته می شود، به روز رسانی جدید برای همه کاربران در دسترس است و دارای مجموعه ای از ویژگی های جدید و به روز شده از جمله جلوه های ویندوز استودیو برای بهبود تماس های ویدیویی و صوتی، تغییراتی در منوی استارت، جستجوی دقیق تر در سیستم، ویژگی های پیشرفته بازی و موارد دیگر.

به‌روزرسانی‌های کوچک و بزرگ زیادی وجود دارد که Windows 11 22H2 ارائه می‌کند، با تمرکز مایکروسافت بر «نوآوری» در تعدادی از زمینه‌ها. ما قبلاً در مورد ترفندهای کاربردی ویندوز 11 صحبت کرده ایم که زندگی را آسان تر و بدون دردسر می کنند. برای اطلاع از موارد جدید و نحوه نصب به روز رسانی ویندوز 11 2022 به ادامه مطلب بروید.

نحوه نصب آپدیت 22H2 ویندوز 11

به روز رسانی ویندوز 11 22H2 اکنون از طریق سیستم Windows Update در دسترس همه کاربران قرار گرفته است. مایکروسافت ادعا می کند زمانی که داده ها نشان دهند دستگاه شما آماده است، به روز رسانی نمایش داده می شود. اگر مشکلی مانند ناسازگاری برنامه وجود داشته باشد، به‌روزرسانی تا زمانی که برطرف نشود در حالت تعلیق قرار می‌گیرد.

کسانی که ویندوز 11 از قبل روی لپ‌تاپ‌هایشان اجرا می‌شود، راحت‌ترین زمان را برای به‌روزرسانی به آخرین نسخه خواهند داشت. برای چرخاندن توپ:

1. در رایانه شخصی خود، به Windows Update by بروید برنامه تنظیمات را باز کرده و Windows Update را انتخاب کنید.
2. بر روی آن کلیک کنید به روز رسانی را بررسی کنید.
3. به روز رسانی ویندوز 11 نسخه 22H2 باید ظاهر شود. بر روی Download & install کلیک کنید.
4. کامپیوتر شما آپدیت را دانلود می کند و راه اندازی مجدد پس از آن این روند ممکن است کمی طول بکشد، بنابراین برای هر موردی چند ساعت خود را رها کنید.

به روز رسانی ویندوز 11 2022 (اعتبار تصویر: مایکروسافت)

شما آن را دارید. برای کسانی که هنوز از ویندوز 10 استفاده می کنند، قبل از ادامه، با بررسی سیستم مورد نیاز ویندوز 11 از سازگاری لپ تاپ خود اطمینان حاصل کنید.

ویژگی های به روز رسانی ویندوز 11 2022


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا