دانش و فناوریموبایل و تبلت

به نظر می‌رسد آی‌پدها به‌عنوان هاب خانه هوشمند با i کار نمی‌کنند

(Pocket-lint) – به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار معمولاً ویژگی‌های جدیدی را معرفی می‌کنند. آنها را نمی برند. اما به نظر نمی رسد که این مورد در مورد iOS 16 باشد.

با شروع به‌روزرسانی بزرگ بعدی سیستم‌عامل‌های آیفون و آی‌پد، اپل دیگر به شما اجازه نمی‌دهد از iPad به‌عنوان مرکز خانه هوشمند برای کنترل لوازم جانبی HomeKit استفاده کنید. MacRumors.

متنی را در دومین نسخه بتا توسعه‌دهنده iOS 16 یافت که این تغییر را توضیح می‌دهد. بر اساس گزارش‌ها، متنی در اپلیکیشن Home گفته می‌شود: «برای بهره‌مندی از ویژگی‌هایی مانند دریافت اعلان‌های لوازم جانبی و اجازه دادن به افراد دیگر برای کنترل خانه شما، به یک هاب خانگی نیاز است». “شما نمی توانید خانه های مشترک را مشاهده کنید تا زمانی که آن خانه ها نیز به جدیدترین HomeKit ارتقا داده شوند. iPad دیگر به عنوان هاب خانه پشتیبانی نخواهد شد.”

خوب این به چه معنا است؟ اگر به iOS 16 (و احتمالاً iPadOS 16) ارتقا دهید، باید از HomePod، HomePod mini یا Apple TV به عنوان مرکز خانه هوشمند خود استفاده کنید – به جای iPad خود.

اپل هنوز این تغییر را تایید نکرده است، اما پیش نمایش iOS 16 صفحه وب اکنون می گوید “فقط Apple TV و HomePod به عنوان هاب خانگی پشتیبانی می شوند” که نشان می دهد اپل در حال حذف پشتیبانی از iPads است.شاید برای جبران خسارت کاربران، اپل iOS 16 را با یک برنامه Home اصلاح شده با بخش های دسته بندی جدید بارگذاری می کند. iOS 16 نیز در نهایت پشتیبانی از آن را اضافه خواهد کرد استاندارد اتصال خانه هوشمند مهم.

نوشته مگی تیلمن.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا